Voorspellingen WC2020

BUTTON_POST_REPLY
Buel
Moderator
BerichtenCOLON 1167
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Voorspellingen WC2020

Bericht door Buel » 28 Nov 2019, 12:06

Natuurlijk gaan we ook nu weer voorspellen.
Voor alle sessies geldt het format b.o. 5.
Je mag alle wedstrijden in 1 keer voorspellen, maar de deadlines gelden voor de sessies.
Achter de wedstrijden staat aangegeven of het een 1e of 2e ronde wedstrijd betreft. Voor het aantal sets maak het geen verschil, echter de eerste ronde kent GEEN tiebreak.
Geef per sessie punten (1 t/m 4) aan de wedstrijden. Mocht je bij een 2e ronde wedstrijd denken dat er een tiebreak nodig is geef dat dan aan met een *. Is het juist 1 punt extra

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round)
Harry Ward v Madars Razma (First Round)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round)
Steve West v Searle/R King (Second Round)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2
Winnaar

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)

dirk19
Lid
BerichtenCOLON 231
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door dirk19 » 28 Nov 2019, 19:03

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (2)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-2 (3)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 2-3 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 2-3 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (2)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 2-3 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (4)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (3)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (3)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 2-3 (1)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-2 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-0 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 2-3 (1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (2)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (3)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 1-3 (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (1)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-2 (2)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (4)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (3)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-2 (2)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 2-3 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0 (4)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-0 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 2-3 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (2)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 2-3 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (1)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (4)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 2-3 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (2)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (3)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 2-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 2-3 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 1-3 (3)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (2)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 2-3 (1)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (4)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2 Gerwyn Price
Winnaar Michael van Gerwen

Rico
Lid
BerichtenCOLON 166
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 18:01

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Rico » 04 Dec 2019, 15:37

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (1)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-1 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (4)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-0 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (2)[/b]
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-0 (4)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (3)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (2)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2* (2)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-1 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-2 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (2)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2* (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-0 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 2-3 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-2 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 2-3 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (1)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (4)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 2-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-2 (3)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-2 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (1)

Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen

cbo62
Lid
BerichtenCOLON 122
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2015, 16:11

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door cbo62 » 04 Dec 2019, 15:42

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (1)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-2 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (1)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-2 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 2-3 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (3)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-2 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (1)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-2 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (3)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 2-3 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (4)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 2-3 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (3)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-2 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 2-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-2 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-2 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (4)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-2 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (4)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (3)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS

At the end of every hard earned day people find some reason to believe :idea:
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse :idea:

Gebruikers-avatar
thedartist
Lid
BerichtenCOLON 300
GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door thedartist » 05 Dec 2019, 10:23

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (2)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (1)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 2-3 (3)*

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-2 (1)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (2)*

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 1-3 (1)3
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 2-3 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (1)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (4)*

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (3)*

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-2 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-2 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 2-3 (4)*

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-2 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-1 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 1-3 (4)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (3)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (2)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-2 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (2)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (3)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (3)*
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (1)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-2 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (3)*


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price

Omdat iedereen al MVG heeft ;-) Maar ik hoop Natuurlijk MVG
Taylor 9five darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
Ruthless Flights standard


Choco115
Lid
BerichtenCOLON 268
GeregistreerdCOLON 28 Mrt 2018, 06:56

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Choco115 » 05 Dec 2019, 19:19

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (3)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (2)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (4)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-2 (2)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (4)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (2)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (3)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 2-3 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-1 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 2-3 (1)*
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (4)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (2)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-2 (3)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 2-3 (1)*
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)*

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (2)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (4)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (3)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 2-3 (1)*
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (3)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (2)*
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 2-3 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (3)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-2 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (4)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 2-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (3)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-2 (2)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2 Gerwyn Price
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.

ratm
Moderator
BerichtenCOLON 1834
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door ratm » 07 Dec 2019, 12:41

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-0 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (4)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round)3-2 (1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (2)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (2)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-0 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (2)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-1 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-0 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-0 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round 3-1(1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-1 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-2 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-2 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 2-3 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (2)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (1)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-0 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 3-2 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round)3-2 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round)3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (1)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-0 (3)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-0 (2)

Finalist1 Michael van Gerwen
Finalist2Gerwyn Price
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.

ybabl
Lid
BerichtenCOLON 242
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 15:10

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door ybabl » 09 Dec 2019, 11:19

Laat ik ook weer eens een poginkje wagen dit jaar. Eerst even een vraag (ben een tijdje afwezig geweest): waar zijn de punt 1 t/m 4 goed voor? Kan je zo zelf indelen hoeveel punten er per wedstrijd per sessie te verdienen zijn ofzo?

BUTTON_POST_REPLY