Voorspellingen gsod2019

BUTTON_POST_REPLY
Buel
Moderator
BerichtenCOLON 1327
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Voorspellingen gsod2019

Bericht door Buel »

Uiteraard volgen voor de GSoD weer voorspellingen.
Wat wil ik dat jullie voorspellen: De eindstand in de 8 poules (elke juiste 100. alle 4 goed, 100 extra ponden), de finalisten en winnaar (finalisten 1500, 2000 winnaar)
En daarnaast de uitslagen van de 48 (8*6) wedstrijden b.o. 9.
Per poule zijn er ook vermenigvulders. Geef bij 3 van de 6 een punt (2 t/m 4). Als de winnaar en/of uitslag goed is krijg je de punten erbij. Bij verkeerde winnaar worden de punten in mindering gebracht
Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
(1) Michael van Gerwen
Adrian Lewis
Ross Smith
Jim Williams

Group B
(8) James Wade
Ian White
Steve Lennon
Wesley Harms

Group C
(5) Gerwyn Price
Dimitri Van den Bergh
Robert Thornton
Mikuru Suzuki

Group D
(4) Gary Anderson
Darren Webster
William O'Connor
Dave Parletti

Finalist1:
------------------

Group E
(2) Rob Cross
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Lisa Ashton

Group F
(7) Peter Wright
Danny Noppert
Ryan Harrington
Wayne Warren

Group G
(6) Daryl Gurney
Brendan Dolan
Gabriel Clemens
Richard Veenstra

Group H
(3) Michael Smith
Nathan Aspinall
Martin Schindler
Glen Durrant

Finalist2:
Winnaar:

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis
Van Gerwen v Smith
Van Gerwen v Williams
Lewis v Smith
Lewis v Williams
Smith v Williams

Wade v White
Wade v Lennon
Wade v Harms
White v Lennon
White v Harms
Lennon v Harms

Price v Van den Bergh
Price v Thornton
Price v Suzuki
Van den Bergh v Thornton
Van den Bergh v Szuki
Thornton v Suzuki

G. Anderson v Webster
G. Anderson v O'Çonnor
G. Anderson v Parletti
Webster v O'Connor
Webster v Parletti
O'Connor v Parletti

Cross v Chisnall
Cross v Hughes
Cross v Ashton
Chisnall v Hughes
Chisnall Ashton
Hughes v Ashton

Wright v Noppert
Wright v Harrington
Wright v Warren
Noppert v Harrington
Noppert v Warren
Harrington v Warren

Gurney v Dolan
Gurney v Clemens
Gurney v Veenstra
Dolan v Clemens
Dolan v Veenstra
Clemens v Veenstra

Smith v Aspinall
Smith v Schindler
Smith v Durrant
Aspinall v Schindler
Aspinall v Durrant
Schindler v Durrant
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
dirk19
Lid
BerichtenCOLON 278
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door dirk19 »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
1. Michael van Gerwen
2. Jim Williams
3. Adrian Lewis
4. Ross Smith

Group B
1. Ian White
2. Steve Lennon
3. James Wade
4. Wesley Harms

Group C
1. Gerwyn Price
2. Dimitri Van den Bergh
3. Robert Thornton
4. Mikuru Suzuki

Group D
1. William O'Connor
2. Dave Parletti
3. Gary Anderson
4. Darren Webster

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1. Rob Cross
2. Dave Chisnall
3. Jamie Hughes
4. Lisa Ashton

Group F
1. Peter Wright
2. Danny Noppert
3. Wayne Warren
4. Ryan Harrington

Group G
1. Daryl Gurney
2. Gabriel Clemens
3. Brendan Dolan
4. Richard Veenstra

Group H
1. Nathan Aspinall
2. Glen Durrant
3. Michael Smith
4. Martin Schilder

Finalist2: Nathan Aspinall
Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-1 (2)
Van Gerwen v Smith 5-2 (4)
Van Gerwen v Williams 5-2 (3)
Lewis v Smith 5-4
Lewis v Williams 4-5
Smith v Williams 3-5

Wade v White 4-5
Wade v Lennon 4-5
Wade v Harms 5-3 (4)
White v Lennon 5-4
White v Harms 5-3 (2)
Lennon v Harms 5-3 (3)

Price v Van den Bergh 5-3
Price v Thornton 5-1 (3)
Price v Suzuki 5-0 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-3
Van den Bergh v Suzuki 5-2 (2)
Thornton v Suzuki 5-4

G. Anderson v Webster 5-3 (3)
G. Anderson v O'Çonnor 3-5
G. Anderson v Parletti 4-5
Webster v O'Connor 3-5 (2)
Webster v Parletti 4-5
O'Connor v Parletti 5-3 (4)

Cross v Chisnall 5-4
Cross v Hughes 5-4
Cross v Ashton 5-1 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall v Ashton 5-2 (3)
Hughes v Ashton 5-2 (2)

