Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Ik heb er zin in om weer te beginnen met de voorspellingen, zie mn topic in "Darts-talk chat"
Regels blijven hetzelfde: voorspel de uitslagen en geef per sessie bonuspunten (1/m 4) aan de wedstrijden.
Bij juiste winnaar 1 punt is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd)
Is de winnaar fout 1 punt in mindering.
Bij beide geldt het aantal punten dat je gegeven hebt als vermenigvuldiger. Met ander woorden: heb je de winnaar goed en gaf je 4 punten krijg je 4 punten, bij juiste uitslag 8. Echter, winnaar fout en gaf je 4 punten 4 punten in mindering.....
Het format voor alle wedstrijden is b.o. 5
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1)
Steve Beaton v Diogo Portela (R1)
Jeff Smith v Keane Barry (R1)
Peter Wright v West/Gilitwala (R2)
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)
Ross Smith v David Evans (R1)
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1)
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2)
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
3Max Hopp v Gordon Mathers (R1)
Callan Rydz v James Bailey (R1)
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1)
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2)
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1)
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1)
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2)
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1)
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1)
Ryan Searle v Danny Lauby (R1)
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2)
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1)
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1)
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1)
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2)
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1)
John Henderson v Marko Kantele (R1)
Luke Humphries v Paul Lim (R1)
James Wade v Rydz/Bailey (R2)
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1)
Scott Waites v Matt Campbell (R1)
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1)
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)
Damon Heta v Danny Baggish (R1)
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1)
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1)
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2)
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1)
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1)
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2)
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2)
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2)
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2)
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2)
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2)
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen
Devon Petersen v Lennon/Larsson
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2)
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2)
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2)
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2)
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2)
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2)
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2)
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Michael van Gerwen v Ryan Murray/Lourence Ilagan
(32) Ricky Evans v Mickey Mansell/Haupai Puha
(16) Joe Cullen v Wayne Jones/Ciaran Teehan
(17) Jonny Clayton v John Henderson/Marko Kantele
(8) Dave Chisnall v Keegan Brown/Ryan Meikle
(25) Danny Noppert v Martijn Kleermaker/Cameron Carolissen
(9) Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries/Paul Lim
(24) Jermaine Wattimena v Derk Telnekes/Nick Kenny
(4) Michael Smith v Jason Lowe/Dmitriy Gorbunov
(29) Devon Petersen v Steve Lennon/Daniel Larsson
(13) Gary Anderson v Madars Razma/Toru Suzuki
(20) Mensur Suljovic v Maik Kuivenhoven/Matthew Edgar
(5) Rob Cross v Dirk van Duijvenbode/Bradley Brooks
(28) Jamie Hughes v Adam Hunt/Lisa Ashton
(12) Glen Durrant v Steve Beaton/Diogo Portela
(21) Adrian Lewis v Damon Heta/Danny Baggish
----------------------------------------
Finalist 1:
(2) Peter Wright v Steve West/Amit Gilitwala
(31) Gabriel Clemens v Andy Hamilton/Nico Kurz
(15) Krzysztof Ratajski v Ryan Joyce/Karel Sedlacek
(18) Simon Whitlock v Darius Labanauskas/Chengan Liu
(7) James Wade v Callan Rydz/James Bailey
(26) Stephen Bunting v Andy Boulton/Deta Hedman
(10) Ian White v Kim Huybrechts/Di Zhuang
(23) Jeffrey de Zwaan v Ryan Searle/Danny Lauby
(3) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Jamie Lewis
(30) Brendan Dolan v Mike De Decker/Edward Foulkes
(14) Jose de Sousa v Ross Smith/David Evans
(19) Mervyn King v Max Hopp/Gordon Mathers
(6) Nathan Aspinall v Scott Waites/Matt Campbell
(27) Vincent van der Voort v Ron Meulenkamp/Boris Krcmar
(11) Daryl Gurney v William O'Connor/Niels Zonneveld
(22) Chris Dobey v Jeff Smith/Keane Barry
Finalist 2:
Winnaar
Regels blijven hetzelfde: voorspel de uitslagen en geef per sessie bonuspunten (1/m 4) aan de wedstrijden.
Bij juiste winnaar 1 punt is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd)
Is de winnaar fout 1 punt in mindering.
