Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

BUTTON_POST_REPLY
Buel
Moderator
BerichtenCOLON 912
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Buel » 07 Nov 2018, 11:14

Natuurlijk wordt er bij dit toernooi voorspeld. Ik kies voor volledige voorspellingen.
In tegenstelling tot eerdere jaren plaats ik alle 48 (8*6) 1e ronde wedstrijden in dit topic.
Verder vraag ik iedereen om ook de eindstand in de 8 poules, de beide finalisten en de winnaar te voorspellen. Dit voor extra ponden voor onze O.O.M.
Tot slot mag iedereen 1 wedstrijd per poule aanwijzen als "bonuswedstrijd". Uitslag en/of winnaar juist: dubbele punten. Winnaar fout: 5 strafpunten. Voorbeeld: Denk je dat MvG wint en hij doet dit 2 punten, doet hij dit en ook met de voorspelde uitslag: 4 punten. Verliest MvG 5 punten in mindering
Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson

Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Keegan Brown
Mark Webster
Wesley Harms

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner

Finalist 1:
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams

Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Andrew Gilding
Glen Durrant

Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Martin Schindler
Scott Mitchell

Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney
Keegan Brown

Finalist 2:
Winnaar


Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton
Michael van Gerwen - Joe Murnan
Michael van Gerwen - Gary Robson
Jonny Clayton - Joe Murnan
Jonny Clayton - Gary Robson
Joe Murnan - Gary Robson

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld
Michael Smith - Krzystof Ratajski
Michael Smith - Adam Smith-Neale
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale

Poule C
James Wade - Keegan Brown
James Wade - Mark Webster
James Wade - Wesley Harms
Keegan Brown - Mark Webster
Keegan Brown - Wesley Harms
Mark Webster - Wesley Harms

Poule D
Gary Anderson - Ian White
Gary Anderson - Steve Hine
Gary Anderson - Michael Unterbruchner
Ian White - Steve Hine
Ian White - Michael Unterbruchner
Steve Hine - Michael Unterbruchner

Poule E
Peter Wright - Max Hopp
Peter Wright - Josh Payne
Peter Wright - Jim Williams
Max Hopp - Josh Payne
Max Hopp - Jim Williams
Josh Payne - Jim Williams

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price
Simon Whitlock - Andrew Gilding
Simon Whitlock - Glenn Durrant
Gerwyn Price - Andrew Gilding
Gerwyn Price - Glenn Durrant
Andrew Gilding - Glenn Durrant

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting
Mensur Suljovic - Martin Shindler
Mensur Suljovic - Scott Mitchell
tephen Bunting - Martin Shindler
tephen Bunting - Scott Mitchell
Martin Shindler - Scott Mitchell

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh
Rob Cross - Ryan Searle
Rob Cross - Mark McGeeney
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney
Ryan Searle - Mark McGeeney

dirk19
Lid
BerichtenCOLON 163
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door dirk19 » 07 Nov 2018, 12:16

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne

Group F
1 Glen Durrant
2 Gerwyn Price
3 Simon Whitock
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler

Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney


Finalist 2: Mensur Suljovic
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-4

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 4-5
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-4
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 4-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-4

Choco115
Lid
BerichtenCOLON 88
GeregistreerdCOLON 28 Mrt 2018, 06:56

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Choco115 » 07 Nov 2018, 16:22

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Gary Robson
4 Joe Murnan

Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzyzstof Ratajski
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Wesley Harms
3 Mark Webster
4 Keegan Brown

Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne

Group F
1 Glen Durrant
2 Simon Whitlock
3 Gerwyn Price
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Martin Schindler
3 Scott Mitchell
4 Stephen Bunting

Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Mark Mcgeeny
4 Ryan Searle


Finalist 2: Glen Durrant
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-2
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-4

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 2-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 3-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-1
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-1
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 0-5 Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-4
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 2-5
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 5-3 Bonuswedstrijd

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 2-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

Rico
Lid
BerichtenCOLON 162
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 18:01

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Rico » 08 Nov 2018, 10:09

Group A
1. Michael van Gerwen
2. Jonny Clayton
3. Joe Murnan
4. Gary Robson

Group B
1. Michael Smith
2. Raymond van Barneveld
3. Krzyzstof Ratajski
4. Adam Smith-Neale

Group C
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Wesley Harms
4. Keegan Brown