Wright v Noppert 5-4
Wright v Harrington 5-2 (4)
Wright v Warren 5-3
Noppert v Harrington 5-2 (3)
Noppert v Warren 5-3 (2)
Harrington v Warren 4-5

Gurney v Dolan 5-3 (2)
Gurney v Clemens 5-4
Gurney v Veenstra 5-2 (4)
Dolan v Clemens 4-5
Dolan v Veenstra 5-3 (3)
Clemens v Veenstra 5-3

Smith v Aspinall 3-5
Smith v Schindler 5-1 (3)
Smith v Durrant 4-5
Aspinall v Schindler 5-1 (4)
Aspinall v Durrant 5-4
Schindler v Durrant 2-5 (2)
Choco115
Lid
BerichtenCOLON 1053
GeregistreerdCOLON 28 Mrt 2018, 06:56

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door Choco115 »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Adrian Lewis
3. Ross Smith
4. Jim Williams

Group B
1. James Wade
2. Wesley Harms
3. Ian White
4. Steve Lennon

Group C
1. Gerwyn Price
2. Dimitri Van den Bergh
3. Robert Thornton
4. Mikuru Suzuki

Group D
1. William O'Connor
2. Gary Anderson
3. Dave Parletti
4. Darren Webster

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1. Jamie Hughes
2. Rob Cross
3. Dave Chisnall
4. Lisa Ashton

Group F
1. Peter Wright
2. Danny Noppert
3. Wayne Warren
4. Ryan Harrington

Group G
1. Brendan Dolan
2. Daryl Gurney
3. Gabriel Clemens
4. Richard Veenstra

Group H
1. Nathan Aspinall
2. Glen Durrant
3. Michael Smith
4. Martin Schindler

Finalist2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 (2)
Van Gerwen v Smith 5-3 (3)
Van Gerwen v Williams 5-3 (4)
Lewis v Smith 5-4
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 5-4

Wade v White 5-4
Wade v Lennon 5-4 (3)
Wade v Harms 5-1 (4)
White v Lennon 5-3 (2)
White v Harms 4-5
Lennon v Harms 3-5

Price v Van den Bergh 5-3
Price v Thornton 4-5
Price v Suzuki 5-2 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-3 (2)
Van den Bergh v Suzuki 5-4 (3)
Thornton v Suzuki 4-5

G. Anderson v Webster 5-4
G. Anderson v O'Çonnor 2-5
G. Anderson v Parletti 5-3 (2)
Webster v O'Connor 1-5 (4)
Webster v Parletti 3-5
O'Connor v Parletti 5-4 (3)

Cross v Chisnall 3-5 (2)
Cross v Hughes 5-4 (3)
Cross v Ashton 5-2 (4)
Chisnall v Hughes 4-5
Chisnall v Ashton 4-5
Hughes v Ashton 5-4

Wright v Noppert 4-5
Wright v Harrington 5-0 (4)
Wright v Warren 3-5
Noppert v Harrington 5-2 (3)
Noppert v Warren 4-5
Harrington v Warren 4-5 (2)

Gurney v Dolan 4-5
Gurney v Clemens 4-5
Gurney v Veenstra 5-1 (4)
Dolan v Clemens 5-4 (2)
Dolan v Veenstra 5-2 (3)
Clemens v Veenstra 4-5

Smith v Aspinall 4-5
Smith v Schindler 5-4 (3)
Smith v Durrant 4-5
Aspinall v Schindler 5-3 (4)
Aspinall v Durrant 5-3
Schindler v Durrant 3-5 (2)
Schiavoni
Lid
BerichtenCOLON 655
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 14:29

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door Schiavoni »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
(1) Michael van Gerwen
Adrian Lewis
Ross Smith
Jim Williams

Group B
(8) James Wade
Ian White
Steve Lennon
Wesley Harms

Group C
(5) Gerwyn Price
Dimitri Van den Bergh
Robert Thornton
Mikuru Suzuki

Group D
(4) Gary Anderson
Darren Webster
William O'Connor
Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
(2) Rob Cross
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Lisa Ashton

Group F
(7) Peter Wright
Danny Noppert
Ryan Harrington
Wayne Warren

Group G
(6) Daryl Gurney
Gabriel Clemens
Brendan Dolan
Richard Veenstra

Group H
Glen Durrant
Nathan Aspinall
(3) Michael Smith
Martin Schindler

Finalist2: Rob Cross
Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 (3)
Van Gerwen v Smith 5-2 (2)
Van Gerwen v Williams 5-2 (4)
Lewis v Smith 5-3
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 5-3

Wade v White 5-2
Wade v Lennon 5-2 (3)
Wade v Harms 5-2 (4)
White v Lennon 5-3
White v Harms 5-3 (2)
Lennon v Harms 5-3

Price v Van den Bergh 5-4
Price v Thornton 5-2
Price v Suzuki 5-1 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-2
Van den Bergh v Szuki 5-1 (3)
Thornton v Suzuki 5-2 (2)

