Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Natuurlijk wordt er bij dit toernooi voorspeld. Ik kies voor volledige voorspellingen.
In tegenstelling tot eerdere jaren plaats ik alle 48 (8*6) 1e ronde wedstrijden in dit topic.
Verder vraag ik iedereen om ook de eindstand in de 8 poules, de beide finalisten en de winnaar te voorspellen. Dit voor extra ponden voor onze O.O.M.
Tot slot mag iedereen 1 wedstrijd per poule aanwijzen als "bonuswedstrijd". Uitslag en/of winnaar juist: dubbele punten. Winnaar fout: 5 strafpunten. Voorbeeld: Denk je dat MvG wint en hij doet dit 2 punten, doet hij dit en ook met de voorspelde uitslag: 4 punten. Verliest MvG 5 punten in mindering
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1:
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Glen Durrant
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Martin Schindler
Scott Mitchell
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Keegan Brown
Finalist 2:
Winnaar
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton
Michael van Gerwen - Joe Murnan
Michael van Gerwen - Gary Robson
Jonny Clayton - Joe Murnan
Jonny Clayton - Gary Robson
Joe Murnan - Gary Robson
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld
Michael Smith - Krzystof Ratajski
Michael Smith - Adam Smith-Neale
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale
Poule C
James Wade - Keegan Brown
James Wade - Mark Webster
James Wade - Wesley Harms
Keegan Brown - Mark Webster
Keegan Brown - Wesley Harms
Mark Webster - Wesley Harms
Poule D
Gary Anderson - Ian White
Gary Anderson - Steve Hine
Gary Anderson - Michael Unterbruchner
Ian White - Steve Hine
Ian White - Michael Unterbruchner
Steve Hine - Michael Unterbruchner
Poule E
Peter Wright - Max Hopp
Peter Wright - Josh Payne
Peter Wright - Jim Williams
Max Hopp - Josh Payne
Max Hopp - Jim Williams
Josh Payne - Jim Williams
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price
Simon Whitlock - Andrew Gilding
Simon Whitlock - Glenn Durrant
Gerwyn Price - Andrew Gilding
Gerwyn Price - Glenn Durrant
Andrew Gilding - Glenn Durrant
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting
Mensur Suljovic - Martin Shindler
Mensur Suljovic - Scott Mitchell
tephen Bunting - Martin Shindler
tephen Bunting - Scott Mitchell
Martin Shindler - Scott Mitchell
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh
Rob Cross - Ryan Searle
Rob Cross - Mark McGeeney
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney
Ryan Searle - Mark McGeeney
In tegenstelling tot eerdere jaren plaats ik alle 48 (8*6) 1e ronde wedstrijden in dit topic.
Verder vraag ik iedereen om ook de eindstand in de 8 poules, de beide finalisten en de winnaar te voorspellen. Dit voor extra ponden voor onze O.O.M.
