Voorspellingen WC2020

BUTTON_POST_REPLY
Buel
Moderator
BerichtenCOLON 1272
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Voorspellingen WC2020

Bericht door Buel » 28 Nov 2019, 12:06

Natuurlijk gaan we ook nu weer voorspellen.
Voor alle sessies geldt het format b.o. 5.
Je mag alle wedstrijden in 1 keer voorspellen, maar de deadlines gelden voor de sessies.
Achter de wedstrijden staat aangegeven of het een 1e of 2e ronde wedstrijd betreft. Voor het aantal sets maak het geen verschil, echter de eerste ronde kent GEEN tiebreak.
Geef per sessie punten (1 t/m 4) aan de wedstrijden. Mocht je bij een 2e ronde wedstrijd denken dat er een tiebreak nodig is geef dat dan aan met een *. Is het juist 1 punt extra

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round)
Harry Ward v Madars Razma (First Round)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round)
Steve West v Searle/R King (Second Round)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2
Winnaar

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)

dirk19
Lid
BerichtenCOLON 244
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door dirk19 » 28 Nov 2019, 19:03

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (2)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-2 (3)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 2-3 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 2-3 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (2)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 2-3 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (4)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (3)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (3)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 2-3 (1)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-2 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-0 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 2-3 (1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (2)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (3)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 1-3 (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (1)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-2 (2)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (4)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (3)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-2 (2)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 2-3 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0 (4)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-0 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 2-3 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (2)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 2-3 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (1)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (4)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 2-3 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (2)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (3)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 2-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 2-3 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 1-3 (3)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (2)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 2-3 (1)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (4)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2 Gerwyn Price
Winnaar Michael van Gerwen

Rico
Lid
BerichtenCOLON 166
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 18:01

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Rico » 04 Dec 2019, 15:37

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (1)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-1 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (4)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-0 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (2)[/b]
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-0 (4)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (3)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (2)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2* (2)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-1 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-2 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (2)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2* (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-0 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 2-3 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-2 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 2-3 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (1)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (4)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 2-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-2 (3)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-2 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (1)

Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen

cbo62
Lid
BerichtenCOLON 128
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2015, 16:11

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door cbo62 » 04 Dec 2019, 15:42

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (1)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-2 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (1)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-2 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 2-3 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (3)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-2 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (1)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-2 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (3)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 2-3 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (4)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 2-3 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (3)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-2 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 2-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-2 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-2 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (4)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-2 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (4)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (3)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS

At the end of every hard earned day people find some reason to believe :idea:
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse :idea:

Gebruikers-avatar
thedartist
Lid
BerichtenCOLON 320
GeregistreerdCOLON 17 Dec 2014, 20:27

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door thedartist » 05 Dec 2019, 10:23

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (2)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (1)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 2-3 (3)*

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-2 (1)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (2)*

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 1-3 (1)3
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 2-3 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (1)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (4)*

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (3)*

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-2 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-2 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 2-3 (4)*

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-2 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-1 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 1-3 (4)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (3)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (2)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-2 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (2)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (3)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (3)*
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (1)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-2 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (3)*


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Gerwyn Price
Winnaar: Gerwyn Price

Omdat iedereen al MVG heeft ;-) Maar ik hoop Natuurlijk MVG
Taylor 9five darts 26 Gram
Aluminium shafts Target medium
Ruthless Flights standard


Choco115
Lid
BerichtenCOLON 596
GeregistreerdCOLON 28 Mrt 2018, 06:56

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Choco115 » 05 Dec 2019, 19:19

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (3)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (2)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (4)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-2 (2)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (4)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (2)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (3)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 2-3 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-1 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 2-3 (1)*
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (4)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (2)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-2 (3)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 2-3 (1)*
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)*

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (2)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (4)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (3)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 2-3 (1)*
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (3)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (2)*
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 2-3 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (3)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-2 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (4)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 2-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (3)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-2 (2)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1 Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2 Gerwyn Price
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.

ratm
Moderator
BerichtenCOLON 2035
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door ratm » 07 Dec 2019, 12:41

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-0 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (4)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round)3-2 (1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (2)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (2)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-0 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (2)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-1 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-0 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-0 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round 3-1(1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-1 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-2 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-2 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 2-3 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (2)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (1)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-0 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 3-2 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round)3-2 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round)3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (1)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-0 (3)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-0 (2)

