Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Buel
Moderator
BerichtenCOLON 949
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Buel » 04 Dec 2018, 16:16

Het speelschema is bekend en uiteraard ga ik ook in 2019, te beginnen hiermee, door met het organiseren van voorspellingen.
Ik hoop dat jullie blijven meedoen en dat ook nieuwe deelnemers zich melden.

Voor alle wedstrijden geldt dat er per sessie voorspeld/gewijzigd mag worden. Wel voor de gestelde deadline, houd je ook aan volgorden die ik plaats...! Ik wil namelijk ook plaatsen van statistieken weer oppakken

Wat de voorspellingen voor deze ronden betreft: Voor beide geldt het format b.o. 5, echter in de 2e rondewedstrijden wordt ook een eventuele tie-break gespeeld. Met andere woorden r1= b.o 5 sets, b.o. 5 legs. r2 = b.o 5 sets, maar de eventuele laatste set moet gewonnen worden met 2 legs verschil. wordt het 2-2 in sets, 5-5 in legs wordt een laatste leg gespeeld)
Het systeem van bonuswedstrijden handhaaf ik ook dit jaar. Per sessie mag ieder 1 wedstrijd als bonuswedstrijd aangeven. Dubbele punten, bij onjuiste winnaar 5 strafpunten.
Daarnaast mag iedereen bij een wedstrijd aangeven wanneer hij/zij denkt dat er verlenging nodig is. Enkel wanneer je "ja" zegt en dat klopt krijg je extra punten.


deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler v Cody Harris (R1)
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1)
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern v Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2)

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1)
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1)
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2)

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell v Jim Long (R1)
Josh Payne v Jeff Smith (R1)
Max Hopp v Noppert/Lam (R2)

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1)
Ryan Searle v Stephen Burton (R1)
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2)

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1)
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2)

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith v Paul Lim (R1)
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2)

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones v Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2)

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1)
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2)

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2)

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2)
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2)

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2)
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2)
James Wade v Ratajski/Asada (R2)

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2)
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2)
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2)

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2)
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2)
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2)
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2)

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2)
John Henderson v Clemens/Kirk (R2)
Steve West v North/Marijanovic (R2)
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2)

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2)
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2)
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2)
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2)

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)

dirk19
Lid
BerichtenCOLON 172
GeregistreerdCOLON 23 Nov 2015, 18:04

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door dirk19 » 04 Dec 2018, 16:46

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1 Bonuswedstrijd
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-2

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3 Bonuswedstrijd
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 2-3 Verlenging
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

Choco115
Lid
BerichtenCOLON 117
GeregistreerdCOLON 28 Mrt 2018, 06:56

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Choco115 » 04 Dec 2018, 18:22

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2 Verlenging

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3 Verlenging
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-2

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2 Verlenging
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

Rico
Lid
BerichtenCOLON 165
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 18:01

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Rico » 05 Dec 2018, 13:37

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0, bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1, bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0, bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1, bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0, bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2, verlenging

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-0, bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2, verlenging
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0, bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1, bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2, verlenging

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson

Gebruikers-avatar
cbo62
Lid
BerichtenCOLON 77
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2015, 16:11

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door cbo62 » 05 Dec 2018, 14:03

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-2
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3 JA-verlenging

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-1
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-2 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2 Bonuswedstrijd

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS

At the end of every hard earned day people find some reason to believe :idea:
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse :idea:


Gebruikers-avatar
ratm
Moderator
BerichtenCOLON 1583
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 14:53

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door ratm » 05 Dec 2018, 16:36

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
ZBC97
Lid
BerichtenCOLON 161
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 09:59

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door ZBC97 » 07 Dec 2018, 13:05

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 1-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-0
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen

the reds
Lid
BerichtenCOLON 104
GeregistreerdCOLON 02 Feb 2016, 19:01

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door the reds » 07 Dec 2018, 13:12

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-0

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-1
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 2-3
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-0
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 2-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-0
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-2
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-2

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-0

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 1-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 2-3
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-2
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson
Laatst gewijzigd door 1 op the reds, in totaal 19 keer gewijzigd.

my precious
Lid
BerichtenCOLON 87
GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door my precious » 07 Dec 2018, 13:19

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-0
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-2
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 2-3
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-2
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-2
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 2-3
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 2-3
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 1-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen

Tijssie
Lid
BerichtenCOLON 91
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:42

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Tijssie » 07 Dec 2018, 16:31

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3–2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-2

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-2
Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 2-3

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-2
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0
Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0
Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1
Bonuswedstrijd

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1
Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 2-3
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-2
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas 3-1(R2) Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 2-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0
Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0
Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-2
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3–0
Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-2
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0
Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 2-3
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1
Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Gary Anderson

Gebruikers-avatar
Jeedebee
Lid
BerichtenCOLON 71
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:41

