Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Zoals jullie weten is Buel helaas overleden (zie https://www.darts-talk.nl/viewtopic.php ... 890#p60890). Hij hield veel van dit forum en heeft sinds de start van dit forum de voorspellingen georganiseerd en daarvoor ook al op darts.nu. Bij elkaar zo'n tien jaar denk ik. Het laatste jaar door persoonlijke omstandigheden wat minder frequent dan daarvoor.
Omdat de voorspellingen een belangrijk onderdeel van dit forum zijn (zeker gezien het aantal deelnemers) wil ik de voorspellingen wel voortzetten. Daarom zal ik de voorspellingen van dit PDC WK organiseren. Uiteraard met de bedoeling om er mee door te gaan. Ik hoop dat het net zo'n succes wordt als in de Buel-jaren. Voorlopig zal ik het mezelf niet te lastig maken wat wil zeggen dat er geen bonuspunten aan de wedstrijden te verdienen zijn.
Het format is in de 1e en 2e ronde "Best of 5 sets".
De deadline is woensdag 15 december om 20:00 uur. Dan sluit ik alle berichten. Mocht je daarna nog iets willen wijzigen dan moet je even een nieuw bericht plaatsten, dan kan ik aan de tijd zien of het op tijd was. De deadline daarvoor is de start van de sessie waarin de gewijzigde wedstrijd zit. Dus niet de wedstrijd zelf.
Hieronder staan de te voorspellen wedstrijden voor de 1e en 2e ronde. Bij de juiste winnaar krijg je 1 punt Is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd). Ook kun je extra ponden verdienen voor de OOM door de finalisten en winnaar goed te voorspellen.
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1)
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1)
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1)
Gerwyn Price v Edhouse/Hudson (R2)
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1)
Scott Mitchell v Chris Landman (R1)
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1)
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2)
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1)
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1)
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1)
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2)
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1)
Keane Barry v Royden Lam (R1)
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1)
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2)
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1)
William Borland v Bradley Brooks (R1)
Ross Smith v Jeff Smith (R1)
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2)
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1)
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1)
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1)
Ian White v Mitchell/Landman (R2)
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1)
Ted Evetts v Jim Williams (R1)
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1)
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2)
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1)
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1)
Alan Soutar v Diogo Portela (R1)
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2)
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1)
Florian Hempel v Martin Schindler (R1)
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1)
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2)
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1)
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1)
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1)
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2)
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1)
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1)
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2)
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2)
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2)
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2)
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2)
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2)
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2)
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2)
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2)
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2)
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2)
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2)
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2)
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2)
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2)
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2)
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2)
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2)
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2)
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2)
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2)
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1:
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2:
Winnaar:
Omdat de voorspellingen een belangrijk onderdeel van dit forum zijn (zeker gezien het aantal deelnemers) wil ik de voorspellingen wel voortzetten. Daarom zal ik de voorspellingen van dit PDC WK organiseren. Uiteraard met de bedoeling om er mee door te gaan. Ik hoop dat het net zo'n succes wordt als in de Buel-jaren. Voorlopig zal ik het mezelf niet te lastig maken wat wil zeggen dat er geen bonuspunten aan de wedstrijden te verdienen zijn.
Het format is in de 1e en 2e ronde "Best of 5 sets".
De deadline is woensdag 15 december om 20:00 uur. Dan sluit ik alle berichten. Mocht je daarna nog iets willen wijzigen dan moet je even een nieuw bericht plaatsten, dan kan ik aan de tijd zien of het op tijd was. De deadline daarvoor is de start van de sessie waarin de gewijzigde wedstrijd zit. Dus niet de wedstrijd zelf.
Hieronder staan de te voorspellen wedstrijden voor de 1e en 2e ronde. Bij de juiste winnaar krijg je 1 punt Is ook de uitslag goed 2 punten. (per ronde worden deze verhoogd). Ook kun je extra ponden verdienen voor de OOM door de finalisten en winnaar goed te voorspellen.
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1)
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1)
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1)
Gerwyn Price v Edhouse/Hudson (R2)
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1)
Scott Mitchell v Chris Landman (R1)
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1)
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2)
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1)
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1)
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1)
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2)
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1)
Keane Barry v Royden Lam (R1)
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1)
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2)
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1)
William Borland v Bradley Brooks (R1)
Ross Smith v Jeff Smith (R1)
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2)
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1)
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1)
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1)
Ian White v Mitchell/Landman (R2)
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1)
Ted Evetts v Jim Williams (R1)
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1)
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2)
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1)
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1)
Alan Soutar v Diogo Portela (R1)
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2)
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1)
Florian Hempel v Martin Schindler (R1)
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1)
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2)
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1)
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1)
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1)
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2)
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1)
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1)
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2)
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2)
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2)
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2)
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2)
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2)
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2)
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2)
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2)
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2)
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2)
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2)
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2)
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2)
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2)
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2)
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2)
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2)
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2)
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2)
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2)
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1:
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2:
Winnaar:
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Ik zal de voorspellingen later invullen, maar wel je nu alvast bedanken dat je de voorspellingen voortzet ratm. Mocht je een keertje hulp nodig hebben weet je me te vinden!