G. Anderson v Webster 5-2
G. Anderson v O'Çonnor 5-2
G. Anderson v Parletti 5-2 (4)
Webster v O'Connor 5-3
Webster v Parletti 5-2 (3)
O'Connor v Parletti 5-3 (2)

Cross v Chisnall 5-2
Cross v Hughes 5-2
Cross v Ashton 5-1 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall Ashton 5-1 (3)
Hughes v Ashton 5-1 (2)

Wright v Noppert 5-2
Wright v Harrington 5-2 (3)
Wright v Warren 5-2 (4)
Noppert v Harrington 5-3
Noppert v Warren 5-3 (2)
Harrington v Warren 5-2

Gurney v Dolan 5-3
Gurney v Clemens 5-3 (2)
Gurney v Veenstra 5-2 (4)
Dolan v Clemens 3-5
Dolan v Veenstra 5-2
Clemens v Veenstra 5-2 (3)

Smith v Aspinall 3-5
Smith v Schindler 5-2 (2)
Smith v Durrant 3-5
Aspinall v Schindler 5-3 (4)
Aspinall v Durrant 3-5
Schindler v Durrant 2-5 (3)
cbo62
Lid
BerichtenCOLON 170
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2015, 16:11

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door cbo62 »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
1 Michael van Gerwen
2 Adrian Lewis
3 Jim Williams
4 Ross Smith

Group B
1 James Wade
2 Ian White
3 Wesley Harms
4 Steve Lennon

Group C
1 Gerwyn Price
2 Dimitri Van den Bergh
3 Mikuru Suzuki
4 Robert Thornton

Group D
1 Gary Anderson
2 Darren Webster
3 William O'Connor
4 Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1 Dave Chisnall
2 Rob Cross
3 Jamie Hughes
4 Lisa Ashton

Group F
1 Peter Wright
2 Danny Noppert
3 Ryan Harrington
4 Wayne Warren

Group G
1 Daryl Gurney
2 Richard Veenstra
3 Gabriel Clemens
4 Brendan Dolan

Group H
1 Nathan Aspinall
2 Glen Durrant
3 Michael Smith
4 Martin Schindler

Finalist2: Daryl Gurney
Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 (2)
Van Gerwen v Smith 5-3 (3)
Van Gerwen v Williams 5-2 (4)
Lewis v Smith 5-4
Lewis v Williams 5-4
Smith v Williams 3-5

Wade v White 5-4
Wade v Lennon 5-2 (4)
Wade v Harms 5-3 (2)
White v Lennon 5-4 (3)
White v Harms 5-3
Lennon v Harms 4-5

Price v Van den Bergh 5-3
Price v Thornton 5-2
Price v Suzuki 5-2 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-3
Van den Bergh v Suzuki 5-3 (3)
Thornton v Suzuki 4-5 (2)

G. Anderson v Webster 5-3
G. Anderson v O'Çonnor 5-3
G. Anderson v Parletti 5-1 (4)
Webster v O'Connor 5-4
Webster v Parletti 5-2 (3)
O'Connor v Parletti 5-3 (2)

Cross v Chisnall 4-5
Cross v Hughes 5-3
Cross v Ashton 5-2 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall Ashton 5-0 (3)
Hughes v Ashton 5-3 (2)

Wright v Noppert 5-3
Wright v Harrington 5-2
Wright v Warren 5-2 (4)
Noppert v Harrington 5-3 (3)
Noppert v Warren 5-2 (2)
Harrington v Warren 5-3

Gurney v Dolan 5-2 (4)
Gurney v Clemens 5-3
Gurney v Veenstra 5-4 (2)
Dolan v Clemens 4-5
Dolan v Veenstra 3-5
Clemens v Veenstra 3-5 (3)

Smith v Aspinall 4-5
Smith v Schindler 5-2 (4)
Smith v Durrant 4-5
Aspinall v Schindler 5-1 (3)
Aspinall v Durrant 5-4
Schindler v Durrant 2-5 (2)
Motto: No Retreat, No Surrender - BS

At the end of every hard earned day people find some reason to believe :idea:
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse :idea:
sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 318
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door sjaantje »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur

1 Michael van Gerwen
2 Adrian Lewis
3 Jim Williams
4 Ross Smith

Group B
1 James Wade
2 Ian White
3 Steve Lennon
4 Wesley Harms

Group C
1Gerwyn Price
2 Dimitri Van den Bergh
3 Robert Thornton
4 Mikuru Suzuki

Group D
1 Gary Anderson
2 Darren Webster
3 William O'Connor
4 Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1 Rob Cross
2 Dave Chisnall
3 Jamie Hughes
4 Lisa Ashton

Group F
1 Peter Wright
2 Danny Noppert
3 Wayne Warren
4 Ryan Harrington

Group G
1 Daryl Gurney
2 Brendan Dolan
3 Gabriel Clemens
4 Richard Veenstra

Group H
1 Nathan Aspinall
2 Glen Durrant
3 Michael Smith
4 Martin Schindler

Finalist2: Rob Cross

Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur

Van Gerwen v Lewis 5-2
Van Gerwen v Smith 5-1 (4)
Van Gerwen v Williams 5-2 (3)
Lewis v Smith 5-3 (2)
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 3-5

