Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Voorspellingen 3e ronde. Voor alle sessies geldt: format b.o 7.
Geef aan elke wedstrijd een punt (1 t/m 4) Wanneer je denkt dat een wedstrijd 4-3 met verlenging wordt, geef dat dan aan met een *
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton/Dekker v Stephen Bunting
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Cullen/Kurz v Luke Humphries
Lewis/Reyes v Webster/Yamada
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan
Gary Anderson v West/Searle
Wright/Malicdem v Brown/Asada
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey
Gurney/Pipe v Durrant/Heta
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson
Geef aan elke wedstrijd een punt (1 t/m 4) Wanneer je denkt dat een wedstrijd 4-3 met verlenging wordt, geef dat dan aan met een *
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton/Dekker v Stephen Bunting
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Cullen/Kurz v Luke Humphries
Lewis/Reyes v Webster/Yamada
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan
Gary Anderson v West/Searle
Wright/Malicdem v Brown/Asada
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey
Gurney/Pipe v Durrant/Heta
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Voorspellingen 3e ronde. Voor alle sessies geldt: format b.o 7.
Geef aan elke wedstrijd een punt (1 t/m 4) Wanneer je denkt dat een wedstrijd 4-3 met verlenging wordt, geef dat dan aan met een *
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Hopp 2-4 (1)
Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (3)
Kim Huybrechts v Noppert 3-4 (2)
Michael van Gerwen v Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Kurz v Luke Humphries 4-3 (1)
Lewis v Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 2-4 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall v De Zwaan 3-4 (1)
Gary Anderson v Searle 4-2 (4)
Wright v Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock v King 4-2 (4)
Sherrock v Chris Dobey 2-4 (4)
Gurney v Durrant 3-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price v John Henderson 4-3 (3)
Geef aan elke wedstrijd een punt (1 t/m 4) Wanneer je denkt dat een wedstrijd 4-3 met verlenging wordt, geef dat dan aan met een *
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Hopp 2-4 (1)
Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (3)
Kim Huybrechts v Noppert 3-4 (2)
Michael van Gerwen v Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Kurz v Luke Humphries 4-3 (1)
Lewis v Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 2-4 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall v De Zwaan 3-4 (1)
Gary Anderson v Searle 4-2 (4)
Wright v Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock v King 4-2 (4)
Sherrock v Chris Dobey 2-4 (4)
Gurney v Durrant 3-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price v John Henderson 4-3 (3)
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton/Dekker v Stephen Bunting 3-4 (3)
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas 4-2 (3)
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski 4-2 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (3)
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Cullen/Kurz v Luke Humphries 1-4 (3)
Lewis/Reyes v Webster/Yamada 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 4-2 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan 4-3 (3)
Gary Anderson v West/Searle 4-0 (4)
Wright/Malicdem v Brown/Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan 2-4 (1)
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey 4-3 (2)
Gurney/Pipe v Durrant/Heta 2-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson 4-1 (3)
Clayton/Dekker v Stephen Bunting 3-4 (3)
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas 4-2 (3)
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski 4-2 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (3)
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Cullen/Kurz v Luke Humphries 1-4 (3)
Lewis/Reyes v Webster/Yamada 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 4-2 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan 4-3 (3)
Gary Anderson v West/Searle 4-0 (4)
Wright/Malicdem v Brown/Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan 2-4 (1)
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey 4-3 (2)
Gurney/Pipe v Durrant/Heta 2-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson 4-1 (3)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Jonny Clayton v Stephen Bunting 4-3 (1)
Darius Labanauskas v Max Hopp 3-4 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (3)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 2-4 (4)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-2 (4)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-3 (3)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 2-4 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-3 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (3)
Darius Labanauskas v Max Hopp 3-4 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (3)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 2-4 (4)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-2 (4)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-3 (3)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 2-4 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-3 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (3)
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Sunday December 22
Afternoon Session (13:30)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 4-2 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-1 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-1 (4)
Evening Session (20:00)
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (3)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Monday December 23
Afternoon Session (13:30)
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (4)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 4-2 (1)
Evening Session (20:00)
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 3-4 (2)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
Friday December 27
Afternoon Session (13:30)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (2)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glenn Durrant 4-2 (2)
Evening Session (20:00)
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
Afternoon Session (13:30)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 4-2 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-1 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-1 (4)
Evening Session (20:00)
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (3)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Monday December 23
Afternoon Session (13:30)
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (4)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 4-2 (1)
Evening Session (20:00)
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 3-4 (2)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
Friday December 27
Afternoon Session (13:30)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (2)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glenn Durrant 4-2 (2)
Evening Session (20:00)
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Jonny Clayton v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-3 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 2-4 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (2)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 3-4 (2)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-2 (3)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-3 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 0-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 2-4 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (4)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-3 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 2-4 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (2)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 3-4 (2)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-2 (3)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-3 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 0-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 2-4 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (4)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Jonny Clayton v Stephen Bunting 4-2 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 3-4(1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-2 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-2 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 2-4 (2)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-3 (3)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-2 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 0-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-2 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