Finalist1 Michael van Gerwen
Finalist2Gerwyn Price
Winnaar Michael van Gerwen

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.

ybabl
Lid
BerichtenCOLON 329
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 15:10

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door ybabl » 09 Dec 2019, 11:19

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (4)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (1)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-0 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (3)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-0 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-2 (4)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-2 (1)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (3)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-0 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (2)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (3)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2 (2)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 2-3 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-0 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (3)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (2)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-2 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-2 (1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (2)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (4)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 1-3 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-1 (2)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-1 (1)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 1-3 (2)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (2)
Josh Payne v Diogo Portela First Round) 2-3 (1)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (3)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-0 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 3-2 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-0 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-2 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)

(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2
Winnaar

Van Gerwern-Cross

Ik doe voor het eerst in tijden weer eens mee, dus heb even twee vragen: zijn de 1 t/m 4 punten verdelen om te bepalen hoeveel punten je kan pakken per wedstrijd? En moet we al een heel bracket uitwerken of alleen de finalisten uitkiezen bij het tweede gedeelte?
Laatst gewijzigd door 2 op ybabl, in totaal 13 keer gewijzigd.

sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 241
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door sjaantje » 11 Dec 2019, 14:21

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-1 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (2)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1(2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (1)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-0 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2 (2)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-2 (1)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-2 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (2)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (3)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round)3-1 (4)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (3)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 2-3 (1)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (2)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-0 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (2)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (3)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (1)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-2 (2)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (2)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (4)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-0 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2 : Gerwyn Price
Winnaar : Michael van Gerwen

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.
[/quote]

Gebruikers-avatar
ZBC97
Lid
BerichtenCOLON 221
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 09:59

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door ZBC97 » 12 Dec 2019, 03:45

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (3)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-1 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (1)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-1 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (3)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (1)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (2)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (2)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (1)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-1 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-0 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-0 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (2)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-0 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-0 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 1-3 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 1-3 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-2 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (1)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (2)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (2)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 1-3 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-2 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-2 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 3-2 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (3)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (3)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (1)


Finalist1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------

Finalist2 : Gerwyn Price

Winnaar : Michael van Gerwen

the reds
Lid
BerichtenCOLON 164
GeregistreerdCOLON 02 Feb 2016, 19:01

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door the reds » 12 Dec 2019, 03:59

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-0 (3)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 1-3 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (1)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-0 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-0 (3)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (1)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-0 (2)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-0 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-0 (2)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (1)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-2 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-0 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (2)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-2 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-1 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 2-3 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-1 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-2 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-1 (1)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (2)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-0 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-0 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-2 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-1 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-1 (2)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-0 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 2-3 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 2-3 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-2 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 2-3 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 2-3 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1 (3)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-2 (3)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 2-3 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-0 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-0 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


Finalist1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------

Finalist2 : Peter Wright

Winnaar : Michael van Gerwen

my precious
Lid
BerichtenCOLON 148
GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door my precious » 12 Dec 2019, 04:13

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (3)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-2 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2 (1)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 2-3 (2)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-2 (3)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (1)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-2 (2)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (3)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (2)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-2 (1)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-2 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-2 (2)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 2-3 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (1)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 2-3 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-2 (1)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-1 (2)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-2 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-2 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 1-3 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-2 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (2)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-2 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 2-3 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (1)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-2 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-2 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 2-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1 (3)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-2 (3)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (2)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 2-3 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-2 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


Finalist1 : Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------

Finalist2 : Peter Wright

Winnaar : Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
dartty
Admin
BerichtenCOLON 716
GeregistreerdCOLON 21 Nov 2014, 11:37

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door dartty » 12 Dec 2019, 22:26

Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-2 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-1 (2)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 1-3 (2)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-0 (4)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-1 (3)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (1)

Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 1-3 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-2 (1)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (2)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (1)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (3)

Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 1-3 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (2)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-0 (4)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-0 (2)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 1-3 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 2-3 (1)

Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (1)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-2 (2)

Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-2 (2)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-1 (3)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 1-3 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-0 (4)

James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (2)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (3)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-1 (1)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (2)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 1-3 (4)

Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (2)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (3)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (1)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 1-3 (3)

Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (1)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 1-3 (2)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1 (3)

Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-0 (4)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (3)

Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (3)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)