Group D
1. Gary Anderson
2. Ian White
3. Michael Unterbuchner
4. Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1. Peter Wright
2. Max Hopp
3. Jim Williams
4. Josh Payne

Group F
1. Simon Whitlock
2. Glen Durrant
3. Gerwyn Price
4. Andrew Gilding

Group G
1. Mensur Suljovic
2. Scott Mitchell
3. Stephen Bunting
4. Martin Schindler

Group H
1. Rob Cross
2. Dimitri van den Bergh
3. Mark Mcgeeny
4. Ryan Searle

Finalist 2: Rob Cross
Winnaar: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-4

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 2-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 2-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-1 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-4
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-3 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5

Gebruikers-avatar
cbo62
Lid
BerichtenCOLON 72
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2015, 16:11

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door cbo62 » 08 Nov 2018, 13:32

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Gary Robson
Jonny Clayton
Joe Murnan

Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams

Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Glen Durrant
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler

Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney

Finalist 2: Gary Anderson
Winnaar: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 - bonus
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-4
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5
Joe Murnan - Gary Robson 2-5

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 - bonus
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-4

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 - bonus
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-2
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-2 - bonus
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-2 -bonus
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-4
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 - bonus

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 - bonus
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 2-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 - bonus
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
:o :shock: :lol:
Motto: No Retreat, No Surrender - BS

At the end of every hard earned day people find some reason to believe :idea:
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse :idea:


Dartsjournalist
Lid
BerichtenCOLON 1489
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Dartsjournalist » 09 Nov 2018, 00:44

De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Raymond van Barneveld
2 Michael Smith
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne

Group F
1 Simon Whitlock
2 Gerwyn Price
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler

Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle


Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 4-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 4-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5
Twitter: @PVDarts180

Gebruikers-avatar
Marks180
Lid
BerichtenCOLON 179
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:32

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Marks180 » 09 Nov 2018, 08:43

De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne

Group F
1 Gerwyn Price
2 Glen Durrant
3 Simon Whitlock
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler

Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle


Finalist 2: Mensur Suljovic
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-3

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 3-5
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-2

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2 Bonuswedstrij
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-2
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

Der Kaiser
Lid
BerichtenCOLON 303
GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Der Kaiser » 09 Nov 2018, 10:02

Group A
1. Michael van Gerwen
2. Jonny Clayton
3. Joe Murnan
4. Gary Robson

Group B
1. Michael Smith
2. Raymond van Barneveld
3. Adam Smith-Neale
4. Krzyzstof Ratajski

Group C
1. James Wade
2. Mark Webster
3. Keegan Brown
4. Wesley Harms

Group D
1. Gary Anderson
2. Ian White
3. Michael Unterbuchner
4. Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1. Peter Wright
2. Max Hopp
3. Josh Payne
4. Jim Williams


Group F
1. Glen Durrant
2. Gerwyn Price
3. Simon Whitlock
4. Andrew Gilding

Group G
1. Mensur Suljovic
2. Stephen Bunting
3. Scott Mitchell
4. Martin Schindler

Group H
1. Rob Cross
2. Dimitri van den Bergh
3. Mark Mcgeeny
4. Ryan Searle

Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1 Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-2
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-3

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-2
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-1
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-4
Mark Webster - Wesley Harms 5-2

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-2

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 3-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-3
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-2
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer

sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 180
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door sjaantje » 09 Nov 2018, 14:27

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur

Group A
1 Michael van Gerwen
2Jonny Clayton
3Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams

Group F
1 Gerwyn Price
2 Glen Durrant
3 Simon Whitlock
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler

Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri Van den Bergh
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney

Finalist 2: Peter Wright

Winnaar
: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-1
Joe Murnan - Gary Robson 5-2

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-1
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-1 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-2

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1 Bonuswedstrijd
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-1 Bonuswedstrijd
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-3

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-1 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 1-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

the reds
Lid
BerichtenCOLON 100
GeregistreerdCOLON 02 Feb 2016, 19:01

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door the reds » 09 Nov 2018, 14:32

Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Steve Hine
4 Michael Unterbuchner

Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Josh Payne
3 Max Hopp
4 Jim Williams

Group F
1 Gerwyn Price
2 Simon Whitlock
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Stephen Bunting
3 Scott Mitchell
4 Martin Schindler

Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle


Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Gary Anderson

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-3
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-4
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-3

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-3
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-3

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-2
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 3-5
Max Hopp - Jim Williams 5-4
Josh Payne - Jim Williams 5-3