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Jeedebee » 08 Dec 2018, 14:33

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-0 Bonuswedstrijd
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 1-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-1

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 2-3
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 2-3
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 1-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-2

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 2-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 1-3

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-0
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 2-3

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Gary Anderson

Gebruikers-avatar
Marks180
Lid
BerichtenCOLON 183
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 08:32

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Marks180 » 10 Dec 2018, 08:01

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 2-3
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 0-3 Bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-2
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-1

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-2
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-2

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen

sjaantje
Lid
BerichtenCOLON 184
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 10:05

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door sjaantje » 10 Dec 2018, 14:25

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 3-1
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-0
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 2-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrid
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur

Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

tabletennisman
Lid
BerichtenCOLON 129
GeregistreerdCOLON 29 Nov 2014, 09:28

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door tabletennisman » 10 Dec 2018, 16:56

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar 3-0 Bonus
Martin Schindler v Cody Harris 1-3
Jan Dekker v Lisa Ashton 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar 3-2

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness 3-1 Bonus
Jamie Lewis v Schindler/Harris 2-3

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam 3-2
Simon Stevenson v Ted Evetts 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov 2-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness 3-0 Bonus

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic 3-0
Mickey Mansell v Jim Long 3-1
Josh Payne v Jeff Smith 1-3 Bonus
Max Hopp v Noppert/Lam 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith 3-0 Bonus

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu 3-0 Bonus
Dave Chisnall v Payne/J Smith 1-3

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas 2-3
Ross Smith v Paul Lim 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross 3-0 Bonus

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan 3-2
Wayne Jones v Devon Petersen 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova 1-3
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas 3-0 Bonus

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson 3-1 Bonus
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez 2-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan 2-3

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo 3-0 Bonus
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim 3-1

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes 2-3
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem 3-1 Bonus
Joe Cullen v Dolan/Liu 3-2
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson 2-3

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse 3-2
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova 3-0 Bonus
Michael Smith v Meulenkamp/Portela 3-1
James Wade v Ratajski/Asada 3-0

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt 3-0 Bonus
Steve Beaton v Dobey/Koltsov 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez 1-3
Mervyn King v Dekker/Ashton 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts 3-0 Bonus
Mensur Suljovic v Searle/Burton 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk 3-1
Steve West v North/Marijanovic 3-1 Bonus
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem 3-1

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen 3-1 Bonus
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes 1-3
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

Thomas
Lid
BerichtenCOLON 69
GeregistreerdCOLON 10 Dec 2018, 18:08

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Thomas » 10 Dec 2018, 18:12

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-0
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 2-3 Bonuswedstrijd
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-0

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3 Bonuswedstrijd
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-0
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-0
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 1-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3 Bonuswedstrijd
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3 Bonuswedstrijd
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-2
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

deadline donderdag 13 december 20.00 uur

Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Der Kaiser
Lid
BerichtenCOLON 308
GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Der Kaiser » 10 Dec 2018, 20:05

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-0
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 1-3
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-2
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 1-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 1-3

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-0
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 1-3

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 1-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-1

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael Smith
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer

Dartsjournalist
Lid
BerichtenCOLON 1500
GeregistreerdCOLON 24 Nov 2014, 18:03

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Dartsjournalist » 11 Dec 2018, 00:03

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 2-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-2
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meeuwisse (R2) 2-3
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

(Deel 2 tweede ronde volgt later)
Twitter: @PVDarts180

Gebruikers-avatar
dartty
Admin
BerichtenCOLON 668
GeregistreerdCOLON 21 Nov 2014, 11:37

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door dartty » 12 Dec 2018, 17:47

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 1-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 1-3 bonuswedstrijd

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1)3-1
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-2 bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-1 bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-1
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 3-1
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 1-3
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-2
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1 bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 2-3
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-2

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 2-3

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 1-3
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 2-3
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 1-3 bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0 bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 0-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 1-3 bonuswedstrijd
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3 bonuswedstrijd

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Dartfantje
Lid
BerichtenCOLON 742
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 01:39

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Dartfantje » 12 Dec 2018, 20:38

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0*
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1

Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen

Worden er trouwens ook minpunten gegeven als ik onterecht een wedstrijd in de verlenging heb aangegeven? Anders kan ik net zo goed overal een "Ja" invullen, wat mij bij elke verlenging extra punten oplevert zonder de kans op strafpunten als het fout is.