Wade v White 5-3
Wade v Lennon 5-3
Wade v Harms 5-2 (4)
White v Lennon 5-2 (2)
White v Harms 5-2 (3)
Lennon v Harms 5-4

Price v Van den Bergh 5-3
Price v Thornton 5-1 (2)
Price v Suzuki 5-0 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-2
Van den Bergh v Szuki 5-1 (3)
Thornton v Suzuki 5-3

G. Anderson v Webster 5-2
G. Anderson v O'Çonnor 5-3
G. Anderson v Parletti 5-1 (4)
Webster v O'Connor 5-3
Webster v Parletti 5-3 (3)
O'Connor v Parletti 5-2 (2)

Cross v Chisnall 5-4
Cross v Hughes 5-2
Cross v Ashton 5-0 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall Ashton 5-0 (3)
Hughes v Ashton 5-1 (2)

Wright v Noppert 5-3
Wright v Harrington 5-1 (4)
Wright v Warren 5-2 (2)
Noppert v Harrington 5-2 (3)
Noppert v Warren 5-3
Harrington v Warren 3-5

Gurney v Dolan 5-3
Gurney v Clemens 5-2 (3)
Gurney v Veenstra 5-1 (4)
Dolan v Clemens 5-3
Dolan v Veenstra 5-3 (2)
Clemens v Veenstra 5-4

Smith v Aspinall 3-5
Smith v Schindler 5-2 (2)
Smith v Durrant 3-5
Aspinall v Schindler 5-2 (4)
Aspinall v Durrant 5-4
Schindler v Durrant 2-5 (3)
Gebruikers-avatar
Der Kaiser
Lid
BerichtenCOLON 352
GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door Der Kaiser »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
1. Michael van Gerwen
2. Adrian Lewis
3. Ross Smith
4. Jim Williams

Group B
1. James Wade
2. Ian White
3. Steve Lennon
4. Wesley Harms

Group C
1. Gerwyn Price
2. Dimitri Van den Bergh
3. Robert Thornton
4. Mikuru Suzuki

Group D
1. Gary Anderson
2. Darren Webster
3. William O'Connor
4. Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1. Rob Cross
2. Dave Chisnall
3. Jamie Hughes
4. Lisa Ashton

Group F
1. Peter Wright
2. Danny Noppert
3. Wayne Warren
4. Ryan Harrington

Group G
1. Daryl Gurney
2. Gabriel Clemens
3. Brendan Dolan
4. Richard Veenstra

Group H
1. Glen Durrant
2. Michael Smith
3. Nathan Aspinall
4. Martin Schilder

Finalist2: Michael Smith
Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 (2)
Van Gerwen v Smith 5-1 (3)
Van Gerwen v Williams 5-2 (4)
Lewis v Smith 5-3
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 3-5

Wade v White 5-3
Wade v Lennon 5-3
Wade v Harms 5-2 (4)
White v Lennon 5-3
White v Harms 5-3 (2)
Lennon v Harms 5-3 (3)

Price v Van den Bergh 5-3
Price v Thornton 5-1 (3)
Price v Suzuki 5-1 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-2
Van den Bergh v Suzuki 5-2 (2)
Thornton v Suzuki 5-3

G. Anderson v Webster 5-3 (3)
G. Anderson v O'Çonnor 5-2
G. Anderson v Parletti 5-3
Webster v O'Connor 5-3 (2)
Webster v Parletti 5-3
O'Connor v Parletti 5-2 (4)

Cross v Chisnall 5-3
Cross v Hughes 5-3
Cross v Ashton 5-0 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall v Ashton 5-1 (3)
Hughes v Ashton 5-2 (2)

Wright v Noppert 5-3
Wright v Harrington 5-2 (4)
Wright v Warren 5-2
Noppert v Harrington 5-2 (3)
Noppert v Warren 5-3 (2)
Harrington v Warren 3-5

Gurney v Dolan 5-2 (2)
Gurney v Clemens 5-3
Gurney v Veenstra 5-2 (4)
Dolan v Clemens 5-3
Dolan v Veenstra 5-2 (3)
Clemens v Veenstra 5-3

Smith v Aspinall 5-3
Smith v Schindler 5-2 (3)
Smith v Durrant 3-5
Aspinall v Schindler 5-3 (4)
Aspinall v Durrant 3-5
Schindler v Durrant 2-5 (2)
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
ratm
Moderator
BerichtenCOLON 2731
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door ratm »