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-3 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 3-5
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

Gebruikers-avatar
ZBC97
Lid
BerichtenCOLON 157
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 09:59

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door ZBC97 » 09 Nov 2018, 15:01

Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Krzysztof Ratajski
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Michael Unterbuchner
4 Steve Hine

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams

Group F
1 Simon Whitlock
2 Gerwyn Price
3 Glen Durrant
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler

Group H
1 Rob Cross
2 Mark McGeeney
3 Dimitri van den Bergh
4 Ryan Searle


Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-3
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-2

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-1

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-4
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-3
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-2

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-4
Gary Anderson - Steve Hine 5-2 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 5-1
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-4

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-4

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-3
Andrew Gilding - Glenn Durrant 4-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-2
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-1 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-1
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 2-5

Gebruikers-avatar
thepower1990
Lid
BerichtenCOLON 271
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door thepower1990 » 09 Nov 2018, 15:05

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson

Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine

Finalist 1:
Michael van Gerwen

Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Jim Williams
Josh Payne

Group F
Glen Durrant
Gerwyn Price
(7) Simon Whitlock
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Martin Schindler

Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle


Finalist 2: Glen Durrant

Winnaar: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-4

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 3-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 4-5

my precious
Lid
BerichtenCOLON 83
GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door my precious » 09 Nov 2018, 15:56

Group A
1 Michael van Gerwen
2 Joe Murnan
3 Gary Robson
4 Jonny Clayton

Group B
1 Michael Smith
2 Raymond van Barneveld
3 Adam Smith-Neale
4 Krzysztof Ratajski

Group C
1 James Wade
2 Mark Webster
3 Keegan Brown
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Ian White
3 Steve Hine
4 Michael Unterbuchner

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Josh Payne
4 Jim Williams

Group F
1 Simon Whitlock
2 Glen Durrant
3 Gerwyn Price
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler

Group H
1 Rob Cross
2 Dimitri van den Bergh
3 Mark McGeeney
4 Ryan Searle


Finalist 2: Peter Wright
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-3 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5
Joe Murnan - Gary Robson 3-5

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-3 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-1
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 4-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-2 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-2
Ian White - Steve Hine 5-3
Ian White - Michael Unterbuchner 5-3
Steve Hine - Michael Unterbuchner 5-4

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 5-3

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-4 Bonuswedstrijd
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-4
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Schindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

Buel
Moderator
BerichtenCOLON 912
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Buel » 09 Nov 2018, 16:13

Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Gary Robson
Joe Murnan

Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Wesley Harms
Mark Webster
Keegan Brown

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner

Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams

Group F
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Gerwyn Price
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Scott Mitchell
Stephen Bunting
Martin Schindler


Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney

Finalist 2: Rob Cross
Winnaar Gary Anderson

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 3-5*
Joe Murnan - Gary Robson 5-2

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4*
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-3
James Wade - Mark Webster 5-2
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3*

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-3*
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 5-2

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5 -1
Peter Wright - Josh Payne 5-1
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-2*
Josh Payne - Jim Williams 5-2

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3*
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-1
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-2
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-0
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-0
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-1
tephen Bunting - Martin Shindler 3-5*
tephen Bunting - Scott Mitchell 3-5
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3*
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-2
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-2

Gebruikers-avatar
dartty
Admin
BerichtenCOLON 662
GeregistreerdCOLON 21 Nov 2014, 11:37

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door dartty » 09 Nov 2018, 21:57

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson

Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld
Adam Smith-Neale
Krzysztof Ratajski

Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Keegan Brown
Wesley Harms

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine

Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp
Josh Payne
Jim Williams

Group F
Gerwyn Price
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Martin Schindler
Stephen Bunting
Scott Mitchell

Group H
Dimitri Van den Bergh
(3) Rob Cross
Mark McGeeney
Ryan Searle

Finalist 2: Peter Wright

Winnaar: Gary Anderson

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-0
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-2
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 5-3

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-4
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-1
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 3-5

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-1
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-2
Gary Anderson - Steve Hine 5-0
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-1
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-1
Max Hopp - Josh Payne 5-4
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 5-3

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 4-5
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-4
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-3
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-4
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-1
Stephen Bunting - Martin Shindler 3-5
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-2
Martin Shindler - Scott Mitchell 5-1

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 3-5
Rob Cross - Ryan Searle 5-3
Rob Cross - Mark McGeeney 5-4
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-4
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