Darius Labanauskas v Max Hopp 3-4(1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-2 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-2 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 2-4 (2)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-3 (3)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-2 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 0-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-2 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Jonny Clayton v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 2-4(1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-3 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 2-4 (2)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 2-4 (3)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-2 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 4-2 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 2-4 (4)
Darius Labanauskas v Max Hopp 2-4(1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
James Wade v Steve Beaton 4-3 (4)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Vandenbergh 2-4 (2)
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 2-4 (3)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-2 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 4-2 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (2)
Gerwyn Price v John Henderson 2-4 (4)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton v Stephen Bunting 2-4 (3)
Darius Labanauskas v Hopp 2-4 (3)
Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (1)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (2)
Kim Huybrechts v Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Kurz v Luke Humphries 2-4 (2)
Lewis v Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Van den Bergh 2-4 (2)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall v De Zwaan 4-3 (1)
Gary Anderson v Searle 4-2 (2)
Wright v Asada 4-1 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock v King 4-2 (2)
Sherrock v Chris Dobey 2-4 (1)
Gurney v Durrant 3-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price v John Henderson 4-2 (2)
Clayton v Stephen Bunting 2-4 (3)
Darius Labanauskas v Hopp 2-4 (3)
Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (1)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (2)
Kim Huybrechts v Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Kurz v Luke Humphries 2-4 (2)
Lewis v Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Van den Bergh 2-4 (2)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall v De Zwaan 4-3 (1)
Gary Anderson v Searle 4-2 (2)
Wright v Asada 4-1 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock v King 4-2 (2)
Sherrock v Chris Dobey 2-4 (1)
Gurney v Durrant 3-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price v John Henderson 4-2 (2)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton v Stephen Bunting 2-4 (1)
Darius Labanauskas v Hopp 4-2 (4)
Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 2-4 (3)
Kim Huybrechts v Noppert 3-4 (4)
Michael van Gerwen v Evans 4-1 (1)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Kurz v Luke Humphries 2-4 (2)
Lewis v Webster 4-1 (1)
Luke Woodhouse v Van den Bergh 1-4 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall v De Zwaan 4-2 (4)
Gary Anderson v Searle 4-1 (1)
Wright v Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock v King 4-1 (3)
Sherrock v Chris Dobey 1-4 (2)
Gurney v Durrant 4-2 (4)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price v John Henderson 2-4 (4)
Clayton v Stephen Bunting 2-4 (1)
Darius Labanauskas v Hopp 4-2 (4)
Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 2-4 (3)
Kim Huybrechts v Noppert 3-4 (4)
Michael van Gerwen v Evans 4-1 (1)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Kurz v Luke Humphries 2-4 (2)
Lewis v Webster 4-1 (1)
Luke Woodhouse v Van den Bergh 1-4 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall v De Zwaan 4-2 (4)
Gary Anderson v Searle 4-1 (1)
Wright v Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock v King 4-1 (3)
Sherrock v Chris Dobey 1-4 (2)
Gurney v Durrant 4-2 (4)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price v John Henderson 2-4 (4)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-2 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (4)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-3 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (4)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (3)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 1-4 (4)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 2-4 (1)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-3 (2)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King3-4 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 2-4 (2)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (3)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-2 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (4)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-3 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (4)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-2 (3)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 1-4 (4)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 2-4 (1)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-3 (2)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King3-4 (1)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 2-4 (2)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (3)
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (1)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-2 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 4-3 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 4-3 (1)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 4-2 (2)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-3 (3)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 2-4 (2)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-3 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (3)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (1)
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-2 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 4-3 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 4-3 (1)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 4-2 (2)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-3 (3)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 2-4 (2)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-3 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-2 (3)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton/Dekker v Stephen Bunting 4-2 (2)
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas 3-4 (1)
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Cullen/Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Lewis/Reyes v Webster/Yamada 4-2 (3)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 2-4 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan 4-2 (4)
Gary Anderson v West/Searle 4-1 (4)
Wright/Malicdem v Brown/Asada 4-2 (4)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan 4-2 (1)
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey 0-4 (4)
Gurney/Pipe v Durrant/Heta 3-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson 4-2 (4)
Clayton/Dekker v Stephen Bunting 4-2 (2)