Finalist1 Michael van Gerwen
Finalist2 Dave Chisnall
Winnaar Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
thepower1990
Lid
BerichtenCOLON 346
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door thepower1990 » 12 Dec 2019, 23:13

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-0 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (2)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-1 (4)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 1-3 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (4)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (1)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (2)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 2-3 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 2-3 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (4)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-2 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (3)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan(First Round) 2-3 (1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-0 (4)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-2 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 2-3 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (2)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (3)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-0 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (2)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-2 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-2 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (3)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (1)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (4)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2 (2)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 2-3 (1)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 1-3 (2)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (3)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 1-3 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-2 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1
Michael van Gerwen-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen

thedoctor46
Lid
BerichtenCOLON 210
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door thedoctor46 » 12 Dec 2019, 23:55

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-0 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (1)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-1 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-2 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (2)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-1 (4)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-1 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (2)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-0 (4)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (1)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1 (2)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-2 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (4)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-0 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (1)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (3)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan(First Round) 3-1 (1)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-0 (4)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 1-3 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 1-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (2)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-1 (3)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 3-2 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-0 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-0 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 2-3 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 1-3 (2)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (1)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-0 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 2-3 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (3)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (1)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (4)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (2)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-2 (1)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 3-2 (2)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (3)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-2 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-1 (2)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1
Michael van Gerwen

(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Raymond van Barneveld
Winnaar: Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Jeedebee
Lid
BerichtenCOLON 81
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:41

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Jeedebee » 13 Dec 2019, 12:15

Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (1)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-2 (2)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-0 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-1 (4)

Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (2)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-0 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-2 (1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-1 (4)

Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-2 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (2)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-0 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (4)

Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (4)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-0 (3)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (1)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (2)

Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-0 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-0 (3)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-1 (4)

Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1 (1)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (2)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1 (4)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (3)

Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-0 (4)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 1-3 (1)

Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 1-3 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (1)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 2-3 (3)

Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-0 (1)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 0-3 (2)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-0 (4)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (1)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 2-3 (2)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-2 (3)

Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (3)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-0 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-2 (2)

Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (1)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (3)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 2-3 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-2 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (2)

Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0 (4)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-0 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 0-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (3)

Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-1 (2)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (1)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1 (4)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-2 (3)

Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-0 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-0 (3)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-2 (1)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1 (2)

Finalist1 Michael van Gerwen
Finalist2 Raymond van Barneveld (ja, ik ben fan)
Winnaar Raymond van Barneveld

Gebruikers-avatar
rproele
Lid
BerichtenCOLON 1431
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:57

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door rproele » 13 Dec 2019, 13:16

We gaan toch maar weer eens een poging wagen.
Zal proberen weer eens vaker op het forum te komen en dart te gaan volgen.
Zal voor mijn uitslagen niet ideaal zijn, al tijden geen echte darts meer gevolgd.

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-0
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 2-3
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 2-3

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-2
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 1-3
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 2-3

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-2
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-2

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-0
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 1-3
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-1

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-2
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0

Buel
Moderator
BerichtenCOLON 1272
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Buel » 13 Dec 2019, 15:07

Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 )2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (1)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 3-0 (3)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-1 (3)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (2)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) (3-1)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (4)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (2)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (3)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-1 (1)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (2)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (4)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (3)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-0 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 3-1 (2)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-1 (4)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 2-3 (3)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-0 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0 (1)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-0 (3)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 1-3 (1)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 1-3 (2)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 1-3 (3)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round)3-1 (4)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (3)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0 (1)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 1-3 (4)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (1)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-1 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 2-3 (4)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) (3)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (2)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (1)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 2-3 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 2-3 (4)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (3)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-1 (4)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (2)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round)3-1
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 1-3

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-1
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1
Max Hopp v Clemens/Van de Pas(Second Round) 2-3
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-2
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-1


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1 Anderson
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2 Price
Winnaar Anderon

Voorspel ook de finalisten en de winnaar.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)

Jowinho
Lid
BerichtenCOLON 524
GeregistreerdCOLON 30 Nov 2014, 17:37

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Jowinho » 13 Dec 2019, 16:24

deadline vrijdag 13 december 20.00 uur
Jelle Klaasen v Kevin Burness (First Round) 3-1 (2)
Kim Huybrechts v Geert Nentjes (First Round) 3-1 (3)
Luke Humphries v Devon Petersen (First Round) 2-3 (1)
Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 14 december 13.30 uur
Darius Labanauskas v Matthew Edgar (First Round) 3-2 (2)
Ryan Meikle v Yuki Yamada (First Round) 3-1 (3)
Luke Woodhouse v Paul Lim (First Round) 3-1 (4)
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Second Round) 3-2 (1)