Gebruikers-avatar
ratm
Moderator
BerichtenCOLON 1532
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door ratm » 09 Nov 2018, 22:38

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton

Gary Robson
Joe Murnan

Group B
(8) Michael Smith
Raymond van Barneveld

Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Wesley Harms

Mark Webster
Keegan Brown

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White

Michael Unterbuchner
Steve Hine

Finalist 1:
Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Max Hopp

Jim Williams
Josh Payne

Group F
(7) Simon Whitlock
Glen Durrant

Gerwyn Price
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting

Scott Mitchell
Martin Schindler

Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh

Mark McGeeney
Ryan Searle

Finalist 2:
Glen Durrant

Winnaar
Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1 bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 4-5

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-2
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2 bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-4
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-3

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1 bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-1
James Wade - Wesley Harms 5-1
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 3-5
Mark Webster - Wesley Harms 3-5

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-1
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-3
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-3
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 3-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-4
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 4-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5 bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 2-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-3 bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-3
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 3-5

thedoctor46
Lid
BerichtenCOLON 164
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door thedoctor46 » 10 Nov 2018, 11:05

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Jonny Clayton
Joe Murnan
Gary Robson

Group B
Raymond van Barneveld
(8) Michael Smith
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Wesley Harms
Keegan Brown

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Michael Unterbuchner
Steve Hine

Finalist 1:
Michael van Gerwen

Group E
Max Hopp
(2) Peter Wright
Jim Williams
Josh Payne

Group F
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Glen Durrant
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Scott Mitchell
Martin Schindler

Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Mark McGeeney
Ryan Searle


Finalist 2: Peter Wright

Winnaar: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-1
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-4

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 3-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-4
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-2
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-1 Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 4-5
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1 Bonuswedstrijd
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-4
Steve Hine - Michael Unterbruchner 2-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 4-5
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-2
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 3-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3 Bonuswedstrijd
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 5-3
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 5-4
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-2 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-4
Martin Shindler - Scott Mitchell 3-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-4
Rob Cross - Ryan Searle 5-2 Bonuswedstrijd
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-1
Ryan Searle - Mark McGeeney 4-5

Schiavoni
Lid
BerichtenCOLON 593
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 14:29

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Schiavoni » 10 Nov 2018, 11:37

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
(1) Michael van Gerwen
Joe Murnan
Jonny Clayton
Gary Robson

Group B
Raymond van Barneveld
(8) Michael Smith
Krzysztof Ratajski
Adam Smith-Neale

Group C
(5) James Wade
Mark Webster
Wesley Harms
Keegan Brown

Group D
(4) Gary Anderson
Ian White
Steve Hine
Michael Unterbuchner

Finalist 1: Michael van Gerwen
--------------------------------
Group E
(2) Peter Wright
Josh Payne
Max Hopp
Jim Williams

Group F
Glen Durrant
(7) Simon Whitlock
Gerwyn Price
Andrew Gilding

Group G
(6) Mensur Suljovic
Stephen Bunting
Martin Schindler
Scott Mitchell

Group H
(3) Rob Cross
Dimitri Van den Bergh
Ryan Searle
Mark McGeeney

Finalist 2: Peter Wright

Winnaar: Michael van Gerwen

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-1 *Bonuswedstrijd
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-0
Jonny Clayton - Joe Murnan 3-5
Jonny Clayton - Gary Robson 5-2
Joe Murnan - Gary Robson 5-2

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 3-5
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-1
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-3
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2 *Bonuswedstrijd

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2 *Bonuswedstrijd
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-2
Keegan Brown - Mark Webster 3-5
Keegan Brown - Wesley Harms 5-3
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-2
Gary Anderson - Michael Unterbruchner 5-1
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbruchner 5-2 *Bonuswedstrijd
Steve Hine - Michael Unterbruchner 5-3

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-3
Peter Wright - Josh Payne 5-2
Peter Wright - Jim Williams 5-2 *Bonuswedstrijd
Max Hopp - Josh Payne 3-5
Max Hopp - Jim Williams 5-2
Josh Payne - Jim Williams 5-3

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-3
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-2
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 3-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 3-5 *Bonuswedstrijd

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-2
Mensur Suljovic - Martin Shindler 5-3 *Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-2
Stephen Bunting - Martin Shindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 5-3
Martin Shindler - Scott Mitchell 5-3