De eindstand in de 8 poule

(1) Michael van Gerwen
Adrian Lewis
Jim Williams
Ross Smith

Group B
(8) James Wade
Ian White
Steve Lennon
Wesley Harms

Group C
(5) Gerwyn Price
Dimitri Van den Bergh
Mikuru Suzuki
Robert Thornton

Group D
Darren Webster
William O'Connor
(4) Gary Anderson
Dave Parletti

Group E
Dave Chisnall
(2) Rob Cross
Jamie Hughes
Lisa Ashton

Group F
(7) Peter Wright
Danny Noppert
Wayne Warren
Ryan Harrington

Group G
(6) Daryl Gurney
Richard Veenstra
Gabriel Clemens
Brendan Dolan

Group H
Glen Durrant
(3) Michael Smith
Nathan Aspinall
Martin Schindler

de finalisten en winnaar (finalisten 1500, 2000 winnaar)
Finalist1: (1) Michael van Gerwen
Finalist2: Dave Chisnall
Winnaar:(1) Michael van Gerwen

En daarnaast de uitslagen van de 48 (8*6) wedstrijden b.o. 9.
Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 2
Van Gerwen v Smith 5-1 4
Van Gerwen v Williams 5-1 3
Lewis v Smith 5-3
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 3-5

Wade v White 5-4 2
Wade v Lennon 5-4
Wade v Harms 5-3 4
White v Lennon 5-4
White v Harms 5-3 3
Lennon v Harms 5-3

Price v Van den Bergh 5-4
Price v Thornton 5-2 4
Price v Suzuki 5-3 3
Van den Bergh v Thornton 5-3 2
Van den Bergh v Szuki 5-3
Thornton v Suzuki 3-5

G. Anderson v Webster 4-5
G. Anderson v O'Çonnor 4-5
G. Anderson v Parletti 5-3 4
Webster v O'Connor 5-3 2
Webster v Parletti 5-2 3
O'Connor v Parletti 5-3

Cross v Chisnall 3-5
Cross v Hughes 5-3
Cross v Ashton 5-2 3
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall Ashton 5-2 4
Hughes v Ashton 5-4 2

Wright v Noppert 5-4
Wright v Harrington 5-3 4
Wright v Warren 5-3 3
Noppert v Harrington 5-3 2
Noppert v Warren 5-3
Harrington v Warren 3-5

Gurney v Dolan 5-2 4
Gurney v Clemens 5-2 3
Gurney v Veenstra 5-3 2
Dolan v Clemens 3-5
Dolan v Veenstra 3-5
Clemens v Veenstra 3-5

Smith v Aspinall 5-4
Smith v Schindler 5-3 4
Smith v Durrant 4-5
Aspinall v Schindler 5-3 2
Aspinall v Durrant 4-5
Schindler v Durrant 3-5 3
Jowinho
Lid
BerichtenCOLON 524
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 17:37

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door Jowinho »

Poule A
1) Michael Van Gerwen
2) Ross Smith
3) Adrian Lewis
4) Jim Williams

Poule B
1) Ian White
2) James Wade
3) Wesley Harms
4) Steve Lennon

Poule C
1) Gerwyn Price
2) Dimitri Van Den Bergh
3) Mikuru Suzuki
4) Robert Thornton

Poule D
1) Gary Anderson
2) William O'Connor
3) Darren Webster
4) Dave Parletti

Finalist1: Gerwyn Price
------------------

Poule E
1) Dave Chisnall
2) Rob Cross
3) Jamie Hughes
4) Lisa Ashton

Poule F
1) Peter Wright
2) Danny Noppert
3) Wayne Warren
4) Ryan Harrington

Poule G
1) Daryl Gurney
2) Brendan Dolan
3) Gabriel Clemens
4) Richard Veenstra

Poule H
1) Michael Smith
2) Nathan Aspinall
3) Glen Durrant
4) Martin Schindler

Finalist2: Peter Wright
Winnaar: Peter Wright

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 (2)
Van Gerwen v Smith 5-3
Van Gerwen v Williams 5-1 (4)
Lewis v Smith 3-5
Lewis v Williams 5-4
Smith v Williams 5-3 (3)

Wade v White 5-4
Wade v Lennon 5-1 (4)
Wade v Harms 5-3
White v Lennon 5-1 (2)
White v Harms 5-2 (3)
Lennon v Harms 4-5

Price v Van den Bergh 5-2
Price v Thornton 5-1 (4)
Price v Suzuki 5-1 (3)
Van den Bergh v Thornton 5-3
Van den Bergh v Suzuki 5-4 (2)
Thornton v Suzuki 3-5

G. Anderson v Webster 5-2
G. Anderson v O'Çonnor 5-3
G. Anderson v Parletti 5-3 (4)
Webster v O'Connor 3-5 (3)
Webster v Parletti 5-4
O'Connor v Parletti 5-3 (2)

Cross v Chisnall 3-5
Cross v Hughes 5-3
Cross v Ashton 5-2 (3)
Chisnall v Hughes 5-3 (2)
Chisnall Ashton 5-1 (4)
Hughes v Ashton 5-3

Wright v Noppert 5-2 (2)
Wright v Harrington 5-0 (4)
Wright v Warren 5-3
Noppert v Harrington 5-2 (3)
Noppert v Warren 5-4
Harrington v Warren 3-5

