Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Het speelschema is bekend en uiteraard ga ik ook in 2019, te beginnen hiermee, door met het organiseren van voorspellingen.
Ik hoop dat jullie blijven meedoen en dat ook nieuwe deelnemers zich melden.
Voor alle wedstrijden geldt dat er per sessie voorspeld/gewijzigd mag worden. Wel voor de gestelde deadline, houd je ook aan volgorden die ik plaats...! Ik wil namelijk ook plaatsen van statistieken weer oppakken
Wat de voorspellingen voor deze ronden betreft: Voor beide geldt het format b.o. 5, echter in de 2e rondewedstrijden wordt ook een eventuele tie-break gespeeld. Met andere woorden r1= b.o 5 sets, b.o. 5 legs. r2 = b.o 5 sets, maar de eventuele laatste set moet gewonnen worden met 2 legs verschil. wordt het 2-2 in sets, 5-5 in legs wordt een laatste leg gespeeld)
Het systeem van bonuswedstrijden handhaaf ik ook dit jaar. Per sessie mag ieder 1 wedstrijd als bonuswedstrijd aangeven. Dubbele punten, bij onjuiste winnaar 5 strafpunten.
Daarnaast mag iedereen bij een wedstrijd aangeven wanneer hij/zij denkt dat er verlenging nodig is. Enkel wanneer je "ja" zegt en dat klopt krijg je extra punten.
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler v Cody Harris (R1)
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1)
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern v Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2)
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1)
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1)
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2)
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell v Jim Long (R1)
Josh Payne v Jeff Smith (R1)
Max Hopp v Noppert/Lam (R2)
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1)
Ryan Searle v Stephen Burton (R1)
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2)
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1)
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2)
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith v Paul Lim (R1)
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2)
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones v Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2)
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1)
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2)
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2)
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2)
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2)
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2)
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2)
James Wade v Ratajski/Asada (R2)
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2)
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2)
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2)
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2)
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2)
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2)
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2)
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2)
John Henderson v Clemens/Kirk (R2)
Steve West v North/Marijanovic (R2)
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2)
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2)
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2)
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2)
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2)
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Ik hoop dat jullie blijven meedoen en dat ook nieuwe deelnemers zich melden.
Voor alle wedstrijden geldt dat er per sessie voorspeld/gewijzigd mag worden. Wel voor de gestelde deadline, houd je ook aan volgorden die ik plaats...! Ik wil namelijk ook plaatsen van statistieken weer oppakken
Wat de voorspellingen voor deze ronden betreft: Voor beide geldt het format b.o. 5, echter in de 2e rondewedstrijden wordt ook een eventuele tie-break gespeeld. Met andere woorden r1= b.o 5 sets, b.o. 5 legs. r2 = b.o 5 sets, maar de eventuele laatste set moet gewonnen worden met 2 legs verschil. wordt het 2-2 in sets, 5-5 in legs wordt een laatste leg gespeeld)
Het systeem van bonuswedstrijden handhaaf ik ook dit jaar. Per sessie mag ieder 1 wedstrijd als bonuswedstrijd aangeven. Dubbele punten, bij onjuiste winnaar 5 strafpunten.
Daarnaast mag iedereen bij een wedstrijd aangeven wanneer hij/zij denkt dat er verlenging nodig is. Enkel wanneer je "ja" zegt en dat klopt krijg je extra punten.
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler v Cody Harris (R1)
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1)
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern v Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2)
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1)
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1)
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2)
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell v Jim Long (R1)
Josh Payne v Jeff Smith (R1)
Max Hopp v Noppert/Lam (R2)
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1)
Ryan Searle v Stephen Burton (R1)
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2)
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1)
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2)
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith v Paul Lim (R1)
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2)
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones v Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2)
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1)
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2)
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2)
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2)
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2)
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2)
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2)
James Wade v Ratajski/Asada (R2)
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2)
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2)
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2)
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2)
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2)
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2)
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2)
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2)
John Henderson v Clemens/Kirk (R2)
Steve West v North/Marijanovic (R2)
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2)
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2)
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2)
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2)
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2)
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1 Bonuswedstrijd
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-2
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3 Bonuswedstrijd
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 2-3 Verlenging
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1 Bonuswedstrijd
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-2
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3 Bonuswedstrijd
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 2-3 Verlenging
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2 Verlenging
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3 Verlenging
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-2
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2 Verlenging
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2 Verlenging
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3 Verlenging
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-2
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2 Verlenging
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0, bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1, bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1, bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2, verlenging
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2, verlenging
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2, verlenging
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0, bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1, bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1, bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2, verlenging
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2, verlenging
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2, verlenging
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-2
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3 JA-verlenging
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-1
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-2
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3 JA-verlenging
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-1
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 1-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-0
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 1-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-0
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-0
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-1
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 2-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-0
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 2-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-0
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-2
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-0
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 1-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 2-3
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-2
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-0
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-1
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 2-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-0
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 2-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-0
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-2
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-0
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 1-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 2-3
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-2
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Laatst gewijzigd door 1 op the reds, in totaal 19 keer gewijzigd.