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-3
Rob Cross - Ryan Searle 5-2
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2 *Bonuswedstrijd
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-2
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-2
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-3

Snakebitemaster
Lid
BerichtenCOLON 635
GeregistreerdCOLON 24 Apr 2017, 16:13

Re: Voorspellingen GSoD 2018 Poule fase

Bericht door Snakebitemaster » 10 Nov 2018, 13:58

Deadline zaterdag 10 november 14.00 uur
format b.o. 9 Enkel en alleen voor de WEDSTRIJDEN mag per sessie voorspeld worden. De bonusvragen (finalisten/winnaar en eindstand 8 poules voor deadline

De loting
Group A
1 Michael van Gerwen
2 Jonny Clayton
3 Joe Murnan
4 Gary Robson

Group B
1 Michael Smith
2 Krzysztof Ratajski
3 Raymond van Barneveld
4 Adam Smith-Neale

Group C
1 James Wade
2 Keegan Brown
3 Mark Webster
4 Wesley Harms

Group D
1 Gary Anderson
2 Michael Unterbuchner
3 Ian White
4 Steve Hine

Finalist 1: Gary Anderson
--------------------------------
Group E
1 Peter Wright
2 Max Hopp
3 Jim Williams
4 Josh Payne

Group F
1 Glen Durrant
2 Gerwyn Price
3 Simon Whitock
4 Andrew Gilding

Group G
1 Mensur Suljovic
2 Scott Mitchell
3 Stephen Bunting
4 Martin Schindler

Group H
1 Dimitri van den Bergh
2 Rob Cross
3 Ryan Searle
4 Mark McGeeney


Finalist 2: Rob Cross
Winnaar Gary Anderson

Voorspellingen Poule fase:
Poule A
Michael van Gerwen - Jonny Clayton 5-2
Michael van Gerwen - Joe Murnan 5-2
Michael van Gerwen - Gary Robson 5-1
Jonny Clayton - Joe Murnan 5-3
Jonny Clayton - Gary Robson 5-3
Joe Murnan - Gary Robson 3-5

Poule B
Michael Smith - Raymond van Barneveld 5-3
Michael Smith - Krzystof Ratajski 5-3
Michael Smith - Adam Smith-Neale 5-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld - Krzystof Ratajski 5-2 bonus wedstrijd
Raymond van Barneveld - Adam Smith-Neale 5-2
Krzystof Ratajski - Adam Smith-Neale 5-2

Poule C
James Wade - Keegan Brown 5-2
James Wade - Mark Webster 5-3
James Wade - Wesley Harms 5-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown - Mark Webster 5-4
Keegan Brown - Wesley Harms 5-2
Mark Webster - Wesley Harms 5-3

Poule D
Gary Anderson - Ian White 5-3
Gary Anderson - Steve Hine 5-1
Gary Anderson - Michael Unterbuchner 5-0
Ian White - Steve Hine 5-2
Ian White - Michael Unterbuchner 4-5
Steve Hine - Michael Unterbuchner 3-5

Poule E
Peter Wright - Max Hopp 5-4
Peter Wright - Josh Payne 5-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright - Jim Williams 5-2
Max Hopp - Josh Payne 5-3
Max Hopp - Jim Williams 5-3
Josh Payne - Jim Williams 4-5

Poule F
Simon Whitlock - Gerwyn Price 5-2
Simon Whitlock - Andrew Gilding 5-3
Simon Whitlock - Glenn Durrant 3-5
Gerwyn Price - Andrew Gilding 5-2
Gerwyn Price - Glenn Durrant 4-5
Andrew Gilding - Glenn Durrant 2-5

Poule G
Mensur Suljovic - Stephen Bunting 5-3
Mensur Suljovic - Martin Schindler 5-2
Mensur Suljovic - Scott Mitchell 5-3
Stephen Bunting - Martin Schindler 5-3
Stephen Bunting - Scott Mitchell 4-5
Martin Schindler - Scott Mitchell 4-5

Poule H
Rob Cross - Dimitri van den Bergh 5-2
Rob Cross - Ryan Searle 5-3
Rob Cross - Mark McGeeney 5-2
Dimitri van den Bergh - Ryan Searle 5-3
Dimitri van den Bergh - Mark McGeeney 5-3
Ryan Searle - Mark McGeeney 5-4
Set-up Raymond van Barneveld phase 5 25 gram.

BUTTON_POST_REPLY