Gebruikers-avatar
Nishikigoi
Lid
BerichtenCOLON 198
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Nishikigoi » 13 Dec 2018, 10:54

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-1 Bonus
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 3-1

Wie wint het toernooi?
MVG

Buel
Moderator
BerichtenCOLON 949
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 00:42

Re: Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Buel » 13 Dec 2018, 11:03

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 1-3*
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)3-1

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2*

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-2*

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 1-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3*

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0*

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-2
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-2
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-1
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-2* +verlenging

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 1-3
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 2-3*
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-2
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-1

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)1-3*
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-1

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3*

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1*

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-2* +verlenging
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-2*
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-1
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-0

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1*

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3*
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-1
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-1
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-2
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-2*

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-0
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3*

WINNAAR: G. Anderson
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)

Gebruikers-avatar
thepower1990
Lid
BerichtenCOLON 281
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26

Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door thepower1990 » 13 Dec 2018, 15:07

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-2
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2 Bonuswedstrijd
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 1-3

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-2
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-0
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas(R1) 0-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-1

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 2-3
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 2-3

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 2-3
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-2 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 2-3
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 2-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 2-3
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-0
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 2-3
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 3-2

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Gary Anderson

thedoctor46
Lid
BerichtenCOLON 168
GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02

Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door thedoctor46 » 13 Dec 2018, 18:14

deadline Donderdag 13 december 20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-1
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-2

vrijdag 14 december (20.00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 2-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-2
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-2
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 2-3
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 2-3 Bonuswedstrijd

zaterdag 15 december 20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-1
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-1
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

Zondag 16 december 13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

zondag 16 december 20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas(R1) 3-2
Ross Smith v Paul Lim (R1) 2-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 Bonuswedstrijd

maandag 17 december 20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-1
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-1
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0

dinsdag 18 december 13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-1
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-1
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 2-3

dinsdag 18 december 20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-0
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 Bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-1

Woensdag 19 december 13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-1 Bonuswedstrijd
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-2
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-2

woensdag 19 december 20.00 uur
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-1
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-2

Donderdag 20 december 13.30 uur
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-2
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-2
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1 Bonuswedstrijd
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 3-1

Donderdag 20 december 20.00 uur
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 2-3
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-1

Vrijdag 21 december 13.30 uur
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 3-2
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-2
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-1 Bonuswedstrijd

Vrijdag 21 december 20.00 uur
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-0 Bonuswedstrijd
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi? Michael van Gerwen

Schiavoni
Lid
BerichtenCOLON 599
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 14:29

Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Schiavoni » 13 Dec 2018, 19:15

Thursday December 13 (20:00)
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 3-2
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2) 2-3

Friday December 14
Afternoon Session (13:30)
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-1
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-1 *bonuswedstrijd
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 1-3

Evening Session (20:00)
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-1
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 1-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-1
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2) 3-0 *bonuswedstrijd

Saturday December 15
Afternoon Session (13:30)
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-1
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Noppert/Lam (R2) 3-1

Evening Session (20:00)
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 1-3
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-1
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2) 3-0 *bonuswedstrijd

Sunday December 16
Afternoon Session (13:30)
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-1
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 2-3
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2) 3-1

Evening Session (20:00)
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-1
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 1-3
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2) 3-0 *bonuswedstrijd

Monday December 17 (20:00)
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 3-2
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2) 3-0

Tuesday December 18
Afternoon Session (13:30)
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 3-0
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 3-1
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2) 3-0

Evening Session (20:00)
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-1
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-1
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0 *bonuswedstrijd
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2) 3-0

Wednesday December 19
Afternoon Session (13:30)
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 3-1
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2) 3-1

Evening Session (20:00)
James Wilson v O’Connor/Meuwisse (R2) 3-1
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2) 3-0
James Wade v Ratajski/Asada (R2) 3-1

Thursday December 20
Afternoon Session (13:30)
Jermaine Wattimena v Barnard/De Sousa (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2) 3-1
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2) 3-1
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2) 2-3

Evening Session (20:00)
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2) 3-1
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2) 3-1
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2) 3-0 *bonuswedstrijd
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2) 3-0

Friday December 21
Afternoon Session (13:30)
Benito van de Pas v Mansell/Long (R2) 1-3
John Henderson v Clemens/Kirk (R2) 3-1
Steve West v North/Marijanovic (R2) 3-1
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2) 3-0 *bonuswedstrijd

Evening Session (20:00)
Ian White v Jones/Petersen (R2) 3-1 *bonuswedstrijd
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2) 3-1
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2) 3-1
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2) 2-3

deadline donderdag 13 december 20.00 uur
Voor extra ponden in onze O.O.M. (5000)
Wie wint het toernooi?
Michael van Gerwen

Gebruikers-avatar
Nishikigoi
Lid
BerichtenCOLON 198
GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 22:01

Re: Inzenden kan tot vanavond 20.00 uur Voorspellingen ronde 1 en 2 World Championship 2019

Bericht door Nishikigoi » 14 Dec 2018, 08:22

deadline vrijdag 14 december 13.30 uur

Michael Barnard v Jose De Sousa (R1) 3-1
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 1-3 Bonus
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 3-2
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2) 3-1

BUTTON_POST_REPLY