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-2
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 1-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-0
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 2-3
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Charles Losper (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 2-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 2-3
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-1
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 2-3
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-0
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 3-2
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-2
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 2-3
Dave Chisnall v Labanauskas/Losper (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-2
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-2
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 1-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 1-3
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 2-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 2-3
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-2
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 1-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-0
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 2-3
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Charles Losper (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 2-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 2-3
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-1
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 2-3
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-0
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 3-2
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-2
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 2-3
Dave Chisnall v Labanauskas/Losper (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-2
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-2
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 1-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 1-3
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 2-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 2-3
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-0
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Gerwyn Price
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-2
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v De Decker(R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1)2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 2-3
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2 3-0)
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 3-2
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-2
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gerwyn Price
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-2
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v De Decker(R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1)2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 2-3
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2 3-0)
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 3-2
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-2
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gerwyn Price
- Fred Raket
- Moderator
- BerichtenCOLON 6055
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:59
Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Losper is vervangen door Mike De Decker
Zaterdag en Dinsdag middag
Zaterdag en Dinsdag middag
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-2
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 2-3
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 2-3
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 3-2
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-2
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 2-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-2
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 3-2
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-1
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 2-3
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-2
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 2-3
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 2-3
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-2
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 2-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 2-3
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-2
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 2-3
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-2
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 2-3
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 2-3
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 3-2
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-2
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 2-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-2
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 3-2
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-1
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 2-3
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-2
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 2-3
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 2-3
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-2
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 2-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 2-3
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-2
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 2-3
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-2
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 2-3
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 2-3
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 3-2
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 1-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 2-3
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-2
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 2-3
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 2-3
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-2
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 2-3
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 2-3
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 0-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 2-3
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 1-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 2-3
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 1-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Jonny Clayton
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-2
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 2-3
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 2-3
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 3-2
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 1-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 2-3
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-2
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 2-3
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 2-3
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-2
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 2-3
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 2-3
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 0-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 2-3
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 1-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 2-3
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 1-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Jonny Clayton
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 2 op Choco115, in totaal 14 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Dank voor het doorgeven. Heb het schema aangepastFred Raket schreefCOLON ↑06 Dec 2021, 20:24 Losper is vervangen door Mike De Decker
Zaterdag en Dinsdag middag
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-0
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-2
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 1-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 2-3
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 3-2
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-2
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-2
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 2-3
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 2-3
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 2-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 2-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 2-3
Finalist 1: Jonny Clayton
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Jonny Clayton
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-0
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-2
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 1-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 2-3
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 3-2
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 1-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-2
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-2
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 2-3
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 2-3
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 2-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 2-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 2-3
Finalist 1: Jonny Clayton
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Jonny Clayton
Laatst gewijzigd door 1 op Rico, in totaal 15 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Vergeet niet de voorspellingen in te vullen. Hoe meer er mee doen hoe leuker. Het is weekend dus alle tijd
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 2-3
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-0
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 2-3
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-2
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 1-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-2
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 2-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-1
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-2
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 2-3
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-2
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-2
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Peter Wright
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 2-3
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-0
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 2-3
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-2
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 1-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-2
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 2-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-1
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-2
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 2-3
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-2
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-2
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-2
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Peter Wright
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-0
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-2
William Borland v Bradley Brooks (R1) 3-1
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 3-2
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 2-3
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-2
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-0
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 1-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-2
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-0
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-2
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 0-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-2
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-2
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-2
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gerwyn Price
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-0
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-2
William Borland v Bradley Brooks (R1) 3-1
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 3-2
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 2-3
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-2
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-0
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 1-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-2
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-0
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-2
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 0-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-2
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-2
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-2
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Gerwyn Price
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gerwyn Price
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-0
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-0
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-0
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 3-2
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-0
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 2-3
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-2
