Voorspellingen European Championship 2022
Voorspellingen European Championship 2022
Het EC komt er aan en dat betekent dat wij ook weer aan de bak moeten!
Ik zal weer een voorspelling organiseren waarbij de uitslagen iedere ronde weer voorspelt mogen worden. In de eerste ronde krijg je 1 punt voor de juiste winnaar en 1 extra punt voor de juiste uitslag. In de 2e ronde wordt dat 2 om 2, bij de kwartfinale 3 om 3 enz.
Als eerste moet ronde 1 worden voorspeld en wie de runner-up gaat worden en wie de winnaar. De juiste winnaar is 5 punten waard, een juiste finalist 3 punten per finalist. De deadline hiervoor is donderdag 27 oktober 18:45 uur. De deadline voor de wedstrijden is de aanvangstijd van die sessie.
Ronde 1: (best of 11 legs)
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma
Ryan Searle v Martin Lukeman
Danny Noppert v Andrew Gilding
Rob Cross v James Wade
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski
Nathan Aspinall v Josh Rock
Michael Smith v Karel Sedlacek
Damon Heta v Vincent van der Voort
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney
Joe Cullen v Ross Smith
Jose de Sousa v Martin Schindler
Peter Wright v Ryan Meikle
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez
Michael van Gerwen v Chris Dobey
Jonny Clayton v Gabriel Clemens
Runner-Up:
Winnaar:
De Loting:
(1) Luke Humphries v (32) Krzysztof Ratajski
(16) Ryan Searle v (17) Martin Lukeman
(8) Michael Smith v (25) Karel Sedlacek
(9) Nathan Aspinall v (24) Josh Rock
(4) Rob Cross v (29) James Wade
(13) Dirk van Duijvenbode v (20) Madars Razma
(5) Damon Heta v (28) Vincent van der Voort
(12) Danny Noppert v (21) Andrew Gilding
(2) Michael van Gerwen v (31) Chris Dobey
(15) Jose de Sousa v (18) Martin Schindler
(7) Dave Chisnall v (26) Stephen Bunting
(10) Jonny Clayton v (23) Gabriel Clemens
(3) Peter Wright v (30) Ryan Meikle
(14) Gerwyn Price v (19) Rowby-John Rodriguez
(6) Joe Cullen v (27) Ross Smith
(11) Dimitri Van den Bergh v (22) Daryl Gurney
Ik zal weer een voorspelling organiseren waarbij de uitslagen iedere ronde weer voorspelt mogen worden. In de eerste ronde krijg je 1 punt voor de juiste winnaar en 1 extra punt voor de juiste uitslag. In de 2e ronde wordt dat 2 om 2, bij de kwartfinale 3 om 3 enz.
Als eerste moet ronde 1 worden voorspeld en wie de runner-up gaat worden en wie de winnaar. De juiste winnaar is 5 punten waard, een juiste finalist 3 punten per finalist. De deadline hiervoor is donderdag 27 oktober 18:45 uur. De deadline voor de wedstrijden is de aanvangstijd van die sessie.
Ronde 1: (best of 11 legs)
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma
Ryan Searle v Martin Lukeman
Danny Noppert v Andrew Gilding
Rob Cross v James Wade
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski
Nathan Aspinall v Josh Rock
Michael Smith v Karel Sedlacek
Damon Heta v Vincent van der Voort
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney
Joe Cullen v Ross Smith
Jose de Sousa v Martin Schindler
Peter Wright v Ryan Meikle
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez
Michael van Gerwen v Chris Dobey
Jonny Clayton v Gabriel Clemens
Runner-Up:
Winnaar:
De Loting:
(1) Luke Humphries v (32) Krzysztof Ratajski
(16) Ryan Searle v (17) Martin Lukeman
(8) Michael Smith v (25) Karel Sedlacek
(9) Nathan Aspinall v (24) Josh Rock
(4) Rob Cross v (29) James Wade
(13) Dirk van Duijvenbode v (20) Madars Razma
(5) Damon Heta v (28) Vincent van der Voort
(12) Danny Noppert v (21) Andrew Gilding
(2) Michael van Gerwen v (31) Chris Dobey
(15) Jose de Sousa v (18) Martin Schindler
(7) Dave Chisnall v (26) Stephen Bunting
(10) Jonny Clayton v (23) Gabriel Clemens
(3) Peter Wright v (30) Ryan Meikle
(14) Gerwyn Price v (19) Rowby-John Rodriguez
(6) Joe Cullen v (27) Ross Smith
(11) Dimitri Van den Bergh v (22) Daryl Gurney
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Ronde 1: (best of 11 legs)
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 4-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-5
Nathan Aspinall v Josh Rock 5-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-1
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-3
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 5-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-4
Runner-Up: Michael Smith
Winnaar: Gerwyn Price
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 4-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-5
Nathan Aspinall v Josh Rock 5-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-1
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-3
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 5-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-4
Runner-Up: Michael Smith
Winnaar: Gerwyn Price
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-3
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 6-4
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-3
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 5-6
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-3
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-1
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Michael Smith
Winnaar: Michael van Gerwen
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-3
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 6-4
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-3
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 5-6
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-3
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-1
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Michael Smith
Winnaar: Michael van Gerwen
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-5
Rob Cross v James Wade 6-5
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-3
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-2
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 5-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-4
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-5
Rob Cross v James Wade 6-5
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-3
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-2
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 5-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-4
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 5-6
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-5
Rob Cross v James Wade 6-3
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-3
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-2
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-1
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 3-6
Joe Cullen v Ross Smith 5-6
Jose de Sousa v Martin Schindler 4-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-4
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Jonny Clayton
Winnaar: Dirk van Duijvenbode
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 5-6