Gurney v Dolan 5-3
Gurney v Clemens 5-4 (2)
Gurney v Veenstra 5-2 (4)
Dolan v Clemens 5-4
Dolan v Veenstra 5-2 (3)
Clemens v Veenstra 5-3

Smith v Aspinall 5-4
Smith v Schindler 5-1 (4)
Smith v Durrant 5-3
Aspinall v Schindler 5-2 (3)
Aspinall v Durrant 5-4
Schindler v Durrant 2-5 (2)
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Gebruikers-avatar
thepower1990
Lid
BerichtenCOLON 346
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door thepower1990 »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
(1) Michael van Gerwen
Adrian Lewis
Jim Williams
Ross Smith

Group B
Ian White
(8) James Wade
Wesley Harms
Steve Lennon

Group C
(5) Gerwyn Price
Dimitri Van den Bergh
Robert Thornton
Mikuru Suzuki

Group D
(4) Gary Anderson
Darren Webster
William O'Connor
Dave Parletti

Finalist1:
Michael van Gerwen

Group E
(2) Rob Cross
Dave Chisnall
Jamie Hughes
Lisa Ashton

Group F
(7) Peter Wright
Danny Noppert
Ryan Harrington
Wayne Warren

Group G
(6) Daryl Gurney
Gabriel Clemens
Richard Veenstra
Brendan Dolan

Group H
Glen Durrant
(3) Michael Smith
Nathan Aspinall
Martin Schindler

Finalist2: Glen Durrant

Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-2 (2)
Van Gerwen v Smith 5-2 (4)
Van Gerwen v Williams 5-2 (3)
Lewis v Smith 5-3
Lewis v Williams 5-4
Smith v Williams 4-5

Wade v White 3-5
Wade v Lennon 5-3 (2)
Wade v Harms 5-3
White v Lennon 5-3 (4)
White v Harms 5-3 (3)
Lennon v Harms 3-5

Price v Van den Bergh 5-2
Price v Thornton 5-2
Price v Suzuki 5-1 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-3
Van den Bergh v Suzuki 5-1 (3)
Thornton v Suzuki 5-2 (2)

G. Anderson v Webster 5-3
G. Anderson v O'Çonnor 5-3
G. Anderson v Parletti 5-2 (4)
Webster v O'Connor 5-4
Webster v Parletti 5-3 (3)
O'Connor v Parletti 5-3 (2)

Cross v Chisnall 5-4
Cross v Hughes 5-3
Cross v Ashton 5-1 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall v Ashton 5-1 (3)
Hughes v Ashton 5-1 (2)

Wright v Noppert 5-4
Wright v Harrington 5-2 (2)
Wright v Warren 5-2 (4)
Noppert v Harrington 5-2
Noppert v Warren 5-2 (3)
Harrington v Warren 5-3

Gurney v Dolan 5-2 (3)
Gurney v Clemens 5-3 (2)
Gurney v Veenstra 5-2 (4)
Dolan v Clemens 4-5
Dolan v Veenstra 5-4
Clemens v Veenstra 5-3

Smith v Aspinall 5-4
Smith v Schindler 5-2 (3)
Smith v Durrant 4-5
Aspinall v Schindler 5-2 (2)
Aspinall v Durrant 4-5
Schindler v Durrant 2-5 (4)
my precious
Lid
BerichtenCOLON 211
GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door my precious »

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
1 Michael van Gerwen
2 Adrian Lewis
3 Ross Smith
4 Jim Williams

Group B
1 James Wade
2 Ian White
3 Wesley Harms
4 Steve Lennon

Group C
1 Gerwyn Price
2 Robert Thornton
3 Dimitri Van den Bergh
4 Mikuru Suzuki

Group D
1 Gary Anderson
2 Darren Webster
3 William O'Connor
4 Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1 Rob Cross
2 Dave Chisnall
3 Jamie Hughes
4 Lisa Ashton

Group F
1 Peter Wright
2 Danny Noppert
3 Ryan Harrington
4 Wayne Warren

Group G
1 Daryl Gurney
2 Brendan Dolan
3 Gabriel Clemens
4 Richard Veenstra

Group H
1 Michael Smith
2 Nathan Aspinall
3 Glenn Durrant
4 Martin Schindler

Finalist2: Michael Smith
Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-3 (2)
Van Gerwen v Smith 5-2 (3)
Van Gerwen v Williams 5-1 (4)
Lewis v Smith 5-2
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 5-4

Wade v White 5-3 (2)
Wade v Lennon 5-1 (4)
Wade v Harms 2-5
White v Lennon 5-4 (3)
White v Harms 3-5
Lennon v Harms 4-5

Price v Van den Bergh 5-2
Price v Thornton 3-5
Price v Suzuki 5-0 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-4
Van den Bergh v Suzuki 5-1 (3)
Thornton v Suzuki 5-1 (2)

G. Anderson v Webster 5-2
G. Anderson v O'Çonnor 5-1
G. Anderson v Parletti 5-1 (4)
Webster v O'Connor 5-2
Webster v Parletti 5-1 (3)
O'Connor v Parletti 5-2 (2)