-
- Lid
- BerichtenCOLON 254
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-0
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 2-3
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-2
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 2-3
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 2-3
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-0
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 2-3
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-2
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 2-3
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 2-3
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3–2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-2
Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 2-3
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-2
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 2-3
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas 3-1(R2) Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 2-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3–0
Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 2-3
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3–2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-2
Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 2-3
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-2
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 2-3
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas 3-1(R2) Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 2-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3–0
Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 2-3
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-0 Bonuswedstrijd
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 1-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-1
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 2-3
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 2-3
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 1-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-2
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 1-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-0
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 2-3
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Gary Anderson
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-0 Bonuswedstrijd
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 1-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-1
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 2-3
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 2-3
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 1-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-2
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 1-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-0
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 2-3
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Gary Anderson
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 2-3
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-1
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-2
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 2-3
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-1
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-2
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-1
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-0
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 2-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrid
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-1
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-0
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 2-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrid
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
-
- Lid
- BerichtenCOLON 149
- GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar 3-0 Bonus
Martin Schindler v Cody Harris 1-3
Jan Dekker v Lisa Ashton 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness 3-1 Bonus
Jamie Lewis v Schindler/Harris 2-3
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam 3-2
Simon Stevenson v Ted Evetts 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov 2-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness 3-0 Bonus
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic 3-0
Mickey Mansell v Jim Long 3-1
Josh Payne v Jeff Smith 1-3 Bonus
Max Hopp v Noppert/Lam 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith 3-0 Bonus
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu 3-0 Bonus
Dave Chisnall v Payne/J Smith 1-3
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas 2-3
Ross Smith v Paul Lim 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross 3-0 Bonus
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan 3-2
Wayne Jones v Devon Petersen 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova 1-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas 3-0 Bonus
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson 3-1 Bonus
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez 2-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo 3-0 Bonus
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes 2-3
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem 3-1 Bonus
Joe Cullen v Dolan/Liu 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova 3-0 Bonus
Michael Smith v Meulenkamp/Portela 3-1
James Wade v Ratajski/Asada 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt 3-0 Bonus
Steve Beaton v Dobey/Koltsov 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez 1-3
Mervyn King v Dekker/Ashton 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts 3-0 Bonus
Mensur Suljovic v Searle/Burton 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk 3-1
Steve West v North/Marijanovic 3-1 Bonus
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen 3-1 Bonus
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes 1-3
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar 3-0 Bonus
Martin Schindler v Cody Harris 1-3
Jan Dekker v Lisa Ashton 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar 3-2
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness 3-1 Bonus
Jamie Lewis v Schindler/Harris 2-3
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam 3-2
Simon Stevenson v Ted Evetts 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov 2-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness 3-0 Bonus
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic 3-0
Mickey Mansell v Jim Long 3-1
Josh Payne v Jeff Smith 1-3 Bonus
Max Hopp v Noppert/Lam 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith 3-0 Bonus
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu 3-0 Bonus
Dave Chisnall v Payne/J Smith 1-3
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas 2-3
Ross Smith v Paul Lim 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross 3-0 Bonus
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan 3-2
Wayne Jones v Devon Petersen 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova 1-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas 3-0 Bonus
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson 3-1 Bonus
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez 2-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo 3-0 Bonus
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes 2-3
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem 3-1 Bonus
Joe Cullen v Dolan/Liu 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova 3-0 Bonus
Michael Smith v Meulenkamp/Portela 3-1
James Wade v Ratajski/Asada 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt 3-0 Bonus
Steve Beaton v Dobey/Koltsov 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez 1-3
Mervyn King v Dekker/Ashton 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts 3-0 Bonus
Mensur Suljovic v Searle/Burton 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk 3-1
Steve West v North/Marijanovic 3-1 Bonus
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen 3-1 Bonus
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes 1-3
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-0
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-0
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3 Bonuswedstrijd
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-0
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-0
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3 Bonuswedstrijd
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 1-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 1-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-0
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael Smith
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 1-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 1-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-0
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael Smith
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
-
- Lid
- BerichtenCOLON 1513
- GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meeuwisse (R2) 2-3
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