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (1)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-0 (4)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-0 (3)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (2)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 2-3 (1)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-0 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-0 (4)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-2 (2)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 2-3 (3)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 2-3 (1)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-0 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 1-3 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (3)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 2-3 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (4)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (1)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-2 (3)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 2-3 (4)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2* (2)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 3-1 (2)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-2 (3)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (4)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 1-3 (1)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 2-3 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-1 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (4)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (3)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-0 (4)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-1 (2)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-2* (1)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1 (3)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (1)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (2)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-1 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1 (4)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-2 (1)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 3-1 (2)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-1 (3)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-2 (1)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 3-1 (3)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 1-3 (2)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-1 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 1-3 (4)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-2 (1)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-1 (2)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (4)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-2* (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 2-3 (1)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (3)

Finale: Michael Van Gerwen - Gerwyn Price
Winnaar: Michael Van Gerwen
O.O.M. 22ste
Winnaar World Matchplay 2013, Grand Slam of Darts 2014, UK Open 2019, Players Championship Finals 2019
Runner-up Ladbrokes World Championship 2012, Grand Slam of Darts 2015, William Hill World Championship 2016

Schiavoni
Lid
BerichtenCOLON 654
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 14:29

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Schiavoni » 14 Dec 2019, 03:42

Saturday December 14
Afternoon Session (1230 GMT)
Darius Labanauskas v Matthew Edgar 3-1 *3
Ryan Meikle v Yuki Yamada 3-0 *4
Luke Woodhouse v Paul Lim 1-3 *1
Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen 3-1 *2

Evening Session (20:00)
Mark McGeeney v Matt Campbell 3-1 *1
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher 3-0 *2
Raymond van Barneveld v Darin Young 3-0 *3
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes 3-0 *4

Sunday December 15
Afternoon Session (13:30)
Kyle Anderson v Xiaochen Zong 3-0 *4
Ross Smith v Ciaran Teehan 3-0 *2
Brendan Dolan v Nitin Kumar 3-0 *1
Ian White v Labanauskas/Edgar 3-0 *3

Evening Session (20:00)
Arron Monk v Jose Justicia 2-3 *2
Andy Boulton v Danny Baggish 3-1 *1
James Richardson v Mikuru Suzuki 3-0 *4
Michael Smith v Woodhouse/Lim 3-0 *3

Monday December 16 (20:00)
Steve Lennon v Callan Rydz 3-1 *1
William O’Connor v Marko Kantele 3-0 *3
Vincent van der Voort v Keane Barry 3-2 *2
Gary Anderson v Dolan/Kumar 3-0 *4

Tuesday December 17
Afternoon Session (13:30)
Ryan Searle v Robbie King 3-1 *3
Cristo Reyes v Lourence Ilagan 3-1 *1
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem 1-3 *4
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher 3-1 *2

Evening Session (20:00)
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov 3-1 *1
Jose De Sousa v Damon Heta 3-1 *3
Ted Evetts v Fallon Sherrock 3-0 *4
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young 3-1 *2

Wednesday December 18
Afternoon Session (13:30)
Ron Meulenkamp v Ben Robb 1-3 *1
Mickey Mansell v Seigo Asada 1-3 *4
Harry Ward v Madars Razma 2-3 *2
Stephen Bunting v Monk/Justicia 3-1 *3

Evening Session (1900 GMT)
James Wilson v Nico Kurz 3-0 *2
Josh Payne v Diogo Portela 3-2 *1
Gabriel Clemens v Benito van de Pas 3-1 *3
James Wade v Edhouse/Koltsov 3-0 *4

Thursday December 19
Afternoon Session (13:30)
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer 3-1 *3
Ryan Joyce v Jan Dekker 3-1 *2
John Henderson v Richardson/Suzuki 3-1 *4
Steve Beaton v K Anderson/Zong 3-1 *1

Evening Session (20:00)
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb 3-1 *2
Danny Noppert v Lennon/Rydz 3-1 *1
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry 3-0 *3
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele 3-0 *4