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 2-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-0
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 2-3
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-2
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-2
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-1
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-0
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-0
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-2
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Jonny Clayton
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Jonny Clayton
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-0
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-0
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-0
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-0
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 3-2
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-0
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 2-3
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-2
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 2-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-0
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 2-3
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-2
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-2
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-1
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-0
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-0
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-2
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: Jonny Clayton
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Jonny Clayton
-
- Lid
- BerichtenCOLON 250
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-2
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-1
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 2-3
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 1-3
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-0
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-2
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 2-3
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-0
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 1-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-1
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-0
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-0
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-2
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 1-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 1-3
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-2
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-2
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 3-2
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 2-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 2-3
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: James Wade
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-2
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-1
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-1
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-2
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 2-3
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 1-3
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-1
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-0
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-2
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike de Decker (R1) 2-3
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-0
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 1-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-1
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-0
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-0
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-0
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-1
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-2
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 1-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 1-3
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-2
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-2
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 3-2
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 2-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 2-3
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
(1) Gerwyn Price v Ritchie Edhouse/Lihao Wen
(32) Kim Huybrechts v Steve Beaton/Fallon Sherrock
(16) Stephen Bunting v Ross Smith/Jeff Smith
(17) Dirk van Duijvenbode v Jermaine Wattimena/Boris Koltsov
(8) Jonny Clayton v Keane Barry/Royden Lam
(25) Gabriel Clemens v Lewy Williams/Toyokazu Shibata
(9) Michael Smith v Ron Meulenkamp/Lisa Ashton
(24) Glen Durrant v William O’Connor/Danny Lauby
(4) James Wade v Maik Kuivenhoven/Ky Smith
(29) Vincent van der Voort v Adam Hunt/Boris Krcmar
(13) Joe Cullen v Ted Evetts/Jim Williams
(20) Simon Whitlock v Martijn Kleermaker/John Michael
(5) Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel/Martin Schindler
(28) Devon Petersen v Jamie Hughes/Raymond Smith
(12) Krzysztof Ratajski v Steve Lennon/Madars Razma
(21) Mervyn King v Ryan Joyce/Roman Benecky
-------------------------------------------------------------------------------
Finalist 1: James Wade
(2) Peter Wright v Ryan Meikle/Fabian Schmutzler
(31) Damon Heta v Luke Woodhouse/James Wilson
(15) Ryan Searle v William Borland/Bradley Brooks
(18) Danny Noppert v Jason Heaver/Juan Francisco Rodriguez
(7) Jose de Sousa v Jason Lowe/Daniel Larsson
(26) Mensur Suljovic v Alan Soutar/Diogo Portela
(10) Nathan Aspinall v Joe Murnan/Paul Lim
(23) Brendan Dolan v Callan Rydz/Yuki Yamada
(3) Michael van Gerwen v Chas Barstow/John Norman Jnr
(30) Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Ben Robb
(14) Dave Chisnall v Darius Labanauskas/Charles Losper
(19) Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Nick Kenny
(6) Gary Anderson v Adrian Lewis/Matt Campbell
(27) Ian White v Scott Mitchell/Chris Landman
(11) Rob Cross v Raymond van Barneveld/Lourence Ilagan
(22) Daryl Gurney v Ricky Evans/Nitin Kumar
----------------------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: Michael van Gerwen
Winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Juan Francisco Rodriguez is de volgende die door een positieve corona test niet mee kan doen. Hij wordt vervangen door Gordon Mathers
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 1-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-2
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 2-3
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 1-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 1-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-2
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-2
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-1
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-2
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Finale:
Gerwyn Price - Michael van Gerwen
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-0
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-2
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 1-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-2
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 2-3
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 2-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-1
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-1
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 1-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 1-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-1
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-2
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-2
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker (R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-1
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-2
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-1
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Finale:
Gerwyn Price - Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Hudson (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-0
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-0
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-0
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 1-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 1-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 3-1
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 1-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-1
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Finalist 1: Price
-------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: van Gerwen
Winnaar: van Gerwen
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Hudson (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 2-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-1
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-1
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-1
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 3-2
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-0
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-0
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-0
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 2-3
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 1-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 1-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-1
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 3-1
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 1-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 3-2
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 3-1
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-0
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-1
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-0
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-1
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-0
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-1
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Finalist 1: Price
-------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: van Gerwen
Winnaar: van Gerwen
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-2
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 1-3
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 2-3
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-2
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v De Decker(R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1)2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2 3-1)
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-2
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gerwyn Price
Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1) 3-1
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-0
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-1
Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2) 3-0
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 3-2
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 3-1
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 3-2
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 3-2
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 1-3
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-1
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-0
Keane Barry v Royden Lam (R1) 2-3
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 3-1
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 3-1
William Borland v Bradley Brooks (R1) 1-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 2-3
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-0
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-2
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-0
Darius Labanauskas v De Decker(R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 3-1
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 2-3
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-0
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-2
Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1) 3-2
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 3-1
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-1
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-1
Florian Hempel v Martin Schindler (R1)2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 2-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-0
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 2-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-1
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-0
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2 3-1)
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-2
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 3-1
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 1-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 3-2
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 3-1
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 3-1
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 3-2
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-2
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 3-1
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-0
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Jose Francisco Rodriguez (R2) 3-0
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 3-1
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 3-1
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Voor extra ponden: Win wint het toernooi en wie zijn de finalisten.