Tot slot mag iedereen 1 wedstrijd per poule aanwijzen als "bonuswedstrijd". Uitslag en/of winnaar juist: dubbele punten. Winnaar fout: 5 strafpunten. Voorbeeld: Denk je dat MvG wint en hij doet dit 2 punten, doet hij dit en ook met de voorspelde uitslag: 4 punten. Verliest MvG 5 punten in mindering
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1:
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Glen Durrant
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Martin Schindler
Scott Mitchell
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Keegan Brown
Finalist 2:
Winnaar
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton
Michael van Gerwen - Joe Murnan
Michael van Gerwen - Gary Robson
Jonny Clayton - Joe Murnan
Jonny Clayton - Gary Robson
Joe Murnan - Gary Robson
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld
Michael Smith - Krzystof Ratajski
Michael Smith - Adam Smith-Neale
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale
Poule C
James Wade - Keegan Brown
James Wade - Mark Webster
James Wade - Wesley Harms
Keegan Brown - Mark Webster
Keegan Brown - Wesley Harms
Mark Webster - Wesley Harms
Poule D
Gary Anderson - Ian White
Gary Anderson - Steve Hine
Gary Anderson - Michael Unterbruchner
Ian White - Steve Hine
Ian White - Michael Unterbruchner
Steve Hine - Michael Unterbruchner
Poule E
Peter Wright - Max Hopp
Peter Wright - Josh Payne
Peter Wright - Jim Williams
Max Hopp - Josh Payne
Max Hopp - Jim Williams
Josh Payne - Jim Williams
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price
Simon Whitlock - Andrew Gilding
Simon Whitlock - Glenn Durrant
Gerwyn Price - Andrew Gilding
Gerwyn Price - Glenn Durrant
Andrew Gilding - Glenn Durrant
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting
Mensur Suljovic - Martin Shindler
Mensur Suljovic - Scott Mitchell
tephen Bunting - Martin Shindler
tephen Bunting - Scott Mitchell
Martin Shindler - Scott Mitchell
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh
Rob Cross - Ryan Searle
Rob Cross - Mark McGeeney
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney
Ryan Searle - Mark McGeeney
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Glen Durrant
2 Gerwyn Price
3 Simon Whitock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney
Finalist 2: Mensur Suljovic
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 4-5
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-4
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 4-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-4
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Glen Durrant
2 Gerwyn Price
3 Simon Whitock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney
Finalist 2: Mensur Suljovic
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 4-5
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-4
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 4-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-4
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Gary Robson
4 Joe Murnan
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzyzstof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Wesley Harms
3 Mark Webster
4 Keegan Brown
Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Glen Durrant
2 Simon Whitlock
3 Gerwyn Price
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Martin Schindler
3 Scott Mitchell
4 Stephen Bunting
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Mark Mcgeeny
4 Ryan Searle
Finalist 2: Glen Durrant
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-2
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-4
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 3-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-1
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-1
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 0-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-4
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 2-5
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 5-3 Bonuswedstrijd
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 2-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Gary Robson
4 Joe Murnan
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzyzstof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Wesley Harms
3 Mark Webster
4 Keegan Brown
Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Glen Durrant
2 Simon Whitlock
3 Gerwyn Price
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Martin Schindler
3 Scott Mitchell
4 Stephen Bunting
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Mark Mcgeeny
4 Ryan Searle
Finalist 2: Glen Durrant
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-2
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-4
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 3-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-1
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-1
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 0-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-4
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 2-5
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 5-3 Bonuswedstrijd
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 2-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Jonny Clayton
3. Joe Murnan
4. Gary Robson
Group B
1. Michael Smith
2. Raymond van Barneveld
3. Krzyzstof Ratajski
4. Adam Smith-Neale
Group C
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Wesley Harms
4. Keegan Brown
Group D
1. Gary Anderson
2. Ian White
3. Michael Unterbuchner
4. Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1. Peter Wright
2. Max Hopp
3. Jim Williams
4. Josh Payne
Group F
1. Simon Whitlock
2. Glen Durrant
3. Gerwyn Price
4. Andrew Gilding
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Scott Mitchell
3. Stephen Bunting
4. Martin Schindler
Group H
1. Rob Cross
2. Dimitri van den Bergh
3. Mark Mcgeeny
4. Ryan Searle
Finalist 2: Rob Cross
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 2-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-1 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-4
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-3 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
1. Michael van Gerwen
2. Jonny Clayton
3. Joe Murnan
4. Gary Robson
Group B
1. Michael Smith
2. Raymond van Barneveld
3. Krzyzstof Ratajski
4. Adam Smith-Neale
Group C
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Wesley Harms
4. Keegan Brown
Group D
1. Gary Anderson
2. Ian White
3. Michael Unterbuchner
4. Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1. Peter Wright
2. Max Hopp
3. Jim Williams
4. Josh Payne
Group F
1. Simon Whitlock
2. Glen Durrant
3. Gerwyn Price
4. Andrew Gilding
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Scott Mitchell
3. Stephen Bunting
4. Martin Schindler
Group H
1. Rob Cross
2. Dimitri van den Bergh
3. Mark Mcgeeny
4. Ryan Searle
Finalist 2: Rob Cross
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 2-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-1 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-4
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-3 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Gary Robson
Jonny Clayton
Joe Murnan
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Glen Durrant
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 - bonus
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-4
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5
Joe Murnan - Gary Robson 2-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 - bonus
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-4
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 - bonus
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-2
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-2 - bonus
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-2 -bonus
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-4
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 - bonus