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-5
Rob Cross v James Wade 6-3
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-3
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-2
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-1
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 3-6
Joe Cullen v Ross Smith 5-6
Jose de Sousa v Martin Schindler 4-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-4
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Jonny Clayton
Winnaar: Dirk van Duijvenbode
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Ronde 1: (best of 11 legs)
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-4
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-3
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-3
Rob Cross v James Wade 6-5
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-4
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-4
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-3
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Damon Heta
Winnaar: Jonny Clayton
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-4
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-3
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-3
Rob Cross v James Wade 6-5
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-4
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-4
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-3
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Damon Heta
Winnaar: Jonny Clayton
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-4
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-3
Rob Cross v James Wade 4-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-3
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-3
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 4-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-4
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-2
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-4
Runner-Up: Damon Heta
Winnaar: Gerwyn Price
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-4
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-3
Rob Cross v James Wade 4-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-3
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-3
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 4-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-4
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-2
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-4
Runner-Up: Damon Heta
Winnaar: Gerwyn Price
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-3
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 6-4
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 3-6
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-3
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-2
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 4-6
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-3
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-4
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Michael Smith
Winnaar: Michael van Gerwen
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-3
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 6-4
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 3-6
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-3
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-2
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 4-6
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-3
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-4
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Michael Smith
Winnaar: Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 250
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-4
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-2
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-2
Rob Cross v James Wade 3-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 5-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-3
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-5
Peter Wright v Ryan Meikle 6-4
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-2
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-4
Runner-Up: Michael van Gerwen
Winnaar: Damon Heta
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-4
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-2
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-2
Rob Cross v James Wade 3-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 5-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-3
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-4
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-3
Joe Cullen v Ross Smith 6-4
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-5
Peter Wright v Ryan Meikle 6-4
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-2
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-4
Runner-Up: Michael van Gerwen
Winnaar: Damon Heta
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-3
Rob Cross v James Wade 6-3
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 4-6
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-4
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-4
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-3
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-4
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Dirk van Duijvenbode
Winnaar: Jonny Clayton
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-3
Rob Cross v James Wade 6-3
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 4-6
Nathan Aspinall v Josh Rock 6-4
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-4
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-3
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 6-4
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-2
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up: Dirk van Duijvenbode
Winnaar: Jonny Clayton
Re: Voorspellingen European Championship 2022
Ronde 1: (best of 11 legs)
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 4-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-3
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 4-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up:Michael Smith
Winnaar:Gerwyn Price
Donderdag 27 oktober 18:45 uur
Dirk van Duijvenbode v Madars Razma 6-3
Ryan Searle v Martin Lukeman 6-4
Danny Noppert v Andrew Gilding 6-4
Rob Cross v James Wade 4-6
Luke Humphries v Krzysztof Ratajski 6-4
Nathan Aspinall v Josh Rock 4-6
Michael Smith v Karel Sedlacek 6-3
Damon Heta v Vincent van der Voort 6-2
Vrijdag 28 oktober 18:45 uur
Dave Chisnall v Stephen Bunting 6-3
Dimitri Van den Bergh v Daryl Gurney 6-4
Joe Cullen v Ross Smith 6-3
Jose de Sousa v Martin Schindler 4-6
Peter Wright v Ryan Meikle 6-3
Gerwyn Price v Rowby-John Rodriguez 6-3
Michael van Gerwen v Chris Dobey 6-3
Jonny Clayton v Gabriel Clemens 6-3
Runner-Up:Michael Smith
Winnaar:Gerwyn Price