Bij beide geldt het aantal punten dat je gegeven hebt als vermenigvuldiger. Met ander woorden: heb je de winnaar goed en gaf je 4 punten krijg je 4 punten, bij juiste uitslag 8. Echter, winnaar fout en gaf je 4 punten 4 punten in mindering.....
Het format voor alle wedstrijden is b.o. 5
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1)
Steve Beaton v Diogo Portela (R1)
Jeff Smith v Keane Barry (R1)
Peter Wright v West/Gilitwala (R2)
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)
Ross Smith v David Evans (R1)
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1)
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2)
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
3Max Hopp v Gordon Mathers (R1)
Callan Rydz v James Bailey (R1)
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1)
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2)
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1)
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1)
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2)
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1)
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1)
Ryan Searle v Danny Lauby (R1)
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2)
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1)
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1)
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1)
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2)
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1)
John Henderson v Marko Kantele (R1)
Luke Humphries v Paul Lim (R1)
James Wade v Rydz/Bailey (R2)
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1)
Scott Waites v Matt Campbell (R1)
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1)
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)
Damon Heta v Danny Baggish (R1)
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1)
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1)
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2)
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1)
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1)
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2)
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2)
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2)
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2)
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2)
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2)
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen
Devon Petersen v Lennon/Larsson
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2)
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2)
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2)
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2)
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2)
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2)
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2)
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Michael van Gerwen v Ryan Murray/Lourence Ilagan
(32) Ricky Evans v Mickey Mansell/Haupai Puha
(16) Joe Cullen v Wayne Jones/Ciaran Teehan
(17) Jonny Clayton v John Henderson/Marko Kantele
(8) Dave Chisnall v Keegan Brown/Ryan Meikle
(25) Danny Noppert v Martijn Kleermaker/Cameron Carolissen
(9) Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries/Paul Lim
(24) Jermaine Wattimena v Derk Telnekes/Nick Kenny
(4) Michael Smith v Jason Lowe/Dmitriy Gorbunov
(29) Devon Petersen v Steve Lennon/Daniel Larsson
(13) Gary Anderson v Madars Razma/Toru Suzuki
(20) Mensur Suljovic v Maik Kuivenhoven/Matthew Edgar
(5) Rob Cross v Dirk van Duijvenbode/Bradley Brooks
(28) Jamie Hughes v Adam Hunt/Lisa Ashton
(12) Glen Durrant v Steve Beaton/Diogo Portela
(21) Adrian Lewis v Damon Heta/Danny Baggish
----------------------------------------
Finalist 1:
(2) Peter Wright v Steve West/Amit Gilitwala
(31) Gabriel Clemens v Andy Hamilton/Nico Kurz
(15) Krzysztof Ratajski v Ryan Joyce/Karel Sedlacek
(18) Simon Whitlock v Darius Labanauskas/Chengan Liu
(7) James Wade v Callan Rydz/James Bailey
(26) Stephen Bunting v Andy Boulton/Deta Hedman
(10) Ian White v Kim Huybrechts/Di Zhuang
(23) Jeffrey de Zwaan v Ryan Searle/Danny Lauby
(3) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Jamie Lewis
(30) Brendan Dolan v Mike De Decker/Edward Foulkes
(14) Jose de Sousa v Ross Smith/David Evans
(19) Mervyn King v Max Hopp/Gordon Mathers
(6) Nathan Aspinall v Scott Waites/Matt Campbell
(27) Vincent van der Voort v Ron Meulenkamp/Boris Krcmar
(11) Daryl Gurney v William O'Connor/Niels Zonneveld
(22) Chris Dobey v Jeff Smith/Keane Barry
Finalist 2:
Winnaar
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Het format voor alle wedstrijden is b.o. 5
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 2
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-2 3
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 2-3 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 1-3 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 2-3 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 1-3 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 2
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 1
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-2 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 4
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-2 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 2-3 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-2 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 2
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 3
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-2 4
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-1 2
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 2
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 2-3 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 1
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 2-3 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-2 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 1
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 3
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 2
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 2-3 2
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 1
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 3
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-0 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 2
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-0 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Nathan Aspinall
Winnaar: Michael van Gerwen
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 2
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-2 3
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 2-3 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 1-3 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 2-3 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 1-3 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 2
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 1
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-2 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 4
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-2 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 2-3 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-2 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 2
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 3
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-2 4
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-1 2
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 2
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 2-3 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 1
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 2-3 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-2 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 1
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 3
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 2
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 2-3 2
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 1
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 3
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-0 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 2
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-0 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Nathan Aspinall
Winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op cbo62, in totaal 14 keer gewijzigd.