Friday December 20
Afternoon Session (13:30)
Darren Webster v Meikle/Yamada 3-1 *4
Mervyn King v R Smith/Teehan 3-1 *1
Jonny Clayton v Joyce/Dekker 3-1 *2
Ricky Evans v McGeeney/Campbell 3-1 *3

Evening Session (20:00)
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish 3-0 *4
Joe Cullen v Wilson/Kurz 3-0 *1
Max Hopp v Clemens/Van de Pas 1-3 *2
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem 3-0 *3

Saturday December 21
Afternoon Session (13:30)
Keegan Brown v Mansell/Asada 3-1 *1
Simon Whitlock v Ward/Razma 3-0 *4
Steve West v Searle/R King 3-2 *2
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan 3-1 *3

Evening Session (20:00)
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer 3-0 *4
Glen Durrant v De Sousa/Heta 3-2 *1
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock 3-0 *3
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela 3-1 *2

Gebruikers-avatar
Der Kaiser
Lid
BerichtenCOLON 351
GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door Der Kaiser » 14 Dec 2019, 19:28

deadline zaterdag 14 december 20.00 uur
Mark McGeeney v Matt Campbell (First Round) 3-1 (4)
Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (First Round) 3-1 (3)
Raymond van Barneveld v Darin Young (First Round) 3-1 (1)
Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Second Round) 3-1 (2)

zondag 15 December 13.30 uur
Kyle Anderson v Xiaochen Zong (First Round) 3-0 (2)
Ross Smith v Ciaran Teehan (First Round) 3-1 (4)
Brendan Dolan v Nitin Kumar (First Round) 3-1 (3)
Ian White v Labanauskas/Edgar (Second Round) 3-2 (1)

deadline zondag 15 december 20.00 uur
Arron Monk v Jose Justicia (First Round) 3-1 (1)
Andy Boulton v Danny Baggish (First Round) 1-3 (3)
James Richardson v Mikuru Suzuki (First Round) 3-2 (2)
Michael Smith v Woodhouse/Lim (Second Round) 3-1 (4)

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 2-3 (2)
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-1 (4)
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 2-3 (1)
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-1 (3)

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 3-1 (2)
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-1 (3)
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-1 (4)
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 3-2 (1)

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 2-3 (1)
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 3-1 (2)
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-1 (3)
Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1 (3)
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 1-3 (2)
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 1-3 (1)
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1 (4)

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 2-3 (1)
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-1 (2)
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 3-0 (3)
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0 (4)

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 3-1 (2)
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 3-2 (1)
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-0 (3)
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 1-3 (4)

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 3-1 (3)
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1 (2)
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 3-2 (1)
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0 (4)

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-0 (2)
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 1-3 (3)
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3 (1)
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 1-3 (4)

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-2 (3)
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 1-3 (2)
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 1-3 (1)
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 1-3 (1)
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-2 (3)
Steve West v Searle/R King (Second Round) 2-3 (2)
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0 (4)

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 3-1 (3)
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1 (2)
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 3-0 (4)
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-2 (1)


(1) Michael van Gerwen v Jelle Klaasen/Kevin Burness
(32) Ricky Evans v Mark McGeeney/Matt Campbell
(16) Jonny Clayton v Ryan Joyce/Jan Dekker
(17) Stephen Bunting v Arron Monk/Jose Justicia
(8) James Wade v Ritchie Edhouse/Boris Koltsov
(25) Steve Beaton v Kyle Anderson/Xiaochen Zong
(9) Ian White v Darius Labanauskas/Matthew Edgar
(24) Max Hopp v Gabriel Clemens/Benito van de Pas
(5) Gary Anderson v Brendan Dolan/Nitin Kumar
(28) Steve West v Ryan Searle/Robbie King
(12) Nathan Aspinall v Andy Boulton/Danny Baggish
(21) Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/Zoran Lerchbacher
(4) Michael Smith v Luke Woodhouse/Paul Lim
(29) Dimitri Van den Bergh v Josh Payne/Diogo Portela
(13) Adrian Lewis v Cristo Reyes/Lourence Ilagan
(20) Darren Webster v Ryan Meikle/Yuki Yamada
Finalist1: Michael van Gerwen
-------------------------------------------------------
(2) Rob Cross v Kim Huybrechts/Geert Nentjes
(31) Danny Noppert v Steve Lennon/Callan Rydz
(15) Joe Cullen v James Wilson/Nico Kurz
(18) Jermaine Wattimena v Luke Humphries/Devon Petersen
(7) Peter Wright v Rowby-John Rodriguez/Noel Malicdem
(26) Keegan Brown v Mickey Mansell/Seigo Asada
(10) Dave Chisnall v Vincent van der Voort/Keane Barry
(23) Jeffrey de Zwaan v Raymond van Barneveld/Darin Young
(6) Daryl Gurney v Justin Pipe/Benjamin Pratnemer
(27) Glen Durrant v Jose De Sousa/Damon Heta
(11) Mensur Suljovic v Ted Evetts/Fallon Sherrock
(22) Chris Dobey v Ron Meulenkamp/Ben Robb
(3) Gerwyn Price v William O'Connor/Marko Kantele
(30) John Henderson v James Richardson/Mikuru Suzuki
(14) Simon Whitlock v Harry Ward/Madars Razma
(19) Mervyn King v Ross Smith/Ciaran Teehan
Finalist2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer