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 - bonus
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 2-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 - bonus
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Gary Robson
Jonny Clayton
Joe Murnan
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Glen Durrant
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 - bonus
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-4
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5
Joe Murnan - Gary Robson 2-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 - bonus
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-4
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 - bonus
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-2
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-2 - bonus
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-2 -bonus
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-4
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 - bonus
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 - bonus
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 2-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 - bonus
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Michael Smith
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Simon Whitlock
2 Gerwyn Price
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 4-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 4-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Michael Smith
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Simon Whitlock
2 Gerwyn Price
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 4-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 4-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Gerwyn Price
2 Glen Durrant
3 Simon Whitlock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Mensur Suljovic
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 3-5
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2 Bonuswedstrij
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-2
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Gerwyn Price
2 Glen Durrant
3 Simon Whitlock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Mensur Suljovic
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 3-5
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2 Bonuswedstrij
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-2
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Group A
1. Michael van Gerwen
2. Jonny Clayton
3. Joe Murnan
4. Gary Robson
Group B
1. Michael Smith
2. Raymond van Barneveld
3. Adam Smith-Neale
4. Krzyzstof Ratajski
Group C
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Wesley Harms
Group D
1. Gary Anderson
2. Ian White
3. Michael Unterbuchner
4. Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1. Peter Wright
2. Max Hopp
3. Josh Payne
4. Jim Williams
Group F
1. Glen Durrant
2. Gerwyn Price
3. Simon Whitlock
4. Andrew Gilding
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Martin Schindler
Group H
1. Rob Cross
2. Dimitri van den Bergh
3. Mark Mcgeeny
4. Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-2
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-1
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-4
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-2
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 3-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-3
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-2
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
1. Michael van Gerwen
2. Jonny Clayton
3. Joe Murnan
4. Gary Robson
Group B
1. Michael Smith
2. Raymond van Barneveld
3. Adam Smith-Neale
4. Krzyzstof Ratajski
Group C
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Wesley Harms
Group D
1. Gary Anderson
2. Ian White
3. Michael Unterbuchner
4. Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1. Peter Wright
2. Max Hopp
3. Josh Payne
4. Jim Williams
Group F
1. Glen Durrant
2. Gerwyn Price
3. Simon Whitlock
4. Andrew Gilding
Group G
1. Mensur Suljovic
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Martin Schindler
Group H
1. Rob Cross
2. Dimitri van den Bergh
3. Mark Mcgeeny
4. Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-2
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-1
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-4
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-2
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 3-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-3
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-2
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
Group A
1 Michael van Gerwen
2Jonny Clayton
3Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams
Group F
1 Gerwyn Price
2 Glen Durrant
3 Simon Whitlock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri Van den Bergh
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-1
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-1
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-1 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1 Bonuswedstrijd
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-1 Bonuswedstrijd
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-1 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 1-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Group A
1 Michael van Gerwen
2Jonny Clayton
3Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams
Group F
1 Gerwyn Price
2 Glen Durrant
3 Simon Whitlock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri Van den Bergh
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-1
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-1
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-1 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1 Bonuswedstrijd
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-1 Bonuswedstrijd
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-1 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 1-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Steve Hine
4 Michael Unterbuchner
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Josh Payne
3 Max Hopp
4 Jim Williams
Group F
1 Gerwyn Price
2 Simon Whitlock
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-4
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-3
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 3-5
Max Hopp - Jim Williams 5-4
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-3 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 3-5
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Steve Hine
4 Michael Unterbuchner
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Josh Payne
3 Max Hopp
4 Jim Williams
Group F
1 Gerwyn Price
2 Simon Whitlock
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-4
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-3
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 3-5
Max Hopp - Jim Williams 5-4
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-3 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 3-5
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams
Group F
1 Simon Whitlock
2 Gerwyn Price
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Mark McGeeney
3 Dimitri van den Bergh
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-3
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-1
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-4
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-3
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-4
Gary Anderson - Steve Hine 5-2 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-1
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-4
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-4
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-3
Andrew Gilding - Glenn Durrant 4-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-2
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams
Group F
1 Simon Whitlock
2 Gerwyn Price
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Mark McGeeney
3 Dimitri van den Bergh
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-3
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-1
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-4
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-3
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-2
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-4
Gary Anderson - Steve Hine 5-2 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-1
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-4
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-4
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-3
Andrew Gilding - Glenn Durrant 4-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-2
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1:
Michael van Gerwen
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Jim Williams
Josh Payne
Group F
Glen Durrant
Gerwyn Price
(7) Simon Whitlock
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2: Glen Durrant
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 3-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 4-5
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1:
Michael van Gerwen
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Jim Williams
Josh Payne
Group F
Glen Durrant
Gerwyn Price
(7) Simon Whitlock
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2: Glen Durrant
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 3-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 4-5
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Joe Murnan
3 Gary Robson
4 Jonny Clayton
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Adam Smith-Neale
4 Krzysztof Ratajski
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Steve Hine
4 Michael Unterbuchner
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams
Group F
1 Simon Whitlock
2 Glen Durrant
3 Gerwyn Price
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-3 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5
Joe Murnan - Gary Robson 3-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-3 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-2 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-4
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-4 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
1 Michael van Gerwen
2 Joe Murnan
3 Gary Robson
4 Jonny Clayton
Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Adam Smith-Neale
4 Krzysztof Ratajski
Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Steve Hine
4 Michael Unterbuchner
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams
Group F
1 Simon Whitlock
2 Glen Durrant
3 Gerwyn Price
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-3 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5
Joe Murnan - Gary Robson 3-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-3 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-2 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-4
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-4 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Gary Robson
Joe Murnan
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Wesley Harms
Mark Webster
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Finalist 2: Rob Cross
Winnaar Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5*
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4*
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3*
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-3*
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 5-2
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5 -1
Peter Wright - Josh Payne 5-1
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2*
Josh Payne - Jim Williams 5-2
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3*
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-1
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-2
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-0
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-0
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-1
tephen Bunting - Martin Shindler 3-5*
tephen Bunting - Scott Mitchell 3-5
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3*
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-2
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-2
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Gary Robson
Joe Murnan
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Wesley Harms
Mark Webster
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Finalist 2: Rob Cross
Winnaar Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5*
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4*
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3*
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-3*
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 5-2
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5 -1
Peter Wright - Josh Payne 5-1
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2*
Josh Payne - Jim Williams 5-2
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3*
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-1
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-2
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-0
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-0
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-1
tephen Bunting - Martin Shindler 3-5*
tephen Bunting - Scott Mitchell 3-5
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3*
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-2
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-2
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Adam Smith-Neale
Krzysztof Ratajski
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
Gerwyn Price
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Martin Schindler
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Group H
Dimitri Van den Bergh
(3) Rob Cross
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-1
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-1
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-1
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-3
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-4
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-1
Stephen Bunting - Martin Shindler 3-5
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-2
Martin Shindler - Scott Mitchell 5-1
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 3-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Adam Smith-Neale
Krzysztof Ratajski
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams
Group F
Gerwyn Price
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Martin Schindler
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Group H
Dimitri Van den Bergh
(3) Rob Cross
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-3
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-1
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-1
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-1
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-3
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-4
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-1
Stephen Bunting - Martin Shindler 3-5
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-2
Martin Shindler - Scott Mitchell 5-1
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 3-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Gary Robson
Joe Murnan
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Wesley Harms
Mark Webster
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1:
Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Jim Williams
Josh Payne
Group F
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2:
Glen Durrant
Winnaar
Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2 bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-3