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-2 1
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 2
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 2
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 1
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-1 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 3
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-2 1
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 2
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 3
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 1
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 2
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-2 2
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 1
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 2-3 3
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 1
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-0 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 2-3 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 1-3 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 2
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 1
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 2
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 3
Dinsdag 22 december 19.00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 4
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 1
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 3
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-2 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 3
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-2 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 2
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-2 1
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 2
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 2
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 1
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-1 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 3
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-2 1
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 2
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 3
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 1
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 2
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-2 2
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 1
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 2-3 3
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 1
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-0 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 2-3 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 1-3 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 2
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 1
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 2
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 3
Dinsdag 22 december 19.00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 4
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 1
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 3
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-2 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 3
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-2 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 2
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 2 op Tijssie, in totaal 22 keer gewijzigd.
- The Runner
- Lid
- BerichtenCOLON 1285
- GeregistreerdCOLON 29 Jan 2015, 20:42
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 2
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-0 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 2-3 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 3
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 1-3 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 1-3 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 1-3 2
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 3
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 1
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-2 1
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-0 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 2
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 1-3 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 1-3 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 2-3 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 1-3 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 2
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 1-3 4
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-0 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-2 2
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 0-3 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-2 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-0 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-0 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Joe Cullen
Finalist 2: Krzysztof Ratajski
Winnaar: Krzysztof Ratajsk
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 2
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-0 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 2-3 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 3
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 1-3 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 1-3 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 1-3 2
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 3
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 1
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-2 1
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-0 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 2
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 1-3 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 1-3 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 2-3 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 1-3 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 2
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 1-3 4
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-0 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-2 2
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 0-3 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-2 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-0 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-0 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Joe Cullen
Finalist 2: Krzysztof Ratajski
Winnaar: Krzysztof Ratajsk
22 gram Target Rising Sun
Extra Short Deflectagrip Shafts Wit
Target Vision Flames White
Extra Short Deflectagrip Shafts Wit
Target Vision Flames White
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 (3)
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-2 (2)
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 (1)
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 (4)
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 (1)
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 (4)
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 (2)
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 (3)
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 (4)
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 (3)
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 (1)
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 (2)
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-1 (4)
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 (3)
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 2-3 (1)
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-2 (2)
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 (1)
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 1-3 (2)
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 (4)
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 (3)
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 (3)
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 (4)
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 (2)
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 (3)
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 (1)
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 (4)
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 (2)
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 (2)
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 (3)
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 (4)
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 (1)
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-1 (1)
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-2 (2)
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 (3)
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 (4)
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 (2)
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-2 (3)
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 (1)
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 (4)
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 (2)
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 (3)
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-2 (1)
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 (1)
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 (2)
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 (4)
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 (3)
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 (2)
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 (4)
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 (3)
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-2 (1)
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 (4)
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 (1)
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 (2)
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 (1)
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 (3)
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 (2)
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 (4)
---
Finalist 1: (1) Michael van Gerwen
Finalist 2: (3) Gerwyn Price
Winnaar: (3) Gerwyn Price
Wat een klus, zeg. Zin in!
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 (3)
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-2 (2)
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 (1)
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 (4)
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 (1)
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 (4)
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 (2)
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 (3)
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 (4)
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 (3)
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 (1)
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 (2)
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-1 (4)
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 (3)
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 2-3 (1)
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-2 (2)
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 (1)
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 1-3 (2)
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 (4)
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 (3)
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 (3)
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 (4)
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 (2)
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 (3)
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 (1)
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 (4)
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 (2)
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 (2)
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 (3)
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 (4)
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 (1)
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-1 (1)
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-2 (2)
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 (3)
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 (4)
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 (2)
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-2 (3)
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 (1)
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 (4)
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 (2)
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 (3)
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-2 (1)
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 (1)
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 (2)
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 (4)
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 (3)
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 (2)
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 (4)
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 (3)
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-2 (1)
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 (4)
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 (1)
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 (2)
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 (1)
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 (3)
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 (2)
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 (4)
---
Finalist 1: (1) Michael van Gerwen
Finalist 2: (3) Gerwyn Price
Winnaar: (3) Gerwyn Price
Wat een klus, zeg. Zin in!