Gebruikers-avatar
rproele
Lid
BerichtenCOLON 1431
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:57

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door rproele » 16 Dec 2019, 16:46

deadline maandag 16 december 20.00 uur
Steve Lennon v Callan Rydz (First Round) 3-1
William O’Connor v Marko Kantele (First Round) 3-0
Vincent van der Voort v Keane Barry (First Round) 3-1
Gary Anderson v Dolan/Kumar (Second Round) 3-0

Gebruikers-avatar
rproele
Lid
BerichtenCOLON 1431
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:57

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door rproele » 17 Dec 2019, 14:51

deadline dinsdag 17 december 13.30 uur
Ryan Searle v Robbie King (First Round) 1-3
Cristo Reyes v Lourence Ilagan (First Round) 3-2
Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (First Round) 3-2
Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Second Round) 1-3

deadline dinsdag 17december 20.00 uur
Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (First Round) 1-3
Jose De Sousa v Damon Heta (First Round) 2-3
Ted Evetts v Fallon Sherrock (First Round) 3-0
Jeffrey de Zwaan v Young (Second Round) 3-0

deadline woensdag 18 december 13.30 uur
Ron Meulenkamp v Ben Robb (First Round) 3-1
Mickey Mansell v Seigo Asada (First Round) 3-2
Harry Ward v Madars Razma (First Round) 2-3
Stephen Bunting v Monk/Justicia (Second Round) 3-1

deadline woensdag 18 december 20.00 uur
James Wilson v Nico Kurz (First Round) 3-0
Josh Payne v Diogo Portela (First Round) 3-0
Gabriel Clemens v Benito van de Pas (First Round) 1-3
James Wade v Edhouse/Koltsov (Second Round) 3-0

deadline donderdag 19 december 13.30 uur
Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (First Round) 1-3
Ryan Joyce v Jan Dekker (First Round) 2-3
John Henderson v Richardson/Suzuki (Second Round) 3-1
Steve Beaton v K Anderson/Zong (Second Round) 3-1

deadline donderdag 19 december 20.00 uur
Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Second Round) 1-3
Danny Noppert v Lennon/Rydz (Second Round) 3-1
Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Second Round) 2-3
Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Second Round) 3-0

Gebruikers-avatar
rproele
Lid
BerichtenCOLON 1431
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:57

Re: Voorspellingen WC2020

Bericht door rproele » 20 Dec 2019, 14:05

Een deel zal te laat zijn :oops: dus die tellen niet mee.

deadline vrijdag 20 december 13.30 uur
Darren Webster v Meikle/Yamada (Second Round) 3-1
Mervyn King v R Smith/Teehan (Second Round) 3-1
Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Second Round) 2-3
Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Second Round) 3-2

deadline vrijdag 20 december 20.00 uur
Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Second Round) 3-0
Joe Cullen v Wilson/Kurz (Second Round) 1-3
Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Second Round) 1-3
Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Second Round) 3-0

deadline zaterdag 21 december 13.30 uur
Keegan Brown v Mansell/Asada (Second Round) 3-0
Simon Whitlock v Ward/Razma (Second Round) 3-1
Steve West v Searle/R King (Second Round) 3-1
Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (Second Round) 3-0

deadline zaterdag 20 december 20.00 uur
Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (Second Round) 2-3
Glen Durrant v De Sousa/Heta (Second Round) 3-1
Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (Second Round) 1-3
Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (Second Round) 3-0

BUTTON_POST_REPLY