Cross v Chisnall 4-5
Cross v Hughes 5-2
Cross v Ashton 5-1 (4)
Chisnall v Hughes 5-2
Chisnall Ashton 5-1 (3)
Hughes v Ashton 5-1 (2)

Wright v Noppert 5-4
Wright v Harrington 5-1
Wright v Warren 5-2 (4)
Noppert v Harrington 5-1 (3)
Noppert v Warren 5-2 (2)
Harrington v Warren 5-1

Gurney v Dolan 5-4 (4)
Gurney v Clemens 5-2 (3)
Gurney v Veenstra 5-4 (2)
Dolan v Clemens 5-1
Dolan v Veenstra 4-5
Clemens v Veenstra 2-5

Smith v Aspinall 5-4
Smith v Schindler 5-2 (4)
Smith v Durrant 5-2
Aspinall v Schindler 5-3 (3)
Aspinall v Durrant 5-3
Schindler v Durrant 2-5 (2)
Gebruikers-avatar
ZBC97
Lid
BerichtenCOLON 284
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 09:59

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door ZBC97 »

1 Michael van Gerwen
2 Adrian Lewis
3 Ross Smith
4 Jim Williams

Group B
1 James Wade
2 Ian White
3 Steve Lennon
4 Wesley Harms

Group C
1Gerwyn Price
2 Dimitri Van den Bergh
3 Robert Thornton
4 Mikuru Suzuki

Group D
1 Gary Anderson
2 William O'Connor
3 Darren Webster
4 Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1 Rob Cross
2 Dave Chisnall
3 Jamie Hughes
4 Lisa Ashton

Group F
1 Peter Wright
2 Danny Noppert
3 Ryan Harrington
4 Wayne Warren

Group G
1 Daryl Gurney
2 Brendan Dolan
3 Gabriel Clemens
4 Richard Veenstra

Group H
1 Nathan Aspinall
2 Glen Durrant
3 Michael Smith
4 Martin Schindler

Finalist2: Rob Cross

Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur

Van Gerwen v Lewis 5-3
Van Gerwen v Smith 5-3 (4)
Van Gerwen v Williams 5-2 (3)
Lewis v Smith 5-3 (2)
Lewis v Williams 5-3
Smith v Williams 5-4

Wade v White 5-4
Wade v Lennon 5-3
Wade v Harms 5-2 (4)
White v Lennon 5-3 (2)
White v Harms 5-2 (3)
Lennon v Harms 5-4

Price v Van den Bergh 5-3
Price v Thornton 5-2
Price v Suzuki 5-0 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-3
Van den Bergh v Szuki 5-0 (3)
Thornton v Suzuki 5-1 (2)

G. Anderson v Webster 5-3
G. Anderson v O'Çonnor 5-3
G. Anderson v Parletti 5-2 (4)
Webster v O'Connor 5-3
Webster v Parletti 5-2 (3)
O'Connor v Parletti 5-2 (2)

Cross v Chisnall 5-4
Cross v Hughes 5-2
Cross v Ashton 5-0 (4)
Chisnall v Hughes 5-3
Chisnall v Ashton 5-0 (3)
Hughes v Ashton 5-1 (2)

Wright v Noppert 5-3
Wright v Harrington 5-2 (4)
Wright v Warren 5-2 (2)
Noppert v Harrington 5-3 (3)
Noppert v Warren 5-2
Harrington v Warren 5-4

Gurney v Dolan 5-3
Gurney v Clemens 5-3 (3)
Gurney v Veenstra 5-2 (4)
Dolan v Clemens 5-4
Dolan v Veenstra 5-2 (2)
Clemens v Veenstra 5-4

Smith v Aspinall 4-5
Smith v Schindler 5-2 (2)
Smith v Durrant 4-5
Aspinall v Schindler 5-3 (4)
Aspinall v Durrant 5-3
Schindler v Durrant 3-5 (3)
the reds
Lid
BerichtenCOLON 224
GeregistreerdCOLON 02 Feb 2016, 19:01

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door the reds »

1 Michael van Gerwen
2 Adrian Lewis
3 Ross Smith
4 Jim Williams

Group B
1 Ian White
2 James Wade
3 Steve Lennon
4 Wesley Harms

Group C
1Gerwyn Price
2 Dimitri Van den Bergh
3 Robert Thornton
4 Mikuru Suzuki

Group D
1 Gary Anderson
2 Darren Webster
3 William O'Connor
4 Dave Parletti

Finalist1: Michael van Gerwen
------------------

Group E
1 Dave Chisnall
2 Rob Cross
3 Jamie Hughes
4 Lisa Ashton

Group F
1 Peter Wright
2 Danny Noppert
3 Ryan Harrington
4 Wayne Warren

Group G
1 Daryl Gurney
2 Gabriel Clemens
3 Brendan Dolan
4 Richard Veenstra

Group H
1 Glen Durrant
2 Michael Smith
3 Nathan Aspinall
4 Martin Schindler

Finalist2: Peter Wright

Winnaar: Michael van Gerwen

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur

Van Gerwen v Lewis 5-2
Van Gerwen v Smith 5-4 (4)
Van Gerwen v Williams 5-1 (3)
Lewis v Smith 5-4 (2)
Lewis v Williams 5-2
Smith v Williams 5-3