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1 bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-1
James Wade - Wesley Harms 5-1
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 3-5
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-1
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 3-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 4-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 2-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Gary Robson
Joe Murnan
Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Wesley Harms
Mark Webster
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1:
Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Jim Williams
Josh Payne
Group F
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2:
Glen Durrant
Winnaar
Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2 bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-3
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1 bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-1
James Wade - Wesley Harms 5-1
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 3-5
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-1
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 3-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 4-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 2-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
Raymond van Barneveld
(8) Michael Smith
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Wesley Harms
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1:
Michael van Gerwen
Group E
Max Hopp
(2) Peter Wright
Jim Williams
Josh Payne
Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Glen Durrant
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 3-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-4
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 4-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 4-5
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 3-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3 Bonuswedstrijd
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-1
Ryan Searle - Mark McGeeney 4-5
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson
Group B
Raymond van Barneveld
(8) Michael Smith
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Wesley Harms
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine
Finalist 1:
Michael van Gerwen
Group E
Max Hopp
(2) Peter Wright
Jim Williams
Josh Payne
Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Glen Durrant
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-4
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 3-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-4
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 4-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 4-5
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 3-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3 Bonuswedstrijd
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-1
Ryan Searle - Mark McGeeney 4-5
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Joe Murnan
Jonny Clayton
Gary Robson
Group B
Raymond van Barneveld
(8) Michael Smith
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Wesley Harms
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Josh Payne
Max Hopp
Jim Williams
Group F
Glen Durrant
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Martin Schindler
Scott Mitchell
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1 *Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0
Jonny Clayton - Joe Murnan 3-5
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 3-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2 *Bonuswedstrijd
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2 *Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-2
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2 *Bonuswedstrijd
Steve Hine - Michael Unterbruchner 5-3
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-2 *Bonuswedstrijd
Max Hopp - Josh Payne 3-5
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5 *Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-3 *Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Shindler - Scott Mitchell 5-3
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2 *Bonuswedstrijd
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-2
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-3
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Joe Murnan
Jonny Clayton
Gary Robson
Group B
Raymond van Barneveld
(8) Michael Smith
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale
Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Wesley Harms
Keegan Brown
Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner
Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Josh Payne
Max Hopp
Jim Williams
Group F
Glen Durrant
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Martin Schindler
Scott Mitchell
Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1 *Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0
Jonny Clayton - Joe Murnan 3-5
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-2
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 3-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2 *Bonuswedstrijd
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2 *Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-2
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2 *Bonuswedstrijd
Steve Hine - Michael Unterbruchner 5-3
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-2 *Bonuswedstrijd
Max Hopp - Josh Payne 3-5
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 5-3
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5 *Bonuswedstrijd
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-3 *Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Shindler - Scott Mitchell 5-3
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2 *Bonuswedstrijd
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-2
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-3
-
- Lid
- BerichtenCOLON 640
- GeregistreerdCOLON 24 Apr 2017, 16:13
Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Glen Durrant
2 Gerwyn Price
3 Simon Whitock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney
Finalist 2: Rob Cross
Winnaar Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 3-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2 bonus wedstrijd
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-0
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-2
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-2
Rob Cross - Ryan Searle 5-3
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-4
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline
De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson
Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale
Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms
Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine
Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne
Group F
1 Glen Durrant
2 Gerwyn Price
3 Simon Whitock
4 Andrew Gilding
Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler
Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney
Finalist 2: Rob Cross
Winnaar Gary Anderson
Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 3-5
Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2 bonus wedstrijd
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2
Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3
Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-0
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5
Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5
Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-2
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5
Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5
Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-2
Rob Cross - Ryan Searle 5-3
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-4
Set-up Raymond van Barneveld phase 5 25 gram.