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas 3-4 (1)
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski 4-2 (2)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-1 (4)
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz 2-4 (2)
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur[/b
Cullen/Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Lewis/Reyes v Webster/Yamada 4-2 (3)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 2-4 (3)
]b]deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan 4-2 (4)
Gary Anderson v West/Searle 4-1 (4)
Wright/Malicdem v Brown/Asada 4-2 (4)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan 4-2 (1)
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey 0-4 (4)
Gurney/Pipe v Durrant/Heta 3-4 (1)
[bb deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson 4-2 (4)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Clayton/Dekker v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas 2-4 (3)
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski 4-2 (4)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-1 (3)
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz 4-2 (4)
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney 4-1 (2)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Cullen/Kurz v Luke Humphries 2-4 (2)
Lewis/Reyes v Webster/Yamada 4-1 (3)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 3-4 (4)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan 4-2 (2)
Gary Anderson v West/Searle 4-1 (4)
Wright/Malicdem v Brown/Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan 2-4 (3)
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey 4-4 (2)
Gurney/Pipe v Durrant/Heta 1-4 (4)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson 4-1 (4)
Clayton/Dekker v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Hopp/Van de Pas 2-4 (3)
Aspinall/Baggish v Krzysztof Ratajski 4-2 (4)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-1 (3)
Kim Huybrechts v Noppert/Rydz 4-2 (4)
Michael van Gerwen v Evans/McGeeney 4-1 (2)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Cullen/Kurz v Luke Humphries 2-4 (2)
Lewis/Reyes v Webster/Yamada 4-1 (3)
Luke Woodhouse v Van den Bergh/Payne 3-4 (4)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Chisnall/Van der Voort v De Zwaan 4-2 (2)
Gary Anderson v West/Searle 4-1 (4)
Wright/Malicdem v Brown/Asada 4-2 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Whitlock/Ward v King/Teehan 2-4 (3)
Suljovic/Sherrock v Chris Dobey 4-4 (2)
Gurney/Pipe v Durrant/Heta 1-4 (4)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Price/O'Connor v John Henderson 4-1 (4)
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (1)
Darius Labanauskas v Max Hopp 2-4 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-3 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-0 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (2)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (1)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 1-4 (3)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 3-4 (2)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-3 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-3 (3)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (2)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (3)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (1)
Darius Labanauskas v Max Hopp 2-4 (2)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-3 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-0 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (2)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (1)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 1-4 (3)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 3-4 (2)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (4)
Peter Wright v Seigo Asada 4-3 (3)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-3 (3)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (2)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (3)
- thedartist
- Lid
- BerichtenCOLON 434
- GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (2)*
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-3 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (3)*
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-1 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 4-2 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (3)*
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 1-4 (4)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-3 (1)*
Gary Anderson v Ryan Searle 4-2 (2)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (3)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (2)*
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 3-4 (2)*
Darius Labanauskas v Max Hopp 4-3 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-3 (3)*
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-1 (3)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 4-2 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (3)*
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 1-4 (4)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey De Zwaan 4-3 (1)*
Gary Anderson v Ryan Searle 4-2 (2)
Peter Wright v Seigo Asada 4-1 (4)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (3)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (2)*
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
Taylor 9five gen.4 darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Aluminium shafts Target medium
MVG prism Flights standard
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
Deadline zondag 22 december 13.30 uur
Jonny Clayton v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 2-4 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (2)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (3)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 2-4 (1)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 4-2 (1)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (3)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (2)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (2)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (3)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-3 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (3)
Jonny Clayton v Stephen Bunting 2-4 (2)
Darius Labanauskas v Max Hopp 2-4 (1)
Nathan Aspinall v Krzysztof Ratajski 4-2 (3)
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 4-2 (2)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (3)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 2-4 (3)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 2-4 (1)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 4-2 (1)
Gary Anderson v Ryan Searle 4-1 (3)
Peter Wright v Seigo Asada 4-2 (2)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 4-2 (2)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (3)
Daryl Gurney v Glen Durrant 4-3 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (3)
Re: Voorspellingen 3e ronde PDC WC2020
deadline zondag 22 december 20.00 uur
James Wade v Steve Beaton 3-4 (2)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (4)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 2-4 (2)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 3-4 (1)
Gary Anderson v Ryan Searle 3-4 (2)
Peter Wright v Seigo Asada 3-4 (1)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 3-4 (2)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)
James Wade v Steve Beaton 3-4 (2)
Kim Huybrechts v Danny Noppert 3-4 (1)
Michael van Gerwen v Ricky Evans 4-1 (4)
deadline maandag 23 december 13.30 uur
Nico Kurz v Luke Humphries 1-4 (4)
Adrian Lewis v Darren Webster 4-3 (2)
Luke Woodhouse v Dimitri Van den Bergh 2-4 (2)
deadline maandag 23 december 20.00 uur
Dave Chisnall v Jeffrey de Zwaan 3-4 (1)
Gary Anderson v Ryan Searle 3-4 (2)
Peter Wright v Seigo Asada 3-4 (1)
deadline Vrijdag 27 december 13.30 uur
Simon Whitlock v Mervyn King 3-4 (2)
Fallon Sherrock v Chris Dobey 1-4 (4)
Daryl Gurney v Glen Durrant 3-4 (1)
deadline vrijdag 27 december 20.00 uur
Gerwyn Price v John Henderson 4-1 (4)