Laatst gewijzigd door 1 op ybabl, in totaal 20 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 4
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 2-3 1
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-2 2
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 3
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 2-3 1
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 3
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 1-3 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 1-3 1
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 3
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 1
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 3
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 2
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 2-3 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 3
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-2 2
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 1
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 2-3 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-2 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 2-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 2
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 1-3 4
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-0 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 2-3 2
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 1-3 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 1-3 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 2-3 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 4
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 2-3 1
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-2 2
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 3
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 2-3 1
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 3
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 1-3 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 1-3 1
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 3
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 1
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 3
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 2
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 2-3 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 3
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-2 2
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 1
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 2-3 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-2 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 2-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 2
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 1-3 4
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-0 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 2-3 2
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 1-3 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 1-3 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 2-3 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 2
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 1
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 3
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
3Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 2
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 1
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-0 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)3-2 2
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 4
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1)3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 2
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 3
John Henderson v Marko Kantele (R1)3-1 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1)3-1 2
James Wade v Rydz/Bailey (R2)3-1 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-2 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1)3-0 4
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)3-0 3
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)3-1 2
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-2 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)3-1 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1)3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 1-3 3
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 1-3 2
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 1
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2 3-2 3
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 2
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 1
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)3-2 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)3-2 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 1
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 2
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 4
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 3
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-2 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 4
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 2
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 3
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)3-1 3
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 2
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2:Gerwyn Price
Winnaar:Gerwyn Price
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 2
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 1
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 3
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
3Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 2
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 1
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-0 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)3-2 2
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 4
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1)3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 2
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 3
John Henderson v Marko Kantele (R1)3-1 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1)3-1 2
James Wade v Rydz/Bailey (R2)3-1 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-2 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1)3-0 4
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)3-0 3
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)3-1 2
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-2 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)3-1 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1)3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 1-3 3
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 1-3 2
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 1
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2 3-2 3
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 2
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 1
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)3-2 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)3-2 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 1
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 2
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 4
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 3
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-2 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 4
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 2
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 3
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)3-1 3
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 2
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2:Gerwyn Price
Winnaar:Gerwyn Price
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Volgens mij ontbreken er wedstrijden. Noppert staat er bijvoorbeeld niet tussen volgens mij
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 4
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-2 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 3
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 2-3 4
Ross Smith v David Evans (R1) 2-3 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 2-3 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 2-3 3
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-0 4
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-0 3
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 1
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 4
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-2 2
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 2-3 1
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 1
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-2 1
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)3-1 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-2 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 2-3 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 4
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 1-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 2-3 1
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-0 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 2-3 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 2-3 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 2-3 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 3
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 1
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 1
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 1-3 2
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 2-3 2
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 3
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-0 4
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-0 3
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-2 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 4
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 1
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-2 3
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Simon Whitlock
Winnaar:Michael van Gerwen
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 4
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-2 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 3
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 2-3 4
Ross Smith v David Evans (R1) 2-3 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 2-3 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 2-3 3
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-0 4
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 2-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-0 3
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 1
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 4
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-2 2
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 2-3 1
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 1
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-2 1
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)3-1 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-2 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 2-3 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 4
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 1-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 2-3 1
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-0 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 2-3 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 2-3 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 2-3 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 3
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 1
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 1
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 1-3 2
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 2-3 2
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 3
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 2
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-0 4
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 2-3 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-0 3
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-2 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 4
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 1
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-2 3
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Simon Whitlock
Winnaar:Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 4
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 3
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-2 1
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 4
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 2
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-0 3
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-0 3
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 1
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-0 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 3
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 1
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-2 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 2-3 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 4
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 2
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-0 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 1
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 4
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-0 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 3
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 2
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 4
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 3
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-2 1
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 4
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 2
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 4
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-0 3
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 2
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-0 3
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 1
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 2-3 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 4
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-0 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 3
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 1
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-2 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 2-3 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-0 4
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 2
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-0 4
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 3
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-2 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 1
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 2
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 4
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-0 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 1
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 3
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 2
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Het format voor alle wedstrijden is b.o. 5
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-0 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-0 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 1-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-0 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-0 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-2 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-0 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 1-3 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-0 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-0 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-0 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 1-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-0 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-0 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 1-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-0 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-2 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-0 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 1-3 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-0 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
et format voor alle wedstrijden is b.o. 5
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-0 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-2 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-2 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 2-3 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-0 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-2 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 1-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 2-3 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 2-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-2 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-2 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-0 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-2 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-2 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-2 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-2 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-2 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-2 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 2-3 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-1 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-0 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-2 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-2 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 1-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 2-3 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 2-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-2 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-2 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-2 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-2 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-2 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Buel schreefCOLON ↑09 Dec 2020, 11:37 Ik heb er zin in om weer te beginnen met de voorspellingen, zie mn topic in "Darts-talk chat"
Regels blijven hetzelfde: voorspel de uitslagen en geef per sessie bonuspunten (1/m 4) aan de wedstrijden.