(Deel 2 tweede ronde volgt later)
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meeuwisse (R2) 2-3
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
(Deel 2 tweede ronde volgt later)
Twitter: @PVDarts180
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 1-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3 bonuswedstrijd
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1)3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2 bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 1-3
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-2
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 1-3
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 2-3
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 1-3 bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 0-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 1-3 bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3 bonuswedstrijd
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 1-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3 bonuswedstrijd
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1)3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2 bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 1-3
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-2
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 1-3
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 2-3
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 1-3 bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 0-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 1-3 bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3 bonuswedstrijd
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
- Dartfantje
- Lid
- BerichtenCOLON 815
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0*
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Worden er trouwens ook minpunten gegeven als ik onterecht een wedstrijd in de verlenging heb aangegeven? Anders kan ik net zo goed overal een "Ja" invullen, wat mij bij elke verlenging extra punten oplevert zonder de kans op strafpunten als het fout is.
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0*
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Worden er trouwens ook minpunten gegeven als ik onterecht een wedstrijd in de verlenging heb aangegeven? Anders kan ik net zo goed overal een "Ja" invullen, wat mij bij elke verlenging extra punten oplevert zonder de kans op strafpunten als het fout is.
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonus
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
Wie wint het toernooi?
MVG
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonus
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1
Wie wint het toernooi?
MVG
Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 1-3*
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2*
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-2*
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3*
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0*
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2* +verlenging
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3*
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)1-3*
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3*
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1*
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2* +verlenging
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-2*
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1*
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3*
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2*
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-0
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3*
WINNAAR: G. Anderson
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 1-3*
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)3-1
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2*
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-2*
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3*
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0*
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2* +verlenging
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3*
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)1-3*
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3*
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1*
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2* +verlenging
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-2*
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1*
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3*
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2*
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-0
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3*
WINNAAR: G. Anderson
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-0
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas(R1) 0-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 2-3
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Gary Anderson
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-0
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas(R1) 0-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 2-3
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Gary Anderson
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas(R1) 3-2
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2
vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas(R1) 3-2
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3
dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1
Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2
woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2
Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1
Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1
Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
Thursday December 13 (20:00)
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
Friday December 14
Afternoon Session (13:30)
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 *bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 1-3
Evening Session (20:00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Saturday December 15
Afternoon Session (13:30)
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-1
Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 1-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Sunday December 16
Afternoon Session (13:30)
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
Evening Session (20:00)
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Monday December 17 (20:00)
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
Tuesday December 18
Afternoon Session (13:30)
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
Evening Session (20:00)
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Wednesday December 19
Afternoon Session (13:30)
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
Evening Session (20:00)
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Thursday December 20
Afternoon Session (13:30)
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3
Evening Session (20:00)
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Friday December 21
Afternoon Session (13:30)
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3
Friday December 14
Afternoon Session (13:30)
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 *bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 1-3
Evening Session (20:00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Saturday December 15
Afternoon Session (13:30)
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-1
Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 1-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Sunday December 16
Afternoon Session (13:30)
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
Evening Session (20:00)
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Monday December 17 (20:00)
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0
Tuesday December 18
Afternoon Session (13:30)
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
Evening Session (20:00)
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Wednesday December 19
Afternoon Session (13:30)
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1
Evening Session (20:00)
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1
Thursday December 20
Afternoon Session (13:30)
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3
Evening Session (20:00)
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Friday December 21
Afternoon Session (13:30)
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Evening Session (20:00)
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3
deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen
- Nishikigoi
- Lid
- BerichtenCOLON 220
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01
Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019
deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3 Bonus
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3 Bonus
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1