Winnaar juist 5000, per juiste finalist 1500.
Finalist 1: Gerwyn Price
Finalist 2: Peter Wright
Winnaar: Gerwyn Price
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Woensdag 15 December 20:00 uur
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 1-3
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-2
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-0
Gerwyn Price v Edhouse/Hudson (R2) 3-2
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 0-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 0-3
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 2-3
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 2-3
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 2-3
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-0
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 2-3
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 0-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-2
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 0-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 1-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-0
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 3-0
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 1-3
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-2
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-2
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 0-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-1
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 0-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-2
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-2
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-2
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 0-3
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 2-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 1-3
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 2-3
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 0-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 2-3
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 2-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-2
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 2-3
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 2-3
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Finalist 1: clayton
-------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: van Gerwen
Winnaar: van Gerwen
Ritchie Edhouse v Peter Hudson (R1) 1-3
Ricky Evans v Nitin Kumar (R1) 3-2
Adrian Lewis v Matt Campbell (R1) 3-0
Gerwyn Price v Edhouse/Hudson (R2) 3-2
Donderdag 16 December 13:30 uur
Steve Lennon v Madars Razma (R1) 0-3
Scott Mitchell v Chris Landman (R1) 0-3
Chas Barstow v John Norman Jnr (R1) 2-3
Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2) 2-3
Donderdag 16 December 20:00 uur
William O’Connor v Danny Lauby (R1) 3-2
Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1) 2-3
Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2) 3-2
Vrijdag 17 December 13:30 uur
Ryan Joyce v Roman Benecky (R1) 3-1
Keane Barry v Royden Lam (R1) 3-1
Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1) 3-0
Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2) 2-3
Vrijdag 17 december 20:00 uur
Joe Murnan v Paul Lim (R1) 0-3
William Borland v Bradley Brooks (R1) 2-3
Ross Smith v Jeff Smith (R1) 3-2
Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2) 3-2
Zaterdag 18 december 13:30 uur
Jamie Hughes v Raymond Smith (R1) 3-1
Callan Rydz v Yuki Yamada (R1) 3-2
Darius Labanauskas v Mike De Decker (R1) 3-1
Ian White v Mitchell/Landman (R2) 3-1
Zaterdag 18 december 20:00 uur
Adam Hunt v Boris Krcmar (R1) 0-3
Ted Evetts v Jim Williams (R1) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1) 1-3
Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2) 3-1
Zondag 19 december 13:30 uur
Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1) 3-0
Jason Heaver v Gordon Mathers (R1) 3-0
Alan Soutar v Diogo Portela (R1) 1-3
Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2) 3-2
Zondag 19 december 20:00 uur
Martijn Kleermaker v John Michael (R1) 3-2
Florian Hempel v Martin Schindler (R1) 2-3
Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1) 0-3
Jonny Clayton v Barry/Lam (R2) 3-1
Maandag 20 december 20:00 uur
Luke Woodhouse v James Wilson (R1) 0-3
Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1) 3-0
James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2) 3-2
Dinsdag 21 december 13:30 uur
Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1) 3-2
Jason Lowe v Daniel Larsson (R1) 3-1
Mervyn King v Joyce/Benecky (R2) 3-1
Dave Chisnall v Labanauskas/De Decker(R2) 3-2
Dinsdag 21 december 20:00 uur
Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2) 3-2
Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2) 3-1
Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2) 3-1
Woensdag 22 december 13:30 uur
Ryan Searle v Borland/Brooks (R2) 0-3
Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2) 2-3
Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2) 1-3
Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2) 2-3
Woensdag 22 december 20:00 uur
Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2) 3-1
Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2) 0-3
Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2) 2-3
Donderdag 23 december13:30 uur
Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2) 3-1
Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2) 2-3
Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2) 2-3
Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2) 3-2
Donderdag 23 december 20:00 uur
Danny Noppert v Heaver/Mathers (R2) 3-1
Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2) 2-3
Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2) 2-3
Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2) 3-1
Finalist 1: clayton
-------------------------------------------------------------------------
Finalist 2: van Gerwen
Winnaar: van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 PDC WK 2022
Inmiddels is het wk begonnen en dus ook de voorspellingenstrijd. ALs je een uitslag wil wijzigen dan mag dat alleen door de nieuwe uitslag hier in een nieuw bericht te zetten. Dat moet dan vóór de officiële aanvangstijd van die sessie. Wijzigingen die nu nog in je oorspronkelijke post worden gemaakt tellen niet mee.