Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Dit topic zal morgenvroeg worden aangepast
Ook nu mag er 1 bonuswedstrijd gekozen worden
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh
Gerwyn Price v Josh Payne
Rob Cross v Mensur Suljovic
Peter Wright v Simon Whitlock
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski
Michael Smith v Michael van Gerwen
James Wade v Michael Unterbuchner
Gary Anderson v Wesley Harms
Ook nu mag er 1 bonuswedstrijd gekozen worden
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh
Gerwyn Price v Josh Payne
Rob Cross v Mensur Suljovic
Peter Wright v Simon Whitlock
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski
Michael Smith v Michael van Gerwen
James Wade v Michael Unterbuchner
Gary Anderson v Wesley Harms
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 640
- GeregistreerdCOLON 24 Apr 2017, 16:13
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Format b.o. 19
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 7-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5 bonus wedstrijd.
Gary Anderson v Wesley Harms 10-2
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 7-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5 bonus wedstrijd.
Gary Anderson v Wesley Harms 10-2
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
Set-up Raymond van Barneveld phase 5 25 gram.
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Format b.o. 19
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 6-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-9
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 6-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 6-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-9
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 6-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Format b.o. 19
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10 bonus
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 9-10
Peter Wright v Simon Whitlock 8-10
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-8
James Wade v Michael Unterbuchner 10-4
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10 bonus
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 9-10
Peter Wright v Simon Whitlock 8-10
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-8
James Wade v Michael Unterbuchner 10-4
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 7-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5 bonus wedstrijd.
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 7-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5 bonus wedstrijd.
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-7
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 7-10
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5 Bonuswedstrijd
Gary Anderson v Wesley Harms 10-5
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-7
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 7-10
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5 Bonuswedstrijd
Gary Anderson v Wesley Harms 10-5
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-8
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-6
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-9
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4, bonuswedstrijd
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-8
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-6
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-9
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4, bonuswedstrijd
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-7
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4, bonuswedstrijd
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-7
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4, bonuswedstrijd
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-8
Gerwyn Price v Josh Payne 10-7
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-8
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-5, bonuswedstrijd
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-8
Gerwyn Price v Josh Payne 10-7
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-8
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-5, bonuswedstrijd
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-6
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 6-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-5
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-7
Michael Smith v Michael van Gerwen 6-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6, bonuswedstrijd
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-6
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 6-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-5
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-7
Michael Smith v Michael van Gerwen 6-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6, bonuswedstrijd
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Ook nu mag er 1 bonuswedstrijd gekozen worden
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-7
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8*
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 10-7
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-7
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8*
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 10-7
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 6-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-6
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 6-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-6
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 6-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-6
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3 bonuswedstrijd
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 6-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-6
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3 bonuswedstrijd
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-4
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-5 Bonuswedstrijd
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-4
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 8-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-5 Bonuswedstrijd
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 7-10
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 6-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-4
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4 bonuswedstrijd
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 7-10
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 6-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-4
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4 bonuswedstrijd
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5 *Bonuswedstrijd
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-5
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 6-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 5-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-3
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5 *Bonuswedstrijd
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-5
Peter Wright v Simon Whitlock 10-7
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 6-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 5-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-3
Gary Anderson v Wesley Harms 10-3
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 6-10 bonuswedstrijd
James Wade v Michael Unterbuchner 10-4
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6
Format b.o. 19
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 8-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-8
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
format b.o. 19
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 8-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 6-10 bonuswedstrijd
James Wade v Michael Unterbuchner 10-4
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Format b.o. 19
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-7
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 7-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-6
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-6
James Wade v Michael Unterbuchner 10-3
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Michael van Gerwen 10-8
Ook nu mag er een bonuswedstrijd gekozen worden
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 10-7
Gerwyn Price v Josh Payne 10-5
Rob Cross v Mensur Suljovic 7-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-6
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 10-6
James Wade v Michael Unterbuchner 10-3
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Michael van Gerwen 10-8
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Deadline woensdag 20.00 uur
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Bonuswedstrijd: Gerwyn Price v Josh Payne 10-4
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-7
Peter Wright v Simon Whitlock 8-10
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Bonuswedstrijd: Gerwyn Price v Josh Payne 10-4
Rob Cross v Mensur Suljovic 10-7
Peter Wright v Simon Whitlock 8-10
deadline donderdag 15 november 20.00 uur
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 7-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-6
Gary Anderson v Wesley Harms 10-6
Re: Voorspellingen 2e ronde GSoD2018
Stephen Bunting v Dimitri van den Bergh 7-10
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 6-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 6-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4
Gerwyn Price v Josh Payne 10-6
Rob Cross v Mensur Suljovic 6-10
Peter Wright v Simon Whitlock 10-8
Jonny Clayton v Krzysztof Ratajski 7-10
Michael Smith v Michael van Gerwen 6-10
James Wade v Michael Unterbuchner 10-5
Gary Anderson v Wesley Harms 10-4