Bij juiste winnaar 1 punt is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd)
Is de winnaar fout 1 punt in mindering.
Bij beide geldt het aantal punten dat je gegeven hebt als vermenigvuldiger. Met ander woorden: heb je de winnaar goed en gaf je 4 punten krijg je 4 punten, bij juiste uitslag 8. Echter, winnaar fout en gaf je 4 punten 4 punten in mindering.....
Het format voor alle wedstrijden is b.o. 5
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-0 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 3
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
3Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-2 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-1 1
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 2
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 3
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-0 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 4
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-2 1
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 2
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 2
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 1
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-0 3
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 2
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 3
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-0 2
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-0 3
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 3
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 2
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 2
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 3
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 1
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-0 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 3
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 2
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-2 1
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 2
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 2-3 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 2
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-2 3
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-1 2
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 1
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-0 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 4
----------------------------------------
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Nathan Aspinall
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 2
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 1
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-2 3
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-11
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 1
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 2
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 2-3 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 4
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 1
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 2
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 3
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-1 2
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-0 4
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-1 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 2-3 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 4
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 2
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 1
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 3
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 3
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 1
Dinsdag 22 december 13:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 1
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 2
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-1 3
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 4
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 1
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 2
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-2 4
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 2-3 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 2
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)3-2 3
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-0 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)3-1 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 4
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 3
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Michael van Gerwen v Ryan Murray/Lourence Ilagan
(32) Ricky Evans v Mickey Mansell/Haupai Puha
(16) Joe Cullen v Wayne Jones/Ciaran Teehan
(17) Jonny Clayton v John Henderson/Marko Kantele
(8) Dave Chisnall v Keegan Brown/Ryan Meikle
(25) Danny Noppert v Martijn Kleermaker/Cameron Carolissen
(9) Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries/Paul Lim
(24) Jermaine Wattimena v Derk Telnekes/Nick Kenny
(4) Michael Smith v Jason Lowe/Dmitriy Gorbunov
(29) Devon Petersen v Steve Lennon/Daniel Larsson
(13) Gary Anderson v Madars Razma/Toru Suzuki
(20) Mensur Suljovic v Maik Kuivenhoven/Matthew Edgar
(5) Rob Cross v Dirk van Duijvenbode/Bradley Brooks
(28) Jamie Hughes v Adam Hunt/Lisa Ashton
(12) Glen Durrant v Steve Beaton/Diogo Portela
(21) Adrian Lewis v Damon Heta/Danny Baggish
----------------------------------------
Finalist 1: Durrant
(2) Peter Wright v Steve West/Amit Gilitwala
(31) Gabriel Clemens v Andy Hamilton/Nico Kurz
(15) Krzysztof Ratajski v Ryan Joyce/Karel Sedlacek
(18) Simon Whitlock v Darius Labanauskas/Chengan Liu
(7) James Wade v Callan Rydz/James Bailey
(26) Stephen Bunting v Andy Boulton/Deta Hedman
(10) Ian White v Kim Huybrechts/Di Zhuang
(23) Jeffrey de Zwaan v Ryan Searle/Danny Lauby
(3) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Jamie Lewis
(30) Brendan Dolan v Mike De Decker/Edward Foulkes
(14) Jose de Sousa v Ross Smith/David Evans
(19) Mervyn King v Max Hopp/Gordon Mathers
(6) Nathan Aspinall v Scott Waites/Matt Campbell
(27) Vincent van der Voort v Ron Meulenkamp/Boris Krcmar
(11) Daryl Gurney v William O'Connor/Niels Zonneveld
(22) Chris Dobey v Jeff Smith/Keane Barry
Finalist 2: Wright
Winnaar Durrant
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 2
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 1
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-2 3
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-1 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 2
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 1
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 3
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 4
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-11
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-1 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 3
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-1 4
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 1
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 2
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 2-3 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-1 4
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 3-1 2
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 1
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 3
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-1 4
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-1 1
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-0 3
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 2
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-1 3
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
[bzaterdag 19 december 13.00 uur[/b]
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-1 1
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-1 2
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-0 4
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-1 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 2-3 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 4
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 2
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 1
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 2
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 1
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 2
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 3
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-2 3
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 1
Dinsdag 22 december 13:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 1
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 2
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-1 3
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 4
Deadline dinsdag 22 december 19.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 1
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 2
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-2 4
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 2-3 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-1 2
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)3-2 3
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-0 4
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)3-1 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 4
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-0 3
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten!
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Michael van Gerwen v Ryan Murray/Lourence Ilagan
(32) Ricky Evans v Mickey Mansell/Haupai Puha
(16) Joe Cullen v Wayne Jones/Ciaran Teehan
(17) Jonny Clayton v John Henderson/Marko Kantele
(8) Dave Chisnall v Keegan Brown/Ryan Meikle
(25) Danny Noppert v Martijn Kleermaker/Cameron Carolissen
(9) Dimitri Van den Bergh v Luke Humphries/Paul Lim
(24) Jermaine Wattimena v Derk Telnekes/Nick Kenny
(4) Michael Smith v Jason Lowe/Dmitriy Gorbunov
(29) Devon Petersen v Steve Lennon/Daniel Larsson
(13) Gary Anderson v Madars Razma/Toru Suzuki
(20) Mensur Suljovic v Maik Kuivenhoven/Matthew Edgar
(5) Rob Cross v Dirk van Duijvenbode/Bradley Brooks
(28) Jamie Hughes v Adam Hunt/Lisa Ashton
(12) Glen Durrant v Steve Beaton/Diogo Portela
(21) Adrian Lewis v Damon Heta/Danny Baggish
----------------------------------------
Finalist 1: Durrant
(2) Peter Wright v Steve West/Amit Gilitwala
(31) Gabriel Clemens v Andy Hamilton/Nico Kurz
(15) Krzysztof Ratajski v Ryan Joyce/Karel Sedlacek
(18) Simon Whitlock v Darius Labanauskas/Chengan Liu
(7) James Wade v Callan Rydz/James Bailey
(26) Stephen Bunting v Andy Boulton/Deta Hedman
(10) Ian White v Kim Huybrechts/Di Zhuang
(23) Jeffrey de Zwaan v Ryan Searle/Danny Lauby
(3) Gerwyn Price v Luke Woodhouse/Jamie Lewis
(30) Brendan Dolan v Mike De Decker/Edward Foulkes
(14) Jose de Sousa v Ross Smith/David Evans
(19) Mervyn King v Max Hopp/Gordon Mathers
(6) Nathan Aspinall v Scott Waites/Matt Campbell
(27) Vincent van der Voort v Ron Meulenkamp/Boris Krcmar
(11) Daryl Gurney v William O'Connor/Niels Zonneveld
(22) Chris Dobey v Jeff Smith/Keane Barry
Finalist 2: Wright
Winnaar Durrant
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 2-3 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 2-3 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 2-3 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 1-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-2 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-2 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-2 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-2 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-2 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-2 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-1 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-2 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-2 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-2 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 2-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 2-3 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-1 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-2 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-1 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-2 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 2-3 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 2-3 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 2-3 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 2-3 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 1-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-2 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-2 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-2 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-1 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-1 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-2 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-2 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-2 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-2 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-1 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-2 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-1 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-2 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-0 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-1 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-1 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-1 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-2 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-1 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 2-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 2-3 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 2-3 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-1 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-1 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 2-3 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-1 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-1 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-2 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-2 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op my precious, in totaal 16 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-2 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-0 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-0 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 1-3 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-0 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-0 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-2 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-2 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-0 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-2 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-0 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-2 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-0 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-2 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-2 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-2 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 2-3 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-2 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-0 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-2 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-2 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 3-0 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 3-1 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-0 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 3-1 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 3-1 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-1 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 1-3 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-0 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 3-2 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 3-0 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 3-1 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-0 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 3-2 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-1 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 3-1 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 3-2 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 3-1 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 3-2 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 3-0 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-1 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-2 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-1 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 2-3 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 3-0 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-1 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 3-2 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 3-2 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-1 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-2 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 3-2 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-1 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 3-0 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 3-1 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-0 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-2 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-2 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-1 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-2 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-2 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 3-2 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 2-3 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 3-2 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 3-0 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-2 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-1 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Deadline dinsdag 15 december 19.00 uur