Wade v White 4-5
Wade v Lennon 5-2
Wade v Harms 5-3 (4)
White v Lennon 5-2 (2)
White v Harms 5-1 (3)
Lennon v Harms 5-3

Price v Van den Bergh 5-2
Price v Thornton 5-1
Price v Suzuki 5-0 (4)
Van den Bergh v Thornton 5-2
Van den Bergh v Szuki 5-0 (3)
Thornton v Suzuki 5-0 (2)

G. Anderson v Webster 5-3
G. Anderson v O'Çonnor 5-2
G. Anderson v Parletti 5-1 (4)
Webster v O'Connor 3-5
Webster v Parletti 5-3 (3)
O'Connor v Parletti 5-1 (2)

Cross v Chisnall 4-5
Cross v Hughes 5-3
Cross v Ashton 5-0 (4)
Chisnall v Hughes 5-2
Chisnall v Ashton 5-0 (3)
Hughes v Ashton 5-0 (2)

Wright v Noppert 5-2
Wright v Harrington 5-1 (4)
Wright v Warren 5-1 (2)
Noppert v Harrington 5-2 (3)
Noppert v Warren 5-3
Harrington v Warren 5-3

Gurney v Dolan 5-2
Gurney v Clemens 5-2 (3)
Gurney v Veenstra 5-1 (4)
Dolan v Clemens 3-5
Dolan v Veenstra 5-3 (2)
Clemens v Veenstra 5-3

Smith v Aspinall 5-4
Smith v Schindler 5-3 (2)
Smith v Durrant 5-4
Aspinall v Schindler 5-2 (4)
Aspinall v Durrant 3-5
Schindler v Durrant 2-5 (3)
Buel
Moderator
BerichtenCOLON 1327
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Re: Voorspellingen gsod2019

Bericht door Buel »

(1) Michael van Gerwen
Adrian Lewis
Ross Smith
Jim Williams

Group B
(8) James Wade
Ian White
Wesley Harms
Steve Lennon

Group C
(5) Gerwyn Price
Dimitri Van den Bergh
Robert Thornton
Mikuru Suzuki

Group D
(4) Gary Anderson
William O'Connor
Darren Webster
Dave Parletti

Finalist1: Wade
------------------

Group E
(2) Rob Cross
Lisa Ashton
Dave Chisnall
Jamie Hughes

Group F
(7) Peter Wright
Danny Noppert
Ryan Harrington
Wayne Warren

Group G
(6) Daryl Gurney
Richard Veenstra
Brendan Dolan
Gabriel Clemens

Group H
Glen Durrant
Nathan Aspinall
(3) Michael Smith
Martin Schindler

Finalist2: Cross
Winnaar: Cross

Deadline zaterdag 9 november 14.00 uur
format b.o. 9
Van Gerwen v Lewis 5-3 (2)
Van Gerwen v Smith 5-1
Van Gerwen v Williams 5-2 (3)
Lewis v Smith 5-2
Lewis v Williams 5-2
Smith v Williams 5-2 (4)

Wade v White 5-3 (3)
Wade v Lennon 5-0
Wade v Harms 5-3 (4)
White v Lennon 5-2 (2)
White v Harms 3-5
Lennon v Harms 3-5

Price v Van den Bergh 5-3 (3)
Price v Thornton 5-1
Price v Suzuki 5-2 (2)
Van den Bergh v Thornton 5-1
Van den Bergh v Szuki 5-1
Thornton v Suzuki 3-5 (4)

G. Anderson v Webster 5-3
G. Anderson v O'Çonnor 5-3
G. Anderson v Parletti 5-1
Webster v O'Connor 5-3 (2)
Webster v Parletti 5-0 (4)
O'Connor v Parletti 5-2 (3)

Cross v Chisnall 5-3
Cross v Hughes 5-3 (2)
Cross v Ashton 5-3
Chisnall v Hughes 5-1 (4)
Chisnall v Ashton 3-5 (3)
Hughes v Ashton 2-5

Wright v Noppert 5-2 (4)
Wright v Harrington 5-2
Wright v Warren 5-0 (3)
Noppert v Harrington 5-3
Noppert v Warren 5-0 (2)
Harrington v Warren 5-1

Gurney v Dolan 5-2 (3)
Gurney v Clemens 5-1 (4)
Gurney v Veenstra 5-4 (2)
Dolan v Clemens 5-3
Dolan v Veenstra 3-5
Clemens v Veenstra 3-5

Smith v Aspinall 3-5 (3)
Smith v Schindler 5-2
Smith v Durrant 3-5 (4)
Aspinall v Schindler 5-2
Aspinall v Durrant 3-5
Schindler v Durrant 2-5
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
BUTTON_POST_REPLY