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 1-3 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 1-3 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-0 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-0 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 1-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 1-3 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 1-3 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 2-3 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 0-3 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 1-3 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 1-3 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-0 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-0 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-1 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 1-3 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-2 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 1-3 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 1-3 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 1-3 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 1-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-2 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-0 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-0 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 1-3 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 2-3 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 1-3 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-0 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-0 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Gary Anderson
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Peter Wright
Steve West v Amit Gilitwala (R1) 3-1 3
Steve Beaton v Diogo Portela (R1) 3-1 2
Jeff Smith v Keane Barry (R1) 2-3 1
Peter Wright v West/Gilitwala (R2) 3-0 4
woensdag 16 december 13.00 uur
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1) 1-3 4
Ross Smith v David Evans (R1) 3-1 3
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1) 1-3 2
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2) 1-3 1
Deadline woensdag 16 december 19.00 uur
Max Hopp v Gordon Mathers (R1) 3-0 3
Callan Rydz v James Bailey (R1) 3-0 2
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1) 3-0 4
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2) 1-3 1
donderdag 17 december 13.00 uur
Madars Razma v Toru Suzuki (R1) 1-3 4
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1) 1-3 1
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1) 3-1 3
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2) 2-3 2
Deadline donderdag 17 december 19.00 uur
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1) 2-3 1
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1) 3-2 2
Ryan Searle v Danny Lauby (R1) 2-3 4
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2) 3-0 3
vrijdag 18 december 13.00 uur
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1) 3-0 3
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1) 0-3 1
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1) 1-3 2
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2) 1-3 4
Deadline vrijdag 18 december 19.00 uur
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1) 3-1 3
John Henderson v Marko Kantele (R1) 1-3 2
Luke Humphries v Paul Lim (R1) 3-2 1
James Wade v Rydz/Bailey (R2) 3-0 4
zaterdag 19 december 13.00 uur
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1) 3-0 2
Scott Waites v Matt Campbell (R1) 3-1 3
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1) 3-0 4
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2) 3-0 1
Deadline zaterdag 19 december 19.00 uur
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1) 3-1 1
Andy Boulton v Deta Hedman (R1) 1-3 3
Damon Heta v Danny Baggish (R1) 3-2 2
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2) 3-1 4
zondag 20 december 13.00 uur
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1) 1-3 2
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1) 3-1 1
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1) 2-3 3
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2) 3-2 4
Deadline zondag 20 december 19.00 uur
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1) 3-1 3
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1) 1-3 1
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2) 3-2 2
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2) 3-1 4
Deadline maandag 21 december 19.00 uur
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2) 1-3 2
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2) 1-3 1
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2) 3-1 4
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2) 3-1 3
Deadline dinsdag 22 december 13.00 uur
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2) 3-1 2
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2) 3-2 3
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2) 3-0 4
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2) 3-0 1
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 3
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-1 4
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 1-3 2
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 1
Woensdag 23 december 13.00 uur
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2) 2-3 1
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2) 3-2 3
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2) 1-3 4
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2) 3-1 2
Woensdag 23 december 19.00 uur
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2) 3-0 1
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2) 3-0 2
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2) 3-1 3
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2) 3-1 4
Finalist 1: Gary Anderson
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Peter Wright
- The Runner
- Lid
- BerichtenCOLON 1285
- GeregistreerdCOLON 29 Jan 2015, 20:42
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Heb al 2 uitslagen goed geraden! Zullen ook wel de laatste zijn
22 gram Target Rising Sun
Extra Short Deflectagrip Shafts Wit
Target Vision Flames White
Extra Short Deflectagrip Shafts Wit
Target Vision Flames White
- The Runner
- Lid
- BerichtenCOLON 1285
- GeregistreerdCOLON 29 Jan 2015, 20:42
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2021
Dinsdag 22 december 19:00 uur
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 1
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 3
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 1-3 4
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 2
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen 3-1 1
Devon Petersen v Lennon/Larsson 3-0 3
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks 1-3 4
Dimitri van den Bergh v Humphries/Lim 3-1 2
22 gram Target Rising Sun
Extra Short Deflectagrip Shafts Wit
Target Vision Flames White
Extra Short Deflectagrip Shafts Wit
